Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
omenomen

Podzielić się z dziewczyną?

Polecane posty

Witam wszystkich. Zwracam się do was z prośbą. Otóż miałem taką sytuację. Spotykałem się z dziewczyną przez parę miesięcy, nie byliśmy razem, ale bardzo chcieliśmy być, ale życia nam na to nie pozwalało. Do niej chciał wrócić były chłopak, a do mnie była dziewczyna. Postanowiliśmy, że zwiążemy się dopiero w momencie kiedy obaj uporamy się z nimi. Niestety raz się bardzo pokłóciliśmy, doszedłem do wniosku, że pieprze to i wracam do byłej. Powiedziałem mojej byłej, że ją kocham i chcę do niej wrócić, ona odmówiła, bo była już z kimś innym. Po paru dniach ochłonąłem, pogodziłem się z tą dziewczyną i doszedłem do wniosku, ,że byłem głupi chcąc wracać do byłej i wszedłem z nią do związku. Za parę dni odezwała się moja była dziewczyna, że ona też chce wrócić do mnie. Odmówiłem, bo związałem się już z kimś innym i chciałem być z tą dziewczyną. Teraz, po paru miesiącach związku, wiem, że Kocham ją, ale gryzie mnie sumienie, że chciałem zostawić naszą znajomość i spróbować z kimś innym. Trwało to bardzo krótko, ale mimo wszystko. Źle się z tym czuję. W związku staram się być bardzo szczerą osobą, dla tego czuję się nie fair, że moja dziewczyna nie wie o tym, wspomniałem jej tylko, że miałem wątpliwości czy być z nią. Konsultowałem to z przyjacielem. Jego zdanie było takie, że wątpliwości przed byciem z kimś, to normalna rzecz i nie powinienem się tym dzielić z nią, bo mogła by to odebrać, że była dla mnie opcją B, a jest bardzo wrażliwa na moją byłą. Ja jestem przekonany, że tak nie było, bo zaczynając związek z nią byłem pewien, że sytuacja z moją byłą już jest zakończona i chcę z nią być,nie zostawię jej dla nikogo innego i nigdy więcej już nie miałem takich wątpliwości, a jesteśmy już razem 7 miesięcy. Jakie jest wasze zdanie? Dzielić się z nią tą informacją, czy raczej zostawić to dla siebie?

Edytowano przez omenomen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, omenomen napisał:

Dzielić się z nią tą informacją, czy raczej zostawić to dla siebie?

Powiedzieć. Jeśli masz wyrzuty sumienia to sam widzisz, że to nie było fair. W tym wszystkim żal mi Twojej byłej dziewczyny. Zrobiłeś ją ładnie w cioola. Powiedziałeś, że ją kochasz chociaż nie kochałeś? Genialne posunięcie! Mam na takich jak Ty pieszczotliwe określenie - kawał 🤬, reszta chama.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Powiedzieć. Jeśli masz wyrzuty sumienia to sam widzisz, że to nie było fair. W tym wszystkim żal mi Twojej byłej dziewczyny. Zrobiłeś ją ładnie w chooja. Powiedziałeś, że ją kochasz chociaż nie kochałeś? Genialne posunięcie! Mam na takich jak Ty pieszczotliwe określenie - kawał 🤬, reszta chama.

Przeprosiłem ją za to. Wiem, że nie było to fajne. Wybaczyła 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, omenomen napisał:

Przeprosiłem ją za to. Wiem, że nie było to fajne. Wybaczyła 🙂 

Trzeba myśleć co mówi się. Twoje kocham będzie warte tyle co ta.czka gó.wna. Współczuję byłej, jeszcze bardziej obecnej. Co za gość... 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznają się do błędu w całej rozciągłości. Już nie miałem nigdy takich zawahań, a byłą przeprosiłem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Zostawić dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Strasznie niestabilna ta Twoja miłość. Umiałbyś być przez dłuższy czas sam, by nauczyć się lepszego kontaktu ze swoimi emocjami? Bo na razie, z tego co widzę, pod wpływem impulsu skaczesz ze związku w związek.

Nie ze związku w związek, bo jeszcze nie byliśmy z moją aktualną dziewczyną. Ale masz rację, byłem w tedy niestabilny. Teraz już, po mimo wielu impulsów jestem stabilny i kłóciliśmy się jeszcze nie raz i nie dwa, a nie wątpiłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bolek napisał:

Miało być kocham a nie pcham, słownik. Ale też pasuje 😂

Taa.. Czasami jak słownik coś przekręci to na wesolo i jak widać, też pasuje😬😁😅🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Bolek napisał:

Miało być kocham a nie pcham, słownik. Ale też pasuje 😂

Kochasz ja stosunkowo mocno 😉😆 to jest uczucie którym możesz obdarzyć każdą dziewczynę, nawet jak jest nieładną a chce to nie odmawiaj. Kobietom się tego nie robi😉😆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×