Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwia76682

youtube kryminalny 2

Polecane posty

2 godziny temu, BombelekBubi napisał:

A co sądzicie o Karolinie Annie? Jak dla mnie to wgl nie przykłada się do filmów, beznadziejny research i dużo pomijanych wątków czy faktów. Filmik o  Mengele tak jakby ktoś przeczytał notatkę z Wikipedii 

To był pierwszy podcast true crime który zaczęłam słuchać i tak jeszcze rok temu naprawdę ją lubiłam. Jej filmy są krótkie, więc mnie nie nudziły, a jak mnie sprawa bardziej zainteresowała to słuchałam kolejne, bardziej szczegółowe materiały od innych twórców. Niestety ostatnio co sprawa to nudniejsza, albo jakieś dziwne legendy, albo porzucone dzieci, które odkrywają swoją prawdziwą tożsamość po latach, albo sprawy NN. Nie wiem czy się wypaliła, czy postanowiła poprowadzić kanał w kierunku który mnie nie interesuje, ale jakoś coraz mniej u niej tych true crime

15 godzin temu, BombelekBubi napisał:

A co sądzicie o Karolinie Annie? Jak dla mnie to wgl nie przykłada się do filmów, beznadziejny research i dużo pomijanych wątków czy faktów. Filmik o  Mengele tak jakby ktoś przeczytał notatkę z Wikipedii 

Kiedyś lubiłam. Ostatnio wieje nudą. 

No i polecanie jakiś tam rzeczy tym samym tonem co gadanie o zbrodniach brzmi trochę kuriozalnie.

• Thanks 1

Ja lubie Age Rojek. Nie jest zmanierowana, nie narzuca jedynej slusznej wersji, po prostu opowiada i ma przyjemny, spokojny glos. Jak nie mam czego posluchac, to wlaczam ktorys z jej starszych odcinkow i jeszcze mi sie nie znudzily. 

• Like 3

3 godziny temu, Kaaasia_22 napisał:

Kiedyś lubiłam. Ostatnio wieje nudą. 

No i polecanie jakiś tam rzeczy tym samym tonem co gadanie o zbrodniach brzmi trochę kuriozalnie.

W sumie po Twoim komentarzu teraz zwrocilam na to uwagę i masz rację xD mam wrażenie jakby ona czytała z promptera jakiegoś xd

Weszłam na Instagram dziewczyny ze Wschodnie zbrodnie i wychodzi na to, że jest w związku z jednym z chłopaków z No nie Gadaj. Czyli jest pierwsza parka z polskiego true crime😊

15 minut temu, jus.skrzypek napisał:

Był założony wątek o Justynie Mazur i 5NZ co się z nim stało? Nie mogę go odnaleźć 😞

Zniknął, a co najlepsze kilka dni się zbierałam żeby go przeczytać bo nie miałam czasu i kiedy miałam go przeczytać wieczorem to popołudniu zniknął XD

3 godziny temu, Chandler Bing napisał:

Zniknął, a co najlepsze kilka dni się zbierałam żeby go przeczytać bo nie miałam czasu i kiedy miałam go przeczytać wieczorem to popołudniu zniknął XD

Dzasta teraz już całkiem odpłynęła. Big star. Kamera kg dodaje. Jak ona ten program poprowadzi.👻

Może zadam głupie pytanie za co przepraszam, ale to jest tak, że można usuwać wątki, albo prosić o ich usunięcie?

Edytowano przez jus.skrzypek

10 godzin temu, anna900 napisał:

Dzasta teraz już całkiem odpłynęła. Big star. Kamera kg dodaje. Jak ona ten program poprowadzi.👻

O już jest jej program?!

Przed chwilą, jus.skrzypek napisał:

O już jest jej program?!

W maju 4 odcinki. Co piątek jeden.

Wywiad z Justyna u Siekielskich. Wyszczuplanie twarzy  na jej insta a rzeczywistość... Ech...jak zderzenie z pociągiem. Takie wow!

Dnia 11.04.2021 o 20:20, jus.skrzypek napisał:

Był założony wątek o Justynie Mazur i 5NZ co się z nim stało? Nie mogę go odnaleźć 😞

Wątek padł odkąd wyszło na jaw, że Dzasta live to pulpety a na insta wyszczuplanie twarzy, filtry.😆😆

11 minut temu, Kaaasia_22 napisał:

Dark

Znacie?

Tak. Czasem słucham.

Dziewczyna napisała Dzascie pod filmem, że ma problemy z wagą wciaz o tym gada i nic z tym nie robi. Kupno hulajnogi nic nie dało. Ma rację. Nowy odcinek w pogadajmy o życiu to bredzenie o akceptacji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się