Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marie3

Kobiety zawsze dogryzają innym

Polecane posty

Ciegle słyszę nieprzychylne komentarze że strony kobiet i do tego według mnie nieprawdziwe. Nie uważam się za brzydka osobę ani też odstająca od społeczeństwa w żadnym wypadku. Nawet radzę sobie lepiej niż inni i jestem w miarę atrakcyja. Mam duży biust to np słyszę ze wyglądam jak Pamela Anderson tylko Pamela była ładniejsza. I to od kogo, kasjerki w supermarkecie która uroda to nie grzeszy. Albo inne docinki i to najczęściej właśnie od takich osób. Noszę obcasy a jestem wysoka to słyszę ze jestem żyrafa, po co mi obcasy itd. Założę krotka spódnice to też jakas łaska mi mówi że przy moim wzroście to powinnam nosić spódnice do kolan (nie jestem gigantem jeszcze do 180 mi brakuje). Jakby się to zdarzyło raz na jakiś czas, ale to jest nagminnie, co chwilę słyszę jakieś komentarze na mój temat i 95% od kobiet, co jest naprawdę przykre. Chciałabym być z tych ludzi którzy potrafią odpowiedziec takim osobom tak zeby więcej się już nie odezwały tak do nikogo ale nie potrafię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. Bardzo lubię dogryzać. Oczywiście prymitywne przysrywki dotyczące wyglądu to niższa szkoła jazdy i w sumie poniżenie. Prawdziwy majstersztyk to złośliwości subtelne, dotyczące intelektu, zachowania, wylapywanie nieścisłości, hipokryzji, niedopowiedzenia, aluzje. Miarą wartości człowieka jako rozmówcy jest dla mnie to, czy umie się odgryźć odpowiednio jadowicie a jednocześnie z poczuciem humoru😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polak jak drugiemu raz dziennie nie dopieprzy  to tydzień  chory chodzi.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można generalizować ale z moich życiowych obserwacji wynika, ze kobiety w swoim gronie są bardziej zawistne i zazdrosne w stosunku do siebie (kobieta kobiecie wilkiem:classic_biggrin:).

Nie mnie to oceniać i wysuwać wnioski dlaczego tak jest bo mimo tysięcy lat ewolucji nikt do tej pory nie zrozumiał kobiecej natury, ba.. nawet kobiety same jej nie rozumieją...

Poza tym niech pierwsza rzuci kamieniem, która nigdy nie pomyślała "to ..., jak ona mogła ....." co można przetłumaczyć, jako też bym chciała mieć taką figurę, włosy, ciuchy,... lub cokolwiek innego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pawelm napisał:

Nie można generalizować ale z moich życiowych obserwacji wynika, ze kobiety w swoim gronie są bardziej zawistne i zazdrosne w stosunku do siebie (kobieta kobiecie wilkiem:classic_biggrin:).

Nie mnie to oceniać i wysuwać wnioski dlaczego tak jest bo mimo tysięcy lat ewolucji nikt do tej pory nie zrozumiał kobiecej natury, ba.. nawet kobiety same jej nie rozumieją...

Poza tym niech pierwsza rzuci kamieniem, która nigdy nie pomyślała "to ..., jak ona mogła ....." co można przetłumaczyć, jako też bym chciała mieć taką figurę, włosy, ciuchy,... lub cokolwiek innego.

 

Doklasnie, autorko, one Ci zazdroszcza i kiedy uslyszysz jakaś kasliwa uwagę to daj do zrozumienia ze sie z tym nie zgadzasz, ze uwazasz sie za zajebista kobietę i masz gdzieś ich przytyki, zobaczysz jak im gul skoczy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pawelm napisał:

Poza tym niech pierwsza rzuci kamieniem, która nigdy nie pomyślała "to ..., jak ona mogła ....." co można przetłumaczyć, jako też bym chciała mieć taką figurę, włosy, ciuchy,... lub cokolwiek innego.

 

Bzdury. Komplementuje kobiety, nawet obce. Ostatnio u fryzjera powiedziałam kobiecie, że ma przepiękne włosy, a to co ona ma na grzywce ja mam na całym łbie😅 Powiedziałam, że szczerze zazdroszczę. Jak widzę zgrabną kobietę nad pizzą o 21 myślę sobie "jakbym tak miała, ale franca ma szczęście" 😁 ale myślę sobie to z luzem i dystansem, a nie z zawiścią.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Electra napisał:

Bzdury. Komplementuje kobiety, nawet obce. Ostatnio u fryzjera powiedziałam kobiecie, że ma przepiękne włosy, a to co ona ma na grzywce ja mam na całym łbie😅 Powiedziałam, że szczerze zazdroszczę. Jak widzę zgrabną kobietę nad pizzą o 21 myślę sobie "jakbym tak miała, ale franca ma szczęście" 😁 ale myślę sobie to z luzem i dystansem, a nie z zawiścią.

Niestety to nie są BZDURY. Fajnie, że jesteś wyjątkiem i normalna (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

Moim zdaniem te dogryzania (lub inaczej dopie...nia) związane są z jakimiś kompleksami. Najważniejsze żeby być od takich osób jak najdalej. Olać ich.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Co to za ludzie, którzy nie mają skrupolow, bezpardonowo wkraczać na Twój teren i głośno komentować wizerunek? 

Nie wyśmiewam otyłości, niepełnosprawności, chorób psychicznych, piegów, blizn i innych niedoskonałości. Nie znoszę próżności. Mam alergię, gdy ktoś przekonany o swojej zayebistości cwaniakuje i obnosi się z tym, szuka uwagi i komplementów. Tak, wtedy potrafię być podła, kąśliwa i bezczelna na znak protestu. Chcesz na mnie testować bajer i flirt? Liczysz, że cieknie mi po nogach, bo takie cudo zagadało? Sprdalaj. 🤷‍♀️

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

A dlaczego Ci przeszkadza gdy ktos szuka uwagi i komplementow?

Pompka do czyjegoś ego zepsuła mi się. Nie mówię, że przystojni faceci czy piękne kobiety mają zakładać na siebie wory pokutne i fałszywie uważać się za paskudy. Nie jestem zazdrosna o figurę, pełny portfel, szczęście w miłości czy powodzenie. Nie zalewaj mnie swoją zayebistyością, tym co masz lub jak wyglądasz tylko podejdź do mnie jak człowiek do człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2020 o 14:12, Onkosfera napisał:

Tak, to prawda. Bardzo lubię dogryzać. Oczywiście prymitywne przysrywki dotyczące wyglądu to niższa szkoła jazdy i w sumie poniżenie. Prawdziwy majstersztyk to złośliwości subtelne, dotyczące intelektu, zachowania, wylapywanie nieścisłości, hipokryzji, niedopowiedzenia, aluzje. Miarą wartości człowieka jako rozmówcy jest dla mnie to, czy umie się odgryźć odpowiednio jadowicie a jednocześnie z poczuciem humoru😏

Naprawde lubisz dogryzac? A mi jawilas sie jako wrazliwy aniolek 😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Electra napisał:

Bzdury. Komplementuje kobiety, nawet obce. Ostatnio u fryzjera powiedziałam kobiecie, że ma przepiękne włosy, a to co ona ma na grzywce ja mam na całym łbie😅 Powiedziałam, że szczerze zazdroszczę. Jak widzę zgrabną kobietę nad pizzą o 21 myślę sobie "jakbym tak miała, ale franca ma szczęście" 😁 ale myślę sobie to z luzem i dystansem, a nie z zawiścią.

Ja raczej komplementuje i sa to szczere komplementy, a raczej nie dogryzam. A nawet jesli dogryzam to raczej w odpowiedzi na atak. Nie mam potrzeby dogryzac bez powodu😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Niburdiama napisał:

bez powodu

Czasem bez słów można dać powód, wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

Czasem bez słów można dać powód, wierz mi.

Wiem. Ale glownie jednak to mnie atakuja jak wsciekle lamparty 😎😀 wiec staram sie nie byc malostkowa i nie zaglebiac w dogryzanie, bo to i tak nie ma wiekszego sensu, a szkoda czasu. Sa wazniejsze sprawy. Chyba ze ktos sie bardzo postara to moze i podogryzam. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2020 o 12:27, marie3 napisał:

Ciegle słyszę nieprzychylne komentarze że strony kobiet i do tego według mnie nieprawdziwe. Nie uważam się za brzydka osobę ani też odstająca od społeczeństwa w żadnym wypadku. Nawet radzę sobie lepiej niż inni i jestem w miarę atrakcyja. Mam duży biust to np słyszę ze wyglądam jak Pamela Anderson tylko Pamela była ładniejsza. I to od kogo, kasjerki w supermarkecie która uroda to nie grzeszy. Albo inne docinki i to najczęściej właśnie od takich osób. Noszę obcasy a jestem wysoka to słyszę ze jestem żyrafa, po co mi obcasy itd. Założę krotka spódnice to też jakas łaska mi mówi że przy moim wzroście to powinnam nosić spódnice do kolan (nie jestem gigantem jeszcze do 180 mi brakuje). Jakby się to zdarzyło raz na jakiś czas, ale to jest nagminnie, co chwilę słyszę jakieś komentarze na mój temat i 95% od kobiet, co jest naprawdę przykre. Chciałabym być z tych ludzi którzy potrafią odpowiedziec takim osobom tak zeby więcej się już nie odezwały tak do nikogo ale nie potrafię. 

Po co chcesz odpowiadać takim osobom? Trzymaj klasę usmiechnij się i miej to gdzieś co inny myślą o tobie. Takim zachowaniem bardziej dasz im do myślenia niż odszczekiwaniem się. Szkoda zdrowia i energi. 

Osoby ktore docinaja są zakompleksione albo mają po prostu zły dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

poczucie własnej wartości, to może jawić się jak ktoś przekonany o swojej zayebistosci, 

Możesz znać swoją wartość, a być skromną osobą. Są osoby atrakcyjne i inteligentne, a jednak nie puste. Wygląd czy status materialny nie powinny mieć wpływu na zachowanie i osobowość człowieka, a już na pewno nie powinny przeszkadzać być nim.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2020 o 07:12, Onkosfera napisał:

Tak, to prawda. Bardzo lubię dogryzać. Oczywiście prymitywne przysrywki dotyczące wyglądu to niższa szkoła jazdy i w sumie poniżenie. Prawdziwy majstersztyk to złośliwości subtelne, dotyczące intelektu, zachowania, wylapywanie nieścisłości, hipokryzji, niedopowiedzenia, aluzje. Miarą wartości człowieka jako rozmówcy jest dla mnie to, czy umie się odgryźć odpowiednio jadowicie a jednocześnie z poczuciem humoru😏

niestety jesteś j'ebnięta psychicznie jak wiele innych bab, to jedyne wytłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2020 o 07:17, Bimba napisał:

Polak jak drugiemu raz dziennie nie dopieprzy  to tydzień  chory chodzi.

Polki nie Polak, baby babom dogryzają bo to zazdrosne ku'rwy, taka krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Nie, kiedy  ktoś jest przekonany o swojej wyjątkowości, to wcale nie znaczy, że musi być skromny. Może być jaki chce. Ludzie nie mogą być identyczni. Różnorodność jest fajna. Możemy sobie jedynie wybrać tych, z którymi jest nam po drodze. Tylko tyle i aż... 

