Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

youtube kryminalny 2

Polecane posty

8 godzin temu, Szambonurek napisał:

Padłam kiedy opowiadała o wieszaniu nie wyżętych, cieknących ręczników na kaloryferach w celu nawilżenia powietrza 😂 mam nadzieje ze nie wynajmują mieszkania, właściciel na pewno będzie zachwycony wiedząc, ze robią mu z paneli gnój. 
u mnie w domu stawiało się keksówki z wodą ale co ja tam wiem 🤦‍♀️ Nie byłoby dramatycznej opowieści o zalanym przedłużaczu i płaczącej Dżaście xD 

Wynajmują. Gach po rozwodzie. Warszafka typowa. 

12 minut temu, anna900 napisał:

Wynajmują. Gach po rozwodzie. Warszafka typowa. 

A można po prostu kupić pojemniki na kaloryfery...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

19 minut temu, laureatka napisał:

to nie jej gach, gach to kochanek mezatki 😛

Kto ich tam wie.😆😆

32 minutowa reklama, a Justyna zaczyna podcast od "ale to wcale nie będzie pogadanka marketingowa". A potem zablokowanie komentarzy i wyłaczenie łapek, bo - target ameby - się zorientował :classic_laugh:

• Confused 1

6 minut temu, minkaaaa napisał:

32 minutowa reklama, a Justyna zaczyna podcast od "ale to wcale nie będzie pogadanka marketingowa". A potem zablokowanie komentarzy i wyłaczenie łapek, bo - target ameby - się zorientował :classic_laugh:

To jest żenujące. Ma parcie na szkło i kasę. Jest słaba i w każdej zwyklej pracy z niej rezygnują. Najlepiej pitolic nie mam na nic siły...

• Like 1

32 minuty temu, Yummy napisał:

A można po prostu kupić pojemniki na kaloryfery...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ona jest odklejona od rzeczywistości. Oleje cbd, żarcie na dowóz, na wszystko ma czas. Tylko zwykłe życie, rachunki, normalna praca to już ciężko.

4 minuty temu, anna900 napisał:

To jest żenujące. Ma parcie na szkło i kasę. Jest słaba i w każdej zwyklej pracy z niej rezygnują. Najlepiej pitolic nie mam na nic siły...

Na pewno jest leniwa i ma problemy z logicznym myśleniem

22 minuty temu, minkaaaa napisał:

Jeszcze kilka godzin temu komentarze były... Bez przesady, ona już tyle czasu siedzi na tym yt, mogłaby się postarać jakoś normalnie wpleść reklamę, a nie...

• Like 1

1 minutę temu, Etażerka napisał:

Jeszcze kilka godzin temu komentarze były... Bez przesady, ona już tyle czasu siedzi na tym yt, mogłaby się postarać jakoś normalnie wpleść reklamę, a nie...

Wiele krytycznych skasowała już wczoraj, bo dzisiaj już ich nie ma. I jak już nie miała pomysłu i chęci jak wpleść reklame umiejętnie w podcast to mogła chociaż być szczera na zasadzie, że słuchajcie to odcinek sponsorowany, ale zachęcam do wysłuchania, bo to czy tamto, ale też rozumiem, że może nie każdy jest zainteresowany. A ta jeszcze zaprzecza, że to nie reklama 🤦‍♀️Jej się naprawde wydaje, że jest taka mądra, a śledzi ją banda głupoli, ślepo w nią zapatrzonych.

14 minut temu, minkaaaa napisał:

Wiele krytycznych skasowała już wczoraj, bo dzisiaj już ich nie ma. I jak już nie miała pomysłu i chęci jak wpleść reklame umiejętnie w podcast to mogła chociaż być szczera na zasadzie, że słuchajcie to odcinek sponsorowany, ale zachęcam do wysłuchania, bo to czy tamto, ale też rozumiem, że może nie każdy jest zainteresowany. A ta jeszcze zaprzecza, że to nie reklama 🤦‍♀️Jej się naprawde wydaje, że jest taka mądra, a śledzi ją banda głupoli, ślepo w nią zapatrzonych.

Nie jeden jej odbiorca ma lepsze CV. Ma problemy z sobą, waga i nawet studiów nie udało się dokończyć. Coaching roku i ta nieszczęsna reklama.

13 godzin temu, minkaaaa napisał:

Wiele krytycznych skasowała już wczoraj, bo dzisiaj już ich nie ma.

Krytyczne też kasuje spod 5NZ. Pod filmem o Miss tylko ochy i achy wczoraj. 
Nie dałam rady dosłuchać do końca. 

pojawily sie rzekome info,ze kamil ze zbrodni w rakowiskach popelnil samobojstwo, czy ktos cos slyszal? 

Dnia 6.02.2021 o 16:00, anna900 napisał:

Olga Herring. Miło się słucha. Justyny podcast Pogadajmy o życiu jest lepszy niż kryminalny, w którym są błędy, przeinaczenia. 

Justyna nie radzi sobie z krytyką na swój temat. Ma kompleksy związane z wagą. Z agresją reaguje na rady w tym temacie, nawet na te przekazane w kulturalny sposób. Nie skończyła studiów to drugi kompleks. Można dokończyć jaki to problem przy odrobinie chęci.

A ja jestem totalnie na nie jeżeli chodzi o Olgę Herring.

Podcasty są na dobrym poziomie, ale to naprawdę kopia Justyny. Zobaczcie jej Instagram już zaczyna opowiadać o włosach, pralkach, oznaczać firmy z którymi pewnie chce nawiązać współpracę...

6 godzin temu, jus.skrzypek napisał:

A ja jestem totalnie na nie jeżeli chodzi o Olgę Herring.

Podcasty są na dobrym poziomie, ale to naprawdę kopia Justyny. Zobaczcie jej Instagram już zaczyna opowiadać o włosach, pralkach, oznaczać firmy z którymi pewnie chce nawiązać współpracę...

Sory ale Ty oceniasz podkasty czy instagram ? 

Bo podkasty Justyny to brak dobrego przygotowania, stronniczość, mówienie" nie wiem" ciagłe odniesienia do siebie: mieszkałam tam, studiowałam tam gdzie ofiara, byłam wtedy nad morzem jak zniknęła.

Olga ma dobry reasarch, nie stękoli, mówi płynnie, opiera się na aktach. 

Więc gdzie to jest kopia Justyny? Wyjaśnij mi na czym te podobieństwo w podkastach polega ?

Ja nie śledzę na I ani jednej ani drugiej, interesują mnie podkasty a nie współprace. 

• Like 1

16 godzin temu, jajcojajco napisał:

Sory ale Ty oceniasz podkasty czy instagram ? 

Bo podkasty Justyny to brak dobrego przygotowania, stronniczość, mówienie" nie wiem" ciagłe odniesienia do siebie: mieszkałam tam, studiowałam tam gdzie ofiara, byłam wtedy nad morzem jak zniknęła.

Olga ma dobry reasarch, nie stękoli, mówi płynnie, opiera się na aktach. 

Więc gdzie to jest kopia Justyny? Wyjaśnij mi na czym te podobieństwo w podkastach polega ?

Ja nie śledzę na I ani jednej ani drugiej, interesują mnie podkasty a nie współprace. 

Oceniam Twórcę, jak wiele tutaj osób ocenia np. włosy Justyny 😉

Dnia 16.02.2021 o 21:15, papaja&mango napisał:

pojawily sie rzekome info,ze kamil ze zbrodni w rakowiskach popelnil samobojstwo, czy ktos cos slyszal? 

Gdzie takie info?

10 godzin temu, jus.skrzypek napisał:

Oceniam Twórcę, jak wiele tutaj osób ocenia np. włosy Justyny 😉

Oceniasz twórcę a nie dzieło ? Czyli jeden kit co tu pisze, ważne kto pisze? Jedn kit jaki podkast ważne kto go zrobił. 

Osoby, które oceniają tu włosy jednak nie skupiają się na włosach, ale na treściach, stylu podkastów. Raczej jesteśmy kosnumentami podkastów, a nie ich twórców. 

Się zaorałaś sama. Rozumiem - nie lubisz Olgi, ale chociaż to uzasadnij. 

A co myślicie o KARTOTEKA?

16 godzin temu, jajcojajco napisał:

Oceniasz twórcę a nie dzieło ? Czyli jeden kit co tu pisze, ważne kto pisze? Jedn kit jaki podkast ważne kto go zrobił. 

Osoby, które oceniają tu włosy jednak nie skupiają się na włosach, ale na treściach, stylu podkastów. Raczej jesteśmy kosnumentami podkastów, a nie ich twórców. 

Się zaorałaś sama. Rozumiem - nie lubisz Olgi, ale chociaż to uzasadnij. 

Uzasadniłam, że nie podoba mi się, że idzie w stronę Justyny i bycia influencerką.

Chyba nie czytasz wątku, na drugim wątku 5NZ mało kto już pisze o podcastach tylko o tym jaka to Justyna jest 🙂

Ale rozumiem fanbaza działa 😄

Mogła nagrywać i się nie pokazywać i nie kreować na szczupłą. Proste.

Olga moim zdaniem czyta z kartki....i to nie jest komplement. Co z tego ze moze robi lepszy research od Justyny, ale tego slucha sie tak beznamietnie.....Nawet lektorzy czytajacy audiobooki robia przerwy, przywiazuja wage do intonacji...Olga nie potrafi zbudowac napiecia, strworzyc klimatu.....Ale ona dopiero zaczela, wiec moze sie jeszcze wyrobi.

Dnia 16.02.2021 o 21:21, papaja&mango napisał:

kamil z rakowisk sie powiesil? 

Gdyby to byla prawda, to chyba by podali info do publicznej wiadomosci, no chyba ze Kamil sobie tego nie zyczyl....

2 godziny temu, jus.skrzypek napisał:

Uzasadniłam, że nie podoba mi się, że idzie w stronę Justyny i bycia influencerką.

Chyba nie czytasz wątku, na drugim wątku 5NZ mało kto już pisze o podcastach tylko o tym jaka to Justyna jest 🙂

Ale rozumiem fanbaza działa 😄

Zanim zaczniesz kogoś pouczać odnośnie danej sprawy zbadaj ją dokładnie. W tym temacie kilkakrotnie co najmniej wypowiadałam się krytycznie odnośnie Justyny. I nie na temat włosów i innych ...etów tylko podkastów. Więc chyba fanbazą mnie nazwać nie można. Co mnie obchodzi lemingu że tam mało kto pisze o podkastach. Nie interesuje mnie to co robią inni, jak piszą itp. Na szczęście panuje wolność. 

I dobrze. Co nie zmienia faktu,że trzeba mieć coś z banią by jej kasę na patronite przelewać.

A co sądzicie o Karolinie Annie? Jak dla mnie to wgl nie przykłada się do filmów, beznadziejny research i dużo pomijanych wątków czy faktów. Filmik o  Mengele tak jakby ktoś przeczytał notatkę z Wikipedii 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się