Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Miniu1990

Problemy z ex...on mnie wykończy

Polecane posty

Witam, mam 28 lat i mam dziecko. Z ojcem dziecka rozstałam się ponad rok temu. Zdradził mnie podczas pobytu w Indiach. Wyprowadziłam się i zaczęły się batalie o dziecko i nie tylko. Nie ma ustalonych w sadzie kontaktów z synem. Z racji, że jego matka zajmuje się małym gdy ja pracuję to zabiera sobie syna do siebie o której chce godzinie. Potem gdy chce odebrać od niego dziecko to nie odbiera telefonu. Narzuca mi kiedy zabiera dziecko. Stosuje szantaże, że to ja powinnam jemu płacić alimenty. Ostatnio kazał mi zapłacić za uszkodzona szafkę...oddał mi pieniądze za meble, remont poprzedniego mieszkania. Gotówkę dostawał do ręki, rachunki, faktury były na niego...dziś pisze mi w smsie, że wyłudzilam od niego pieniądze. Pisze tak specjalnie w razie sprawy w sądzie. Napisał mi, że jestem hiena cmentarna i czekam aż rodzice zamkną oczy by wziąć ich mieszkanie. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu zrobić to ,co i ta zrobisz - ustalić widzenia sądownie .Babcia-jego matka jest ważna w życiu dzieciaka ,ale obserwuj czy nie nastawia go wobec ciebie .  On zdradził -masz dowód powinno być łatwiej ,ale nie podpowiem jak konkretnie bo nie jest mężem . Porada prawna zapewne potrzebna ,prawnik podpowie co warto ,co nie warto itd 

Edytowano przez Johny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×