Oczywiście, niech swój do swego ciągnie, ale jeśli wchodzi taki ociekający zayebistością na moje podwórko i mi syfi swoim sprdoleniem to mogę mu kazać wynosić się. Nie udaję, że coś mi nie przeszkadza, że czegoś nie widzę. Podziwiam i szanuję każdego kto dorobił się w życiu, a nie obnosi się z kasą. Podziwiam i szanuję każdego kto ma powodzenie, jest atrakcyjny, a nie odyebalo mu i nie zadziera nosa. Podziwiam każdego kto zna swoją wartość, a nie wywyższa się i nie gardzi drugim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2020 o 01:48, pawelm napisał:

Nie można generalizować ale z moich życiowych obserwacji wynika, ze kobiety w swoim gronie są bardziej zawistne i zazdrosne w stosunku do siebie (kobieta kobiecie wilkiem:classic_biggrin:).

Nie mnie to oceniać i wysuwać wnioski dlaczego tak jest bo mimo tysięcy lat ewolucji nikt do tej pory nie zrozumiał kobiecej natury, ba.. nawet kobiety same jej nie rozumieją...

Poza tym niech pierwsza rzuci kamieniem, która nigdy nie pomyślała "to ..., jak ona mogła ....." co można przetłumaczyć, jako też bym chciała mieć taką figurę, włosy, ciuchy,... lub cokolwiek innego.

 

prymitywny gadzi mózg, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kulfon napisał:

Mysle, ze te zjawiska zostaly juz dosyc dawno wyjasnione. Konkurencja o mezczyzne w patriarchalnym swiecie czesto rownala sie z walka o przezycie. Mamy inne czasy, ale instynkty zostaly, zwlaszcza u niektorych bardziej sie uwydatniaja, tych mentalnie nadal tkwiacych w patriarchalnym systemie.

Ale rzeczywiscie az takich chamskich docinek wprost to raczej nie slyszalam. Juz bardziej zlosliwe komentarze za plecami lub w necie.

nie mieszkasz w PL, to inna planeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że osoba zarabiająca kilkanaście tysięcy złotych (ok. 20tys.) potrafi stać ze mną w kolejce, bo to pozwala mi wykorzystać bon i zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych, a druga mając tylko  zaradnego męża mówi zdziwiona "jak nie masz na weekend nad morzem?". Jak to jest, że menagerka  restauracji zadziera nosa, a dr hab. z kilkoma językami jest nadal swojskim dziewczem? Jak to jest, że jedna prześliczna dziewczyna świeci cyckami na FB i pruje się na lewo i prawo, a druga piękność podkreśla swoją urodę, ale nie wywyższa się, wie co to prywatność i intymność, a w łóżku od lat ma tego samego faceta? Da się? Da. Tylko trzeba być wartościowym człowiekiem. Wtedy nic nie przeszkadza być nim.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Niburdiama napisał:

Naprawde lubisz dogryzac? A mi jawilas sie jako wrazliwy aniolek 😎😀

Jestem wrażliwa. Ale przekomarzanie też lubię😏

 

3 godziny temu, kæspej napisał:

niestety jesteś j'ebnięta psychicznie jak wiele innych bab, to jedyne wytłumaczenie

Trafna diagnoza geniuszu psychologii, niestety moje skrzywienia obejmują zupełnie inne obszary i raczej nie poruszam tych tematów na forum😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Electra napisał:

Możesz znać swoją wartość, a być skromną osobą. Są osoby atrakcyjne i inteligentne, a jednak nie puste. Wygląd czy status materialny nie powinny mieć wpływu na zachowanie i osobowość człowieka, a już na pewno nie powinny przeszkadzać być nim.

Podoba mi sie ta filozofia. Moj Kitek taki jest  ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Podoba mi sie ta filozofia. Moj Kitek taki jest  ❤

No co Ty! Klonuj😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Czy Ty przypadkiem nie masz kogos konkretnego na mysli? 🤔

Wolna myśl i spostrzeżenia wynikające z obserwacji ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Qwerty82 napisał:

Kasa psuje ludzi, nic nowego. Podobnie jak władza 

Wyciaga tylko zgniliznę ze srodka. Nie każdy w sobie ją ma.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×