Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

youtube kryminalny 2

Polecane posty

Ona zatrudnia swoją siostrę, jej siostra czyta książki, zbiera materiały i robi szeroko pojęty research pod podcast Justyny, a Justyna dostaje gotowca którego ma przeczytać; takie mam wrażenie że od pewnego czasu tak to działa. Może się mylę.

• Confused 1

2 godziny temu, jajcojajco napisał:

Na innym forum przeczytałam, że w jednym z odcinków J. przyznała, że ma kogoś od "ogarniania" ? O co chodzi? 

Jak narazie ogarnia psa, siebie i narzeczonego z odzysku. I czasem rzuci mięsem, gdy ktoś pioruna i tęczy nie lubi.

Dnia 7.02.2021 o 17:46, minkaaaa napisał:

Nigdy nie wytrwałam do końca bo jej forma narracji jest dla mnie zbyt ciężka w odbiorze, jakby każde zdanie czytała z kartki, przez co szybko tracę wątek. A pod podcastami jest tak słodko, że można pawia puścić.

No wiadomo nie ladne ,co ladne,ale co sie komu podoba

Mnie sie podoba

Ja przy sluchaniu jej opowiesci usypiam🙂

A czy ktoś wie, dlaczego Jaśmin ostatnio nie nagrywa filmików? 🧐

7 godzin temu, anna900 napisał:

Jak narazie ogarnia psa, siebie i narzeczonego z odzysku. I czasem rzuci mięsem, gdy ktoś pioruna i tęczy nie lubi.

To ja wiem 😉    Ta osoba od ogarniania to  ponoć jakiś coach do motywowania ... 

1 godzinę temu, jajcojajco napisał:

Wow! Może po tych olejach, które tak reklamowała tak odpłynęła. 😃

4 godziny temu, jajcojajco napisał:

Z jakiego odzysku? 

8 godzin temu, kocia.madka666 napisał:

Z jakiego odzysku? 

On z tego co pamiętam jest po rozwodzie, Justyna mówiła o tym w pogadajmy o życiu

Dnia 8.02.2021 o 21:32, Czarna perła napisał:

Ona zatrudnia swoją siostrę, jej siostra czyta książki, zbiera materiały i robi szeroko pojęty research pod podcast Justyny, a Justyna dostaje gotowca którego ma przeczytać; takie mam wrażenie że od pewnego czasu tak to działa. Może się mylę.

To co ona robi?? skoro juz nie pracuje... nie jest w stanie przygotowac porzadnie odcinka? A siostra ma 2 malych dzieci i czas znajdzie?!

• Like 1

Tak Dzasta najlepiej by gazety były w obcych rękach i pisały, co chcą. I potem są kwiatki typu polskie obozy śmierci. 

• Like 1

11 godzin temu, laureatka napisał:

To co ona robi?? skoro juz nie pracuje... nie jest w stanie przygotowac porzadnie odcinka? A siostra ma 2 malych dzieci i czas znajdzie?!

Ona jest gwiazdą, a bezrobotna siora menagerem. I kasa na patronite leci. 

16 minut temu, anna900 napisał:

Tak Dzasta najlepiej by gazety były w obcych rękach i pisały, co chcą. I potem są kwiatki typu polskie obozy śmierci. 

ło boże a jednak kursko-kaczy pocałunek śmierci zbiera coraz większe żniwo 💩

• Like 1
  • Thanks 3

Wyprzedaż szafy ? Serio. Jestem chyba nieogarem skoro ubrania albo rozdaję znajomym lub wrzucam do kontenerów............

• Like 1

4 minuty temu, minkaaaa napisał:

ło boże a jednak kursko-kaczy pocałunek śmierci zbiera coraz większe żniwo 💩

Najlepiej zakłamac historię i oddać wszystko obcym korpo, wlacz myślenie. 

• Like 2

21 godzin temu, jajcojajco napisał:

Wyprzedaż szafy ? Serio. Jestem chyba nieogarem skoro ubrania albo rozdaję znajomym lub wrzucam do kontenerów............

A ja niektóre lepsze rzeczy wystawiam na Allegro. Niektóre przekazuję dalej znajomym lub oddaję na recykling. Nie ma niczego dziwnego w wyprzedaży szafy w sumie, tylko te jej rzeczy takie raczej nieciekawe i znoszone się wydawały.

To ona swoje plandeki wyprzedaje? Niesamowite.

• Like 1

1 godzinę temu, ejno napisał:

A ja niektóre lepsze rzeczy wystawiam na Allegro. Niektóre przekazuję dalej znajomym lub oddaję na recykling. Nie ma niczego dziwnego w wyprzedaży szafy w sumie, tylko te jej rzeczy takie raczej nieciekawe i znoszone się wydawały.

Tez nie widzę w tym nic dziwnego o ile ubrania nie są zniszczone

Każdy ma swoje przyzwyczajenia. Sory ale robienie zdjęć, chodzenia na pocztę w zimę, pakowanie itp to za 15 zł chyba nie jest zarobek życia. Oddając zwyczajnie mogę sprawić komuś potrzebującemu radość. Mi zwyczajnie łyso jest brać kasę za coś noszonego, co kosztowało 100 zł w sieciówce. Może gdyby to były jakieś usper markowe rzeczy ale sieciówka ...

• Like 3

3 godziny temu, jajcojajco napisał:

Każdy ma swoje przyzwyczajenia. Sory ale robienie zdjęć, chodzenia na pocztę w zimę, pakowanie itp to za 15 zł chyba nie jest zarobek życia. Oddając zwyczajnie mogę sprawić komuś potrzebującemu radość. Mi zwyczajnie łyso jest brać kasę za coś noszonego, co kosztowało 100 zł w sieciówce. Może gdyby to były jakieś usper markowe rzeczy ale sieciówka ...

Sknery nie przekonasz. Biednemu nie odda. Za 10 zł oczy wydrapie.

3 godziny temu, jajcojajco napisał:

Ja nie wiem co ona tam wyprzedaje, czy to markowe czy nie. Mi by się pewnie nie chciało ale jeśli rzeczy są niezniszczone to czemu nie sprzedać za parę groszy. Są ludzie którzy lubią kupować używane bo mają dość zaśmiecania tej planety. Nie musisz tego rozumieć. 

1 minutę temu, bella_again napisał:

Ja nie wiem co ona tam wyprzedaje, czy to markowe czy nie. Mi by się pewnie nie chciało ale jeśli rzeczy są niezniszczone to czemu nie sprzedać za parę groszy. Są ludzie którzy lubią kupować używane bo mają dość zaśmiecania tej planety. Nie musisz tego rozumieć. 

Pewnie, że nie muszę. Ale chcę.

Jakby to było najważniejsze w tym temacie 🤔

Znacie 8.podkast?

23 minuty temu, bella_again napisał:

Jakby to było najważniejsze w tym temacie 🤔

Znacie 8.podkast?

O Justynie powinien powstać osobny temat. Za dużo tu o niej, ciagle coś odwala, chyba zasłużyła na swój własny wątek.

• Like 5

Dnia 9.02.2021 o 12:05, kocia.madka666 napisał:

Z jakiego odzysku? 

Z odzysku tzn. że Krzyś miał wcześniej żonę. 

Znowu pomyłka - odnośnie nazwiska sprawcy Lisiecki/Lisiewski w podcascie o Miss. Niereformowalne. 

• Like 1

Lisiecki!!! Robi podstawowe błędy, a potem foch, że krytyka. Ona i jej facio wszystko wiedzą najlepiej. Ta...

2 godziny temu, jajcojajco napisał:

Znowu pomyłka - odnośnie nazwiska sprawcy Lisiecki/Lisiewski w podcascie o Miss. Niereformowalne. 

Jakie to żenujące 😳 I ludzie jej kasę dobrowolnie za to płacą...

Justyna ma poprostu wywalone na 5NZ, stąd ten spadek poziomu i brak rozwoju. Robi to teraz z przymusu, bo ma z tego kase, ale jej plan A to praca w radiu, najlepiej w formacie pogadanek o życiu.

Pamiętacie jej początki na yt? Seria 5NZ była tylko eksperymentalnym dodatkiem do jej słuchowisk, takim wypadkiem przy pracy, który zaskoczył samą Justyne. Nawet gdy założyła patronite to nadal jej celem nadrzędnym były słuchowiska praktycznie codziennie, a 5NZ raz w miesiącu. W jednym z słuchowisk stwierdziła nawet z nutką rozczarowania w głosie, że dostaje tyle próśb o więcej odcinków kryminalnych, ale nie planuje zmian, bo jej największą pasją są i będą pogadanki, a 5NZ to tylko takie dodatkowe hobby. Dopiero jak zobaczyła, że odzew na patronite na słuchow. jest bardzo słaby, ledwo kilkaset zł. wyciągała, to nagle zmieniła taktykę i zwiększyła ilość 5NZ. Ale co ciekawe, jej celem nadrzędnym za 6 tyś. nie jest udoskonalenie serii 5NZ, np. poprzez lepszy research, wyjazdy, dotarcie do mało znanych spraw. Jej celem jest stworzenie studia nagrań by zapraszać gości i słuchaczy do Pogadajmy o życiu. A dopiero na końcu jednozdaniowa wzmianka, że 5NZ będzie raz w tygodniu. Jak trafi jej się lepsza praca, współpraca po wydaniu książki to kopnie 5NZ w 4 litery. Zobaczycie.

• Like 1

I już reklama wleciała na Pogadajmy o życiu. On to już tylko na kasę nastawiona jest.

5 minut temu, anna900 napisał:

I już reklama wleciała na Pogadajmy o życiu. On to już tylko na kasę nastawiona jest.

Padłam kiedy opowiadała o wieszaniu nie wyżętych, cieknących ręczników na kaloryferach w celu nawilżenia powietrza 😂 mam nadzieje ze nie wynajmują mieszkania, właściciel na pewno będzie zachwycony wiedząc, ze robią mu z paneli gnój. 
u mnie w domu stawiało się keksówki z wodą ale co ja tam wiem 🤦‍♀️ Nie byłoby dramatycznej opowieści o zalanym przedłużaczu i płaczącej Dżaście xD 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się