Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malutka92

Czy wykonać ten krok? Nie wiem czy warto...

Polecane posty

22 minuty temu, Malutka92 napisał:

Niby tak tylko ze my od lat nie gadamy ze soba,jedynie gadalismy jako dzieci i nastolatkowie bawiąc sie razem czy grając w cos na podwórku. Od tego czasu czyli od co najmniej 10 lat jedynie mówimy sobie ,,cześć" na klatce jak sie mijamy i tyle. Sztuczne i takie na sile by to było jakbym nagle wypaliła ,,co u Ciebie słychać"? By pomyślał ze na sile chce zwrócić jego uwagę...a jednak skoro wtedy odwzajniłam to serduszko to jakiś sygnał był z mojej strony i on nic z tym nie zrobił (wciąż sie zastanawiam czy by cos zrobił gdybym nie mieszkała tak blisko, bo ewentualne odrzucenie by pewnie mniej go zabolało) wiec chyba nie jest zainteresowany...jednak może być dosyć wstydliwy przez samo to ze jest młodszy (może myśli ze nie lubię młodszych i niższych, no a ze jest niski, może.mieć taki kompleks i to go może hamować przed jakimś krokiem w stosunku do mnie... Z kolei jeśli go zagadam to mogę sie ośmieszyć i możliwe ze będzie to rozpowiadal kumplom ze ,,moja sąsiadka, stara panna sie napalila na mnie" 😑 tak jak mi tu ktoś napisał, może tak być...wiem ze po facetach wszystkiego sie można spodziewać. Dodam, ze on jest trenerem jujit-su i ma sporo znajomości, z tego co widzę na jego instagramie to gustuje w zrobionych laskach z wypietymi tylkami, chociaż nie tylko takie lajkuje, te trochę bardziej naturalne i zadbane tez lajkuje. Miał raczej tylko jedna dziewczyne ładna i dosyć naturalna, nie taka zrobiona gwiazdę... Jak dla mnie za duże ryzyko żeby cos robić w jego kierunku...

Jak on pomyśli, że się na niego napaliłaś po zwykłym zagadaniu. Cześć co tam u ciebie? To jest nienormalny. Co z tego, że dawno nie gadaliście to tym bardziej masz pretekst, dawno nie gadaliśmy. Na luzie. Jak będzie chamski, nie bedzie chcial gadać to wtedy zlejesz i tyle.

Nigdy nie myśl co pomysli o tobie facet, bo oni rzadko myślą o ile wogóle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Czerwone korale napisał:

Jak on pomyśli, że się na niego napaliłaś po zwykłym zagadaniu. Cześć co tam u ciebie? To jest nienormalny. Co z tego, że dawno nie gadaliście to tym bardziej masz pretekst, dawno nie gadaliśmy. Na luzie. Jak będzie chamski, nie bedzie chcial gadać to wtedy zlejesz i tyle.

Nigdy nie myśl co pomysli o tobie facet, bo oni rzadko myślą o ile wogóle. 

My w sumie nigdy nie gadalismy na jakieś tematy, to były tylko wspólne zabawy i gry na podwórku, jako mały chłopiec latał za mną, wzielismy ślub na podwórku 😂. Wiec nawet jeśli by nie pomyślał od razu ze go podrywam to jakieś sztuczne by to było...a najbardziej prawdopodobny scenariusz to taki ze odpowie zdawkowo ,,u mnie wszystko dobrze, a u Ciebie?", wtedy ja na to ,,u mnie tez w porządku". I po rozmowie...noc to nie dałoby, na 90%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Malutka92 napisał:

My w sumie nigdy nie gadalismy na jakieś tematy, to były tylko wspólne zabawy i gry na podwórku, jako mały chłopiec latał za mną, wzielismy ślub na podwórku 😂. Wiec nawet jeśli by nie pomyślał od razu ze go podrywam to jakieś sztuczne by to było...a najbardziej prawdopodobny scenariusz to taki ze odpowie zdawkowo ,,u mnie wszystko dobrze, a u Ciebie?", wtedy ja na to ,,u mnie tez w porządku". I po rozmowie...noc to nie dałoby, na 90%...

No i o to chodzi. Nastepnym razem jak będzie zainteresowany to sam cię zagada jak nie to zostaniecie na zwykłym cześć i tyle. Nie boj żaby. Będziesz wiedzieć na czym stoisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
10 minut temu, Malutka92 napisał:

My w sumie nigdy nie gadalismy na jakieś tematy, to były tylko wspólne zabawy i gry na podwórku, jako mały chłopiec latał za mną, wzielismy ślub na podwórku 😂. Wiec nawet jeśli by nie pomyślał od razu ze go podrywam to jakieś sztuczne by to było...a najbardziej prawdopodobny scenariusz to taki ze odpowie zdawkowo ,,u mnie wszystko dobrze, a u Ciebie?", wtedy ja na to ,,u mnie tez w porządku". I po rozmowie...noc to nie dałoby, na 90%...

Nooo  Co my tutaj się dowiadujemy?😄 A teraz na poważnie. Zależy ci na rozwinięciu tej znajomości czy nie zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×