Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MLadyOfficiall95

3 lata związku i jestem zdezorientowana

Polecane posty

Dopiero 3 lata minęły a ty już wyczekujesz oświadczyn jak zbawienia i to w przypadku takiego jelopa. W życiu jeszcze gorsze gowna przychodzą a on już daje dupy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam do was po pewnym czasie i bardzo dziekuje za rady. 

W moje urodziny chłopak poprosił mnie o rękę 🙂

Jak sie okazało juz dawno kupił pierscionek. Pokazal mi date na paragonie z dnia zakupu. Wiadomo cene zakrył ale sam fakt. Czyli przez ten caly czas myslal o mnie. Czekal na odpowiedni moment. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, MLadyOfficiall95 napisał:

Wracam do was po pewnym czasie i bardzo dziekuje za rady. 

W moje urodziny chłopak poprosił mnie o rękę 🙂

Jak sie okazało juz dawno kupił pierscionek. Pokazal mi date na paragonie z dnia zakupu. Wiadomo cene zakrył ale sam fakt. Czyli przez ten caly czas myslal o mnie. Czekal na odpowiedni moment. 🙂

Było tradycyjnie? Na kolanko?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 minutę temu, MonikaKa napisał:

Skąd bierzecie tych dziwolągów. Z moim to jak pójdę np. kupić nowe buty i mam 2 pary do wyboru, to mówi, że jedne mam sama sobie kupić, a drugie dostanę np. na imieniny od niego czy z jakiejś innej okazji. On ma problem z głowy, a ja pełną szafę 🙂 

Uważaj z tymi butami od niego😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MLadyOfficiall95 napisał:

Wracam do was po pewnym czasie i bardzo dziekuje za rady. 

W moje urodziny chłopak poprosił mnie o rękę 🙂

Jak sie okazało juz dawno kupił pierscionek. Pokazal mi date na paragonie z dnia zakupu. Wiadomo cene zakrył ale sam fakt. Czyli przez ten caly czas myslal o mnie. Czekal na odpowiedni moment. 🙂

To dziwne ze wybrał taki dzień skoro na następny miał być pogrzeb twojego ojca a o pogrzebie wie się minimum 3 dni przed. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, MonikaKa napisał:

Na obcasie jestem wtedy wyższa od niego, ale przynajmniej mu nie ucieknę 🙂

Ale to on może dać dyla😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wracam do was po pewnym czasie i bardzo dziekuje za rady. 

W moje urodziny chłopak poprosił mnie o rękę

Jak sie okazało juz dawno kupił pierscionek. Pokazal mi date na paragonie z dnia zakupu. Wiadomo cene zakrył ale sam fakt. Czyli przez ten caly czas myslal o mnie. Czekal na odpowiedni moment."

Coz za wspanialy happy end. Na kafeterii ten cud czesto sie powtarza. Wystarczy poradzic skarzacej sie na partnera osobie rozstanie i nagle partner wlasciwie nie jest taki zly,  jest wrecz coraz lepszy, w sumie to skarzaca sie osoba ponosi wine albo przynajmniej czesciowo. A tu w dodatku wytesknione oswiadczyny. Lepszego partnera nie mozna sobie chyba wyobrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, expresis verbis napisał:

"Wracam do was po pewnym czasie i bardzo dziekuje za rady. 

W moje urodziny chłopak poprosił mnie o rękę

Jak sie okazało juz dawno kupił pierscionek. Pokazal mi date na paragonie z dnia zakupu. Wiadomo cene zakrył ale sam fakt. Czyli przez ten caly czas myslal o mnie. Czekal na odpowiedni moment."

Coz za wspanialy happy end. Na kafeterii ten cud czesto sie powtarza. Wystarczy poradzic skarzacej sie na partnera osobie rozstanie i nagle partner wlasciwie nie jest taki zly,  jest wrecz coraz lepszy, w sumie to skarzaca sie osoba ponosi wine albo przynajmniej czesciowo. A tu w dodatku wytesknione oswiadczyny. Lepszego partnera nie mozna sobie chyba wyobrazic.

No dokładnie 😂. Zauważył ze ona mu sie ,,wymyka z rak" a gdzie drugą taka naiwna znajdzie, z która będzie mial tak dobrze (wygodnie)? Która będzie tolerowała jego brak szacunku w jej stronę? Przekalkulowal to sobie chłopak i uznał ze oplaca sie oswiadczyc a ty autorko juz skaczesz z radości bo myślisz ze on ,,taak Cie kocha". Jaaasne, widać po jego zachowaniu 😂. Naiwna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maltuka92: "No dokładnie "

Twoj powyzszy komentarz mojej wypowiedzi wskazuje na calkowity brak jej zrozumienia. Komentuj raczej - jako ekspertka - tematy zwiazane z Covidem,  mozna sie wtedy chociaz posmiac.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, expresis verbis napisał:

Maltuka92: "No dokładnie "

Twoj powyzszy komentarz mojej wypowiedzi wskazuje na calkowity brak jej zrozumienia. Komentuj raczej - jako ekspertka - tematy zwiazane z Covidem,  mozna sie wtedy chociaz posmiac.

Odniosłam sie do końcówki twojej wypowiedzi i podałam własne wnioski ,,mundra dziewczynko" 😂. To z takich cov.i.d.otek można sie posmiac które łykaja wszystko jak pelikan to co uslysza w TV, cala ta propagandę strachu. Wiec zamknij sie owieczko i z nadzieją lec sie zaszczepić nieprzebadana szczepionka. Selekcja naturalna...

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ malutka92

"Selekcja naturalna..." nie licz na nia, poniewaz nie zawsze funkcjonuje, jestes tego najlepszym przykladem. Juz milcze dziunia, nie jestes dla mnie partnerka do rozmowy, wiec nie posiusiaj sie z zaangazowania. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, expresis verbis napisał:

Maltuka92: "No dokładnie "

Twoj powyzszy komentarz mojej wypowiedzi wskazuje na calkowity brak jej zrozumienia. Komentuj raczej - jako ekspertka - tematy zwiazane z Covidem,  mozna sie wtedy chociaz posmiac.

😁😁to samo sobie pomyslalam 🤔. Moze Ona nie doczytala🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kazdym badz razie autorce gratulujemy i zyczymy szczesliwego pozycia malzenskiego😁😁 jedno tylko nie daje mi spokoju..🤔, po co po oswiadczynach chlopak pokazal jej paragon🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lola14 napisał:

W kazdym badz razie autorce gratulujemy i zyczymy szczesliwego pozycia malzenskiego😁😁 jedno tylko nie daje mi spokoju..🤔, po co po oswiadczynach chlopak pokazal jej paragon🤔

No ale cenę zakrył. Moment tez niezły wybrał. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

No ale cenę zakrył. Moment tez niezły wybrał. 

Na potrzeby kafeteri- moment jak najlepszy😁🤭. I paragon tez pokazal zeby kafeterianie sie odchrzanili ze niby nie myslal 😁🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, Lola14 napisał:

Na potrzeby kafeteri- moment jak najlepszy😁🤭. I paragon tez pokazal zeby kafeterianie sie odchrzanili ze niby nie myslal 😁🤭

I jak życie uczy - nie warto być tu szczerym (czepiacie się jak rzep...)🙂

Najważniejsze, że jej marzenie spełniło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×