Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Etna

Pożądane cechy u kobiety

Polecane posty

Gość Etna

Mam pytanie, głównie do panów. Jakie cechy powinna mieć kobieta, z którą chcielibyście się związać na dłużej / ożenić. Czy ważne jest dla Was wykształcenie i dobra praca, czy raczej nie ma to większego znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Etna napisał:

Mam pytanie, głównie do panów. Jakie cechy powinna mieć kobieta, z którą chcielibyście się związać na dłużej / ożenić. Czy ważne jest dla Was wykształcenie i dobra praca, czy raczej nie ma to większego znaczenia?

Nie ma to żadnego znaczenia. To są sprawy które mieszczą się gdzieś 2, 3 dziesiątce ważnych cech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
1 godzinę temu, Jaaktozbyinny napisał:

Nie ma to żadnego znaczenia. To są sprawy które mieszczą się gdzieś 2, 3 dziesiątce ważnych cech. 

A co mieści się w pierwszej dziesiątce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
16 minut temu, Etna napisał:

A co mieści się w pierwszej dziesiątce?

Nie ma sensu wybieranie kobiety ze względu na jej cechy. Choćby była ideałem, to i tak na rozum, małżeństwo się opłaca sie. Wiążemy się z tą, która kochamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ważne żeby podawała panu gazetę w zębach i nie sikała do butów

No w sumie istotne 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna
1 minutę temu, 6S80ME napisał:

Nie ma sensu wybieranie kobiety ze względu na jej cechy. Choćby była ideałem, to i tak na rozum, małżeństwo się opłaca sie. Wiążemy się z tą, która kochamy. 

No jednak są pewne cechy, które jedne kobiety czynią bardziej atrakcyjnymi od innych.

Kiedyś to były przykładowo hektary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od charakteru mężczyzny, ale przypuszczam, że wolą kobiety "z pazurem", które dostarczą im wielu emocji. Pewnie wyobraźnia podpowiada im że przy takiej kobiecie znakomicie będzie też w łóżku. Oprócz tego na pewno wygrywa dziewczyna która lubi ład i porządek, jest pracowita, pozytywnie nastawiona do życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealna kobieta ma być damą na salonach, dobrą kucharką w kuchni i dziw/ką/diablicą w sypialni.

Edytowano przez ONA83
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Etna napisał:

A co mieści się w pierwszej dziesiątce?

1. Miła i uśmiechnięta, sympatyczna

2. Delikatna

3. Wrażliwa

4. Kobiecy wygląd i ubiór 

5. Lubiaca dzieci

6. Majaca dobry gust

7. Przedkladajaca rodzinę nad pracę

8. Umiejaca gotować, sprzątać, piec itp

9. Seksowna i otwarta w tych sprawach 

10. Dobrze zorganizowana, nowoczesna kura domowa, lekka domatorka ale lubiaca wyjść od czasu do czasu i zaszaleć. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idealna taka skromna, wiedzącą czego chce,  nie czekająca na cud, umiejąca dać kopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pracę to nie ma aż takiego znaczenia, bardziej skupiłbym się na tym aby była kobietą 😉

Na pewno szczera, wrażliwa, kobieca z poczuciem humoru a przede wszystkim aby była sobą. Jest wiele cech które są ważne ale zbyt dużo aby pisać 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Etna napisał:

Mam pytanie, głównie do panów. Jakie cechy powinna mieć kobieta, z którą chcielibyście się związać na dłużej / ożenić. Czy ważne jest dla Was wykształcenie i dobra praca, czy raczej nie ma to większego znaczenia?

wykształcenie i praca niewiele tu mają znaczenia, ale musi nadawać się na matke i żone, robić co do niej należy, gdy jest źle rozwiązywać problemy i się wspierać, i działać jako jednostka a nie osobna istota w związku, bo JA to słowo które nie istnieje w udanym związku, jest zawsze MY..... 

tak samo z tym wyglądem nie cudować jak koń pod góre, nie musi nosić makijażu jak klown w cyrku czy się stroić jak na wybieg mody aby iść po zapałki do kiosku

skromna, miła, uśmiechnięta i gospodarna, to jest materiał na żone i matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ważne żeby podawała panu gazetę w zębach i nie sikała do butów

to rola psa, coś ci się pokiełbasiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Poetka napisał:

A co do faceta, chcialabym zeby byl taki jak moj dziadek. 

tacy starzy cie pociągają? no ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Klaudia* napisał:

I kobiety przejęły temat, bo my wszystko wiemy lepiej 😂

wszystko wiecie, dlatego pytacie facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 6S80ME napisał:

Nie ma sensu wybieranie kobiety ze względu na jej cechy. Choćby była ideałem, to i tak na rozum, małżeństwo się opłaca sie. Wiążemy się z tą, która kochamy. 

Otóż to.

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kåspej napisał:

wszystko wiecie, dlatego pytacie facetów

Trzeba się upewnić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I

1 godzinę temu, Poetka napisał:

A co do faceta, chcialabym zeby byl taki jak moj dziadek. 

Mój dziadek polował na dziki u siebie w ogródku. Hodował parę dzików i świń. xD 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, akimuszki napisał:

I

Mój dziadek polował na dziki u siebie w ogródku. Hodował parę dzików i świń. xD 

 

A krzyżował je? Bo jeśli tak, to jest karalne i trzeba wybić całe skrzyżowane stado...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Solero napisał:

Jeżeli chodzi o pracę to nie ma aż takiego znaczenia, bardziej skupiłbym się na tym aby była kobietą 😉

Na pewno szczera, wrażliwa, kobieca z poczuciem humoru a przede wszystkim aby była sobą. Jest wiele cech które są ważne ale zbyt dużo aby pisać 😜

A skoro praca nie ma znaczenia, wziąłebyś totalnego nieroba? Albo kogoś, kto ma pracę zupelnie pozbawioną sensu i pieniędzy, powiedzmy jest z wykształcenia dyrygentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Onkosfera napisał:

A krzyżował je? Bo jeśli tak, to jest karalne i trzeba wybić całe skrzyżowane stado...

To było bardzo dawno temu.

😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Onkosfera napisał:

A skoro praca nie ma znaczenia, wziąłebyś totalnego nieroba? Albo kogoś, kto ma pracę zupelnie pozbawioną sensu i pieniędzy, powiedzmy jest z wykształcenia dyrygentem?

Brak pracy nie oznacza bycia leniwym, a dyrygent kojarzy mi się z bogatym życiem kulturalnym więc też bym brał. O ile nie zajmowaloby jej to dużo czasu  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaaktozbyinny napisał:

Brak pracy nie oznacza bycia leniwym, a dyrygent kojarzy mi się z bogatym życiem kulturalnym więc też bym brał. O ile nie zajmowaloby jej to dużo czasu  

No tak. Mialam na mysli to, że nie ma zbyt wiele pracy dla dyrygentow/dyrygentek, więc większość ciężko przędzie. Nie dołoży zbyt wiele do domowego budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Onkosfera napisał:

A skoro praca nie ma znaczenia, wziąłebyś totalnego nieroba? Albo kogoś, kto ma pracę zupelnie pozbawioną sensu i pieniędzy, powiedzmy jest z wykształcenia dyrygentem?

To zależy czy zależałoby mi na tej kobiecie ale na pewno bym przekonywał, mobilizował i wspierał w rozwoju czy zdobyciu lepszej pracy. Praca czy wykształcenie nie jest wyznacznikiem założenia związku, rodziny ale wiem, że dla Was to priorytet i to czysty biznes a jeśli coś nie pójdzie po myśli to wtedy uczestniczycie w protescie czy w marszu równości. Kalkulować każdy potrafi ale nie każdy potrafi zbudować dom z niczego a przede wszystkim wspólnie. 

Kiedyś niby mądra osoba płci żeńskiej głosiła że małżeństwo to biznes ale postanowiłem wybrać inną z dróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Solero napisał:

To zależy czy zależałoby mi na tej kobiecie ale na pewno bym przekonywał, mobilizował i wspierał w rozwoju czy zdobyciu lepszej pracy. Praca czy wykształcenie nie jest wyznacznikiem założenia związku, rodziny ale wiem, że dla Was to priorytet i to czysty biznes a jeśli coś nie pójdzie po myśli to wtedy uczestniczycie w protescie czy w marszu równości. Kalkulować każdy potrafi ale nie każdy potrafi zbudować dom z niczego a przede wszystkim wspólnie. 

Kiedyś niby mądra osoba płci żeńskiej głosiła że małżeństwo to biznes ale postanowiłem wybrać inną z dróg.

W dawnych czasach to oczywiste że dla kobiety małżeństwo było biznesem. Przecież kobiety miały baaaardzo ograniczone możliwości zarobkowania, cóż w tym dziwnego, że patrzyły na chłopów dość materialistycznie. Zresztą było to wzajemne. Mężczyźni oceniali przydatność do rodzenia dzieci, prowadzenia domu oraz ewentualne morgi.

Praca i wyksztalcenie jest warunkiem przetrwania i niezdechniecia z głodu pod mostem. Kobiety też nie chcą zdychac, tak samo jak mężczyźni. Nie widzę tu związku z protestem. Ale moze jestem za tępa żeby wychwycić powiązania. Jak to kobieta😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaaktozbyinny napisał:

1. Miła i uśmiechnięta, sympatyczna

2. Delikatna

3. Wrażliwa

4. Kobiecy wygląd i ubiór 

5. Lubiaca dzieci

6. Majaca dobry gust

7. Przedkladajaca rodzinę nad pracę

8. Umiejaca gotować, sprzątać, piec itp

9. Seksowna i otwarta w tych sprawach 

10. Dobrze zorganizowana, nowoczesna kura domowa, lekka domatorka ale lubiaca wyjść od czasu do czasu i zaszaleć. 

 

Łej, to ja wypisz wymaluj normalnie;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×