Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kosmol91

czuje że sobie życie zmarnowałem i źle mi jest.

Polecane posty

Mam takie pytanie czy są jeszcze jakieś osoby które nawet majac powyżej 30lat nigdy jeszcze nie mieszkali z chłopakiem/dziewczyną ? Czy tylko ja tak mam 29lat nigdy jeszcze nie mieszkałem z zadna dziewczyna, zwiazki miałem pare chodz niestety nie udane i czuje sie źle bywa ze sie czasami boje że juz nie bedzie lepiej bo chyba po 30stce obawiam się że już będzie tylko pod gorke i bedzie ciezej mi znalazc odpowiednia osobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna

Eee, 30 letni facet to młoda ... jeszcze 😉 Niczego nie zmarnowales. Skup się na pracy i karierze a dziewczyna sama się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, 30 letni facet to młoda ... jeszcze  Niczego nie zmarnowales. Skup się na pracy i karierze a dziewczyna sama się znajdzie.

Naprawde uważasz ze 29lat to jeszcze młody ? Obys miała racje chodz raczej czarno to widze i obawiam sie ze bedzie gorzej mi sie juz zyło ale bym chciał abys to Ty miała racje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec chce wiedziec z ciekawosci czy są takie osoby i po 30stce ktore jeszcze nigdy nie mieszkały z dziewczyna/chłopakiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kosmol91 napisał:

obawiam się że już będzie tylko pod gorke i bedzie ciezej mi znalazc odpowiednia osobę.  

Z odpowiednią osobą będzie tylko z górki. Nic nie dzieje się, że z nikim nie mieszkałeś. Jeśli zakochasz się to z przyjemnością oddasz swój teren do współdzielenia, odrzuć niepotrzebne strachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem, z odpowiednia osoba bedzie tylko z górki? czyli co?  Ja chyba mysle ze jest powod by sie tym martwic bo obudze sie z reka w nocniku a czas szybko leci i zaraz bede miec 30pare potem 40 i moze byc naprawde gorzej. Moze mnie niestety jest to pisane by byc samemu i byc nieszczesliwym pozostali znajomi beda miec  swoje zycie wtedy juz sie wszystko zmienia a ja bede samotny i bede cierpiał co moze dojsc do załamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kosmol91 napisał:

To ja wiem, z odpowiednia osoba bedzie tylko z górki? czyli co?  Ja chyba mysle ze jest powod by sie tym martwic bo obudze sie z reka w nocniku a czas szybko leci i zaraz bede miec 30pare potem 40 i moze byc naprawde gorzej. Moze mnie niestety jest to pisane by byc samemu i byc nieszczesliwym pozostali znajomi beda miec  swoje zycie wtedy juz sie wszystko zmienia a ja bede samotny i bede cierpiał co moze dojsc do załamania

Przesadzasz , 29 lat co jeszcze wszystko przed Tobą 🙂

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz , 29 lat co jeszcze wszystko przed Tobą . No nie wiem 29 lat czy to taki mlody, czas leci tak ze mi przeleci i moze sie stac tak ze sie obudze z reka w nocniku a niestety u mnie sie nic nie zapowiada raczej aby sie stalo coś w moim zyciu jesli o te sprawy chodzi, wiec pewnie bede musial cierpiec jeszcze długo. Odczuwam ze bedzie mi juz ciezko , skoro do tej pory tak było ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kosmol91 napisał:

Przesadzasz , 29 lat co jeszcze wszystko przed Tobą . No nie wiem 29 lat czy to taki mlody, czas leci tak ze mi przeleci i moze sie stac tak ze sie obudze z reka w nocniku a niestety u mnie sie nic nie zapowiada raczej aby sie stalo coś w moim zyciu jesli o te sprawy chodzi, wiec pewnie bede musial cierpiec jeszcze długo. Odczuwam ze bedzie mi juz ciezko , skoro do tej pory tak było ;( 

Jak będziesz wychodził z takiego założenia to faktycznie tak może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze tez ze niestety dzisiaj ludzie to bardziej siedza sobie na portalach na necie gadac i tak by ciagle trwało, a spotkan nie chca bo mowia ze sa zajeci duzo pracuja wiec nie rozumiem takich ludzi naprawde. Drugie to niech ktos powie jesli sie zna czy po za mna sa takie osoby z mojego wieku 29lat lub i po 30stce co jeszcze nie mieszkali z zadna dziewczyna/chłopakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Elcia 29 no dobra moze przesadzam za bardzo, ale uwazasz naprawde ze 29lat to czlowiek jeszcze młody i nie ma tutaj czego sie martwic obawiac ze tak bedzie ?  Dobrze chociaz ze juz ponad rok sam mieszkam  i samochod mam nie zebym sie chwalil 

 

Edytowano przez kosmol91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kosmol91 napisał:

Do Elcia 29 no dobra moze przesadzam za bardzo, ale uwazasz naprawde ze 29lat to czlowiek jeszcze młody i nie ma tutaj czego sie martwic obawiac ze tak bedzie ? 

Martwić i obwiniać to na pewno niema co , tylko nastawienie Twoje jest złe , szukaj dziewczyny by ułożyć życie ale nie na siłę bo już mało czasu zostało , tylko na spokojnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Zamiast myśleć że nie mieszkałeś z żadną dziewczyną pomyśl lepiej o znalezieniu tej dziewczyny.Przecież nie każda /każdy mieszkają ze sobą tylko się umawiają, spotykają ze sobą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Martwić i obwiniać to na pewno niema co , tylko nastawienie Twoje jest złe , szukaj dziewczyny by ułożyć życie ale nie na siłę bo już mało czasu zostało , tylko na spokojnie.  Na sile to nie , bo to nic nie daje tego nie chce. Juz mało czasu zostało czyli teraz masz inne zdanie mówiłas ze 29lat to przesadzam i wszystko przede mna  a teraz uwazasz ze juz mało mi czasu zostało? No to wiec widzisz dlaczego sie czuje zle, szukaj to nie ma sensu jakos nie wiem teraz juz gdzie szukac naprawde.  Wszedzie nic. W takim razie mowisz ze juz jednak potwierdzasz ze bedzie trudniej mi sie zylo i gorzej trudniej by sobie ulozyl szanse sie zmniejszaja ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kosmol91 napisał:

Martwić i obwiniać to na pewno niema co , tylko nastawienie Twoje jest złe , szukaj dziewczyny by ułożyć życie ale nie na siłę bo już mało czasu zostało , tylko na spokojnie.  Na sile to nie , bo to nic nie daje tego nie chce. Juz mało czasu zostało czyli teraz masz inne zdanie mówiłas ze 29lat to przesadzam i wszystko przede mna  a teraz uwazasz ze juz mało mi czasu zostało? No to wiec widzisz dlaczego sie czuje zle, szukaj to nie ma sensu jakos nie wiem teraz juz gdzie szukac naprawde.  Wszedzie nic. W takim razie mowisz ze juz jednak potwierdzasz ze bedzie trudniej mi sie zylo i gorzej trudniej by sobie ulozyl szanse sie zmniejszaja ? 

Chodzili mi o to żebyś Ty tak nie myślał że trzeba szybko bo mało czasu zostało , bo ja uważam że czasu masz dużo i nie masz się czym przejmować naprawdę , bywają osoby w Twoim wieku które nawet żadnej dziewczyny nie miały jeszcze i się aż tak tym nie przejmują

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mowilem ze na portalach to widac ze sa osoby takie ktore na necie wola siedziec i spotkac nie mozna, nie wiem po co sa tam tacy ludzie tam, i teraz jeszcze cholera pandemia takze raczej bedzie juz ciezej. Kto wie czy sa jeszcze duzo jest singielek w wieku ok 30 lub i tez po 30stce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzili mi o to żebyś Ty tak nie myślał że trzeba szybko bo mało czasu zostało , bo ja uważam że czasu masz dużo i nie masz się czym przejmować naprawdę , bywają osoby w Twoim wieku które nawet żadnej dziewczyny nie miały jeszcze i się aż tak tym nie przejmują.  Ok to teraz wszystko jest jasne, a tak swoja droga to myslisz ze sa i tacy chlopaki ktorzy nie mieli nawet jeszcze dziewczyny badz dziewczyny ktore nie mialy chlopaka jeszcze zadnego i sie tak nie martwia ?  No moze czas mi nie ucieknie, na sile to ja nic nie robie bo wtedy nic nie wychodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kosmol91 napisał:

Chodzili mi o to żebyś Ty tak nie myślał że trzeba szybko bo mało czasu zostało , bo ja uważam że czasu masz dużo i nie masz się czym przejmować naprawdę , bywają osoby w Twoim wieku które nawet żadnej dziewczyny nie miały jeszcze i się aż tak tym nie przejmują.  Ok to teraz wszystko jest jasne, a tak swoja droga to myslisz ze sa i tacy chlopaki ktorzy nie mieli nawet jeszcze dziewczyny badz dziewczyny ktore nie mialy chlopaka jeszcze zadnego i sie tak nie martwia ?  No moze czas mi nie ucieknie, na sile to ja nic nie robie bo wtedy nic nie wychodzi. 

Z dziewczynami to nie wiem one zazwyczaj w tym wieku są już po jakichś związkach , a chłopaków takich nawet znam osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, irukangi napisał:

Nie żartuj gość który nie zadurzył się w wieku 20 lat , nie poznał smaku kobiety, nie "przytulił się" z nią, nie całował itd, Jest co najmniej "dziwny".Miłość jest niezbędna do życia jak powietrze. 

A czy my tu rozmawiamy o prawiczkach i zakochaniu czy o mieszkaniu wspólnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bardziej mi chodzi o mieszkaniu wspolnym. Ja tam mialem zwiazki lecz niestety albo stety nieudane. To ciekawe czemu tacy chlopaki sie tym nie przejmuja ktorzy nie mieli jeszcze dziewczyny zadnej w zyciu majac 29lat a to dlaczego niby dziewczyny w takim wieku juz sa po jakis przejsciach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kosmol91 napisał:

Tak bardziej mi chodzi o mieszkaniu wspolnym. Ja tam mialem zwiazki lecz niestety albo stety nieudane. To ciekawe czemu tacy chlopaki sie tym nie przejmuja ktorzy nie mieli jeszcze dziewczyny zadnej w zyciu majac 29lat a to dlaczego niby dziewczyny w takim wieku juz sa po jakis przejsciach? 

Może i trochę się przejmują , dziewczyną łatwiej znaleźć chłopaka niż na odwrót może dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tu masz racje zwlaszcza gdy kobiety są ładne atrakcyjne i jeszcze w porze gdy jest ciepło lato. Chociaz ponoc na jednego faceta przypadaja 3kobiety i ze singielek jest wiecej, ale za to widzisz chyba dziewczynom jest łatwiej wiec wiesz ja jestem w gorszej sytuacji i chyba boje sie ze bedzie mi juz trudniej.  Widocznie nie naleze do tych szczesliwych ale coz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie obwiniaj się i nie bierz tego wszystkiego tak do siebie , w tym wieku to nie jest jeszcze czas żeby w taki sposób do tego podchodzić  🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Ja tylko ci mowie ze sie tutaj zgadzam z Toba. No obys tam racje miała. Chodz ja mam uczucia mieszane i bywa ze nie zapowiada sie raczej na lepsze. Obym sie mylil i oby tez innym ktorzy nie mieli jeszcze zadnej dziewczyny tez sie zmienilo wkoncu by w rzeczywistosci sie stalo to.  Czasami bywa ze ciezko uwierzyc i watpienia sa gdy trwa to dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma zwątpienia myślisz że ja nie ? Oby przesadnie te zwątpienia nie odziaływały na naszym życiu . Wszystkiego dobrego życzę i poznania w końcu tej jedynej 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie tez zycze wszystkiego najlepszego i aby sie spełnilo Ci to co chcesz. No obym sie doczekał tego, chodz bedzie ciezko tak czuje, ale moze za bardzo przesadzam bo tez i wkurza mnie zycie co sie teraz dzieje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jeszcze sa jakies singielki w moim wieku czy nawet po 30stce. No i nie tylko ja tak mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moze nie bedzie tak źle i się doczekam tych czasów. W kazdym razie kobietom latwiej znalezc faceta zwlaszcza tym które sa ładne atrakcyjne a w lecie gdy jest ciepło to szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kosmol91 napisał:

No moze nie bedzie tak źle i się doczekam tych czasów. W kazdym razie kobietom latwiej znalezc faceta zwlaszcza tym które sa ładne atrakcyjne a w lecie gdy jest ciepło to szczególnie.

Tak łatwiej , tylko czy odnajdują one tak odrazu wartościowego mężczyzne czy takiego który poleci na ich wygląd zewnętrzny ? Bo mi się wydaje że to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×