Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tupofell

Seksowny ubiór do pracy

Polecane posty

Jak myślicie, czy kobieta może ubierać się w taki sposób od tak, czy ma kogoś na oku. Zaznaczam że nie chodzi o elegancki schludny wygląd a takie bardziej ubrania podkreślające seksapil, sylwetkę. Nie jest to też ubiór codzienny, bo potrafi ubrać się zwyczajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Masa kobiet tak się codziennie ubiera gościu.

Jeśli ktoś się podoba jej to można raczej przypuszczać ze jest to powód? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Tupofell napisał:

Bardzo obcisłe spodnie że każdy fałdzik na pośladku widać 

No to siara wygladac jak baleron w siatce. To obleśne a nie seksowne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Tupofell napisał:

Jeśli ktoś się podoba jej to można raczej przypuszczać ze jest to powód? 

Myślisz, że skoro nagle zmieniła spodnie na obcisłe, to ma kogoś na oku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Myślisz, że skoro nagle zmieniła spodnie na obcisłe, to ma kogoś na oku ?

Jak dziewczyna nie jest ... to raczej jej nie zależy by się ślinić na jej widok by każdy to robił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ty się na jej dupe gapisz? 3/4 kobiet nosi obcisłe spodnie na co dzień a ty się doszukujesz chooj wie czego. Śmieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tupofell napisał:

Jak dziewczyna nie jest ... to raczej jej nie zależy by się ślinić na jej widok by każdy to robił 

Z czym Ty masz problem ? Nie znam jej, ale skoro piszesz, że potrafi się ubrać normalnie, to w czym Ci przeszkadzają jej obcisłe spodnie ? Jeśli jej pragniesz, to ją poderwij i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trawię, gdy facet wypomina kobiecie ubiór. Aż mi się przypomniała koleżanka, której facet robi wyrzuty, że chodzi wyrzucać śmieci w legginsach... Fajnie, że bym pozwoliła na to, żeby chłop decydował o mojej garderobie. Moim zdaniem tacy faceci mają jakieś schizy i problemy emocjonalne. Od takich z daleka 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Tupofell napisał:

Jak dziewczyna nie jest ... to raczej jej nie zależy by się ślinić na jej widok by każdy to robił 

Moze chce, zebys sie slinil. Ale zalezy co jeszcze do tego zaklada bo obcisle spodnie to raczej slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tupofell napisał:

Jeśli ktoś się podoba jej to można raczej przypuszczać ze jest to powód? 

Jak najbardziej, ale to zalezy od kontekstu. Po co kobiety zakladaja sexowne rzeczy? Przeciez nie dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Jak najbardziej, ale to zalezy od kontekstu. Po co kobiety zakladaja sexowne rzeczy? Przeciez nie dla siebie...

Ale obciłe spodnie, to nie jest jakaś seksowna bardzo rzecz.Owszem jara to facetów, ale są lepsze ciuszki które eksponują figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Tupofell napisał:

Jak dziewczyna nie jest ... to raczej jej nie zależy by się ślinić na jej widok by każdy to robił 

Ok, ale co zmieniłoby to, że ktoś jej się w tej pracy podobałby? To już nie byłaby wtedy ...? Przecież tam każdy mógłby ją zobaczyć, a nie tylko wybranek.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się tak ubierają, mało tego, zachowują i robią takie pozycje, że nie sposób się nie nakręcić itp na tę osobę. To chyba takie ich hobby, sprawdzać reakcję a może i erekcję kto je tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tupofell napisał:

Jak myślicie, czy kobieta może ubierać się w taki sposób od tak, czy ma kogoś na oku. Zaznaczam że nie chodzi o elegancki schludny wygląd a takie bardziej ubrania podkreślające seksapil, sylwetkę. Nie jest to też ubiór codzienny, bo potrafi ubrać się zwyczajnie. 

Kobiety lubią dobrze wyglądać po prostu czy idą na zakupy czy do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, downhill napisał:

chce skusić jego a inni przy okazji musza widzieć bo nie sa sami, być może 

Może chciałaby zrobić dobre pierwsze wrażenie na przystojniaku, który miałby się tam dopiero zjawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, NieznajomyOn napisał:

Ale obciłe spodnie, to nie jest jakaś seksowna bardzo rzecz.Owszem jara to facetów, ale są lepsze ciuszki które eksponują figurę.

Tez uwazam ze to nie jest sexy. Ale jak widac kwestia gustu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ęęąążż napisał:

 

Ok, ale co zmieniłoby to, że ktoś jej się w tej pracy podobałby? To już nie byłaby wtedy ...? Przecież tam każdy mógłby ją zobaczyć, a nie tylko wybranek.

 

 

On jest po prostu zazdrosny. Jezeli dla Niego to fajnie. A na sama mysl ze dla innych biora go nerwy. Zgadza sie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mariusz4 napisał:

Oczywiście że się tak ubierają, mało tego, zachowują i robią takie pozycje, że nie sposób się nie nakręcić itp na tę osobę. To chyba takie ich hobby, sprawdzać reakcję a może i erekcję kto je tam wie.

Albo na jakiegos konkretnego, a ze przy okazji inni "ucierpia" to juz nieistotne 😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, downhill napisał:

chce skusić jego a inni przy okazji musza widzieć bo nie sa sami, być może 

Moze tak wlasnie byc😎😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Tez uwazam ze to nie jest sexy. Ale jak widac kwestia gustu. 

Jest, ale faceci mają różne gusta.Ja dla mnie to spowszedniało już trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Jest, ale faceci mają różne gusta.Ja dla mnie to spowszedniało już trochę.

A ja mysle ze gdyby inna dziewczyna zalozyla to samo to by nie zwrocil uwagi. Ale moze TA dziewczyna sama w sobie wyglada sexy to i spodnie mu tak wygladaja i go kusza. 😎😀

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

A ja mysle ze gdyby inna dziewczyna zalozyla to samo to by nie zwrocil uwagi. Ale moze TA dziewczyna sama w sobie wyglada sexy to i spodnie mu tak wygladaja i go kusza. 😎😀

A może zauroczył się w niej i ma konkurencję ze strony innego dlatego jest zły 😎🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aa i co jeszcze mi sie przypomniało, obcisłe to chyba normalne, czy spodnie, czy bluzka, koszula, ale długość powyższych na linii ze spodniami i już można to wykorzystać do dalszego wyeksponowania siebie - gdy się schyli widać jej majtki czy tam stringi, to wszytko jest przygotowane i przemyślane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Niburdiama napisał:

Albo na jakiegos konkretnego, a ze przy okazji inni "ucierpia" to juz nieistotne 😎😀

miałem to na widoku, ale czy to na mnie miało działać,czy innych paru kolesi w pracy tego nie wiem, oni pojawiali się tylko na chwilę a ja byłem tam całe dnie, nigdy się tego nie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×