Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)
24 minuty temu, wilk napisał:

Fakt jest taki, że założyła kanał i korzystała z reklamy siwej tylko, że zabrakło chęci w dodawaniu filmów, myślała, że kasa będzie lecieć z nieba bez roboty. Kto wie czy ta kawiarnia nadal istnieje, skoro prowadziła ją osoba nie mająca pojęcia o tym.

Nie wiem, też jakie ta dziewczyna miła doswiadczenie zawodowe ani jej partner, ale na filmach z Kuby było widać ten sam poziom co u małego, czyli prostactwo.

To, że ktoś ma dziecko nie znaczy, ze przestaje już być sobą, tak samo jak ktoś ma faceta, więc to głupie wymówki, jak się chce to zawsze jest czas dla znajomych. Według mnie to siwa ograniczyła kontakty z co niektórymi osobami, które na niej żerowały, a nic w zamian nie dawały.

nie będę ciągnąć tego tematu bo serio mi się śmiać chce..Martyna ponagrywała, poszła dalej robić coś innego a dlaczego? bo może!  doświadczenie zawodowe jej na to pozwala..
siwa została smutną starą babą z kamerą w łapie bez perspektyw, kanał stoi w miejscu od dawna..

Edytowano przez kiciunia
  • Like 7
  • Thanks 1

Kanał stoi w miejscu, (bo poza vlogami nic więcej nie ma), ale mają bałwana - swoją markę. A taka np. LO ? Ta to dopiero stoi w miejscu i nic nie ma. Już nawet Bugi jakiś interes rozkręca pod swoim nazwiskiem. Teraz wszelkie stylizacje to dresy z bałwana 😞 a kiedyś jej stylizacje do pracy, na wyjścia były fajne, organizacja szafy. Sorry, ale nie każdy siedzi w domu w dresach czy lubi w dresach wychodzić na zakupy 😞  

1 godzinę temu, esmeralda napisał:

Kanał stoi w miejscu, (bo poza vlogami nic więcej nie ma), ale mają bałwana - swoją markę. A taka np. LO ? Ta to dopiero stoi w miejscu i nic nie ma. Już nawet Bugi jakiś interes rozkręca pod swoim nazwiskiem. Teraz wszelkie stylizacje to dresy z bałwana 😞 a kiedyś jej stylizacje do pracy, na wyjścia były fajne, organizacja szafy. Sorry, ale nie każdy siedzi w domu w dresach czy lubi w dresach wychodzić na zakupy 😞  

Nie każdy też lubi chodzić w wielkim worku na śmieci czy worku po ziemniakach...😂

• Haha 1

A weź, straszne są te kurtki 😞 I niektóre modele czapek.  

• Like 1

2 godziny temu, esmeralda napisał:

Wg regulaminu sklepu właścicielem jest Glad Sp. z o. o. i jej prezesem nie jest Lew.

• Thanks 1

13 minut temu, Biutibłęder napisał:

Wg regulaminu sklepu właścicielem jest Glad Sp. z o. o. i jej prezesem nie jest Lew.

te czapki i swetry (szare) na samym początku były całkiem spoko co kto lubi a potem wjechały jakieś dziadoskie modele jak z bazaru i jestem pewna że to zlewek wyczaił hurtowo w ptaku te bałwany i wprowadził do sklepu BO ON TAK CHCIAŁ, w sumie ona nie jest właścicielką tylko modelką do tych rzeczy. 

• Like 2

24 minuty temu, esmeralda napisał:

A weź, straszne są te kurtki 😞 I niektóre modele czapek.  

Jak widzę tą miniaturę "Porządki przed zimą", gdzie siwa na pierwszym planie ogromna jak wielka beczka na odpady niebezpieczne opatulona w czapie i kapturze jak na Antarktydzie, a mały cieniutki jak zapałka to istna antyreklama. Dramat😕

• Thanks 1
  • Haha 2

radioaktywna beczka napchana chemią w sumie się zgadza
ona powinna przestać pić i chodzić z czołówką nad jezioro z wiadrem jabłek dla bobrów jak jakiś z nienacka się wkur...  ona wystraszy to znów na święta będzie mieć pół twarzy zmasakrowane 

• Like 1
  • Haha 1

4 godziny temu, esmeralda napisał:

A co pokazywała na kanale? W "Milionerach"? !!?  Nie oglądałam Sz. w tamtym czasie.

Robiła ...ńskie qwizy, zadawała najprostsze pytania mężowi, na które nie znał odpowiedzi. Później zaczęła gotować i pytać męża, czy dobre. Jadł i  powtarzał, że żona gotuje wyśmienicie. Kanał padł po 3 daniach, kawiarnia po miesiącu. W kawiarni sprzedawali zupki w kubku, czyli proszek zalany wodą. Kucharka pełną gębą. A później się okazało, że martyna przesiaduje ma kafe i nadaje na szusz, nawet z jej wesela. Szusz zaliczyła tę znajomość do toksycznych i zakończyła. Tyle.

4 godziny temu, kiciunia napisał:

nie będę ciągnąć tego tematu bo serio mi się śmiać chce..Martyna ponagrywała, poszła dalej robić coś innego a dlaczego? bo może!  doświadczenie zawodowe jej na to pozwala..
siwa została smutną starą babą z kamerą w łapie bez perspektyw, kanał stoi w miejscu od dawna..

Szkoda, ze doswiadczenie zawodowe nie pozwolilo jej rozwinąć  wlasnego biznesu. Widocznie umie tylko pracować od do za biureczkiem. Pracuje tak, bo może. Albo musi...

O wow, nieźle.  Kiedyś był taki odcinek, gdzie W. mówiła, że trzeba odciąć się od toksycznych ludzi, czuje się uwolniona itd. Może to ta sprawa?  Kompletnie nie miałam o tym pojęcia. Nieźle się W. przejechała 😞 a koleżanki "pozazdrościć" ...

• Thanks 1

12 godzin temu, kiciunia napisał:

po co Martyna by miała jechać na plecach osoby takiej jak siwa? Dla mnie to kompletnie bez sensu ok zamieszkali obok siebie i zaczęli częściej się z sobą spotykać i pewnie po prostu nie zagrało coś między nimi... serio Martyna ma doświadczenie zawodowe, prowadziła firmę, potrafi się wypowiedzieć..oglądałam jej filmy i była ogromna przepaść między nią a siwą.. trzymały ich w kupie imprezy, ale ileż można?? pojawiło się dziecko i się rozłączyli więc tam głębokiej przyjaźni nie było, zresztą siwa i lewek dzieci nie lubią 

Ta dziewczyna była toksyczna, śmiała się z Szusz przy każdej rozmowie, nabijała się z męża, brzydka i zarozumiała.

• Thanks 2

1 godzinę temu, esmeralda napisał:

O wow, nieźle.  Kiedyś był taki odcinek, gdzie W. mówiła, że trzeba odciąć się od toksycznych ludzi, czuje się uwolniona itd. Może to ta sprawa?  Kompletnie nie miałam o tym pojęcia. Nieźle się W. przejechała 😞 a koleżanki "pozazdrościć" ...

Plis, osoba o tym niku , ktora "sprzedaje" te rewelacje rozwalala ciagle watki o Werce, a teraz nagle ma takie szczegolowe info o niej i jej kumpelach? Albo tu ktos ma nierowno pod kopula, albo panstwo na wlosciach warminskich postanowili zamiast rozwalac watek wykorzysrac okazje i ponadawac na jak widac, byla juz kolezanke, ktora w przeciwienstwie do siwej wzbudzala sympatie.

• Thanks 1

31 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

Co jak co, ale Wera jest w 3 najbrzydszych jutuberek. A ta fryzura tylko podkreśla braki w urodzie 😆

Owszem, zgodzę się z tym, a te dwie pozostałe to kto?😂

1 minutę temu, omg napisał:

Plis, osoba o tym niku , ktora "sprzedaje" te rewelacje rozwalala ciagle watki o Werce, a teraz nagle ma takie szczegolowe info o niej i jej kumpelach? Albo tu ktos ma nierowno pod kopula, albo panstwo na wlosciach warminskich postanowili zamiast rozwalac watek wykorzysrac okazje i ponadawac na jak widac, byla juz kolezanke, ktora w przeciwienstwie do siwej wzbudzala sympatie.

Dokładnie. Strasznie nie lubię jak ktoś usilnie powiela niesprawdzone info plotki, które dla mnie są kompletnie niewiarygodne. Znam tą Martynę tylko z vlogów siuśki i z tego, co kojarzę to normalna, sympatyczna dziewczyna i na tym bym skończyła. A widzę, że co jakiś czas ktoś sieje ferment.

• Thanks 2

Tam poszło o alko, brzuchaty biegał pić do sąsiada a siwa była zazdrosna bo chciala żeby tylko z nią pił, dlatego wywiozła go na Mazury ,gdzie nie musi pic sama do lustra  🤪

• Haha 4

4 minuty temu, niewinna czarodziejka napisał:

Anioł na Resorach i Stylizacje 😆 a Ty kogo obstawiasz? 

Kompletnie nie wiedziałam kto jest w tej czołowej trójce, ale jakbym miała ustalić kolejność z tej trójki, co do najbrzydszej youtuberki to:

1.Anioł na resorach

2.Siuśka

3.Stylizacje.

🎉😂

Boogiesilver z czasow UK z bialym, prostym wlosen i nachalnym makijazem.

Nie wierzę, że oni naprawdę nie uprzątnęli tych dyni zanim wyjechali do Łodzi. Matko, jakim to trzeba być tłukiem lub niechlujem, żeby coś takiego zrobić 🤦. Nie dość że najpewniej w chacie nie pachnie za ładnie, to teraz jeszcze na zewnątrz smród zgniłych dyni 😂. Brawo Gaugany! 

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, niewinna czarodziejka napisał:

Ja się pytam gdzie jest kicia w tym aucie?Bo widzę cały załadowany tył, coś przykryte wielkim niebieskim worem na śmieci(wiecie co mam na myśli...), a transportera z kicią nie widzę...Czyżby ta ...ka wpadła na ...yczny pomysł przykryć worem, żeby nie miauczała...?😕

Edytowano przez Drwal
  • Sad 1

1 godzinę temu, Meme123 napisał:

Nie wierzę, że oni naprawdę nie uprