Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sówka1313

Kupujecie czasem ciuchy bo wam się strasznie podobają, choc wiecie, że ich nigdy nie założycie

Polecane posty

Czy ja tylko taka nienormalna jestem? Np przesłodkie t-shirty z kotkami... Wiem że w takim nie wyjdę, bo stare babsko w takim czyms... po domu tez nie bede w tym chodzic bo mi szkoda, zaraz upierniczę ... Teraz znowu wypatrzyłam sobie dwa takie, są przesłodkie... ale kupowac by dożywotnio z metkami wisiały? Czy to już pod zakupocholizm podchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mialam napisać,że nie...ale po namyśle ...ENKI i SZPILKI. Rzadko noszę, ale czesto kupuje i niektórych poza mierzeniem w sklepie nigdy na sobie nie mialam. Sama nie wiem po co to robię. Chyba chciałabym bym nosić je częściej,ale na codzień kiedy mysle w co sie ubrać i tak wygrywają spodnie i trzewiki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Różniczka napisał:

Jeszcze nigdy nie miałam ani nie nosiłam szpilki, pomimo że uważam że nie ma ladniejszych butów od szpilek.

Dlaczego? Szpilki maja swoje plusy, figura wyglada lepiej, nogi tez, czuje sie w nich bardziej atrakcyjnie, mogą być też wygodne...serio 😉 ja kiedyś chodziłam tylko w obcasach i szpilkach i niestety zniszczyłam sobie kręgoslup. Od ciazy z drugim dzieckiem,czyli od około 5 lat szpilek ani obcasów nie noszę i polubilam tą wygodę. Ostatnio nawet do ...enki zakładam sznurowane trzewiki na płaskiej podeszwie,co kiedyś było dla nie niedopomyslenia.  Nie potrafie chodzić w obcasach juz, ostatnio moalam je rok temu ma rozmowie kwalifikacyjnej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Różniczka napisał:

O tak, wszystko co piszesz to prawda, tyle tylko że ja pomimo iż zawsze byłam szczupłą to nie potrafiłabym chodzić w szpilkach, moze dlatego że kiedyś dużo uprawialam sport,  nie wystarczy założyć szpilki trzeba je umieć nosić i rzeczywiście niektóre kobiety to potrafią ja niestety nie.

Właśnie 🙂 da sie bez nich żyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nam dwie szafy takich ciuchów!

Czasem je sprzedaję albo komuś daje w prezencie i znowu kupuję następne.

A na codzień  sportowe buciki, jegginsy i skórzana kurteczka.

Edytowano przez Bimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×