Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elena90

Ile wydajecie na prezent dla dzieci na mikolaja i pod choinke?

Polecane posty

Swoje dziecko? Bo ja kupuje w sumie dla 7, a tylko 2 z nich  jest moich.😀

Plan byl taki, ze dla dzieci z rodziny do 50 zl ale wyszlo mi kolo 80-90 na dziecko. Corce kupilismy duzy domek dla lalek plus laleczki, jakies puzzle, ksiazki i tu juz kwota to kilkaset zlotych ale dziadki sie dokladaja wiec mysle, ze zamkniemy sie w 200 zl. Dla syna na razie mam tylko puzzle i samochodziki ale on ma tylko dwa lata i w sumie mu obojetne co dostanie, mamy w planie jeszcze jakies lego lub taki fajny jezdzik albo moze rowerek do odpychania sie nozkami. Jeszcze nie podjelismy decyzji. Ja zaczelam prezenty gwiazdkowe kupowac juz we wrzesniu wiec finansowo sie wyrobilam. Gwiazdka to moja wielka slabosc, uwielbiam kupowac prezenty dla dzieciakow i z tej okazji czuje sie usprawiedliwiona by szalec i wydawac pieniadze. 😀

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mikołajki zwykle kupuje wszystkim fajne piżamy, słodycze i jakis drobiazg. W tym roku mlodszy zakręcony na Paw Patrol, więc dostanie Rubble. Starszy podobny zestaw,a że lubi rysować i ma problem z rysowaniem postaci to dostanie książkę z instrukcjami jsk rysować różne rzeczy.

Pod choinkę jeszcze nie wiem co im kupie. Szaleć nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod buta przeznaczamy zawsze ok 100zl jakąś zabawka , coś słodkiego i orzechy.

Pod choinkę piszemy list i w tym roku córka wymyśliła trzy rzeczy telefon, misia Vito i Bella, gra edukacyjna. Mamy jeszcze w domu prawie rocznika kończy 24.12😆 więc on dostanie z rana i pod choinkę,😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Mikołaja zawsze są jakieś drobiazgi, ale w tym roku jeszcze nie mam zaplanowane co konkretnie. 

Na Gwiazdkę córka dostanie wielki zestaw do rysowania, farby i sztalugi plus grę planszową. Syn dostanie zestaw książek tematycznych i również grę planszową. Pewnie do tego dorzucę jeszcze jakieś ubrania. 

Słodyczy dzieciaki nie dostają, bo ich nie lubią. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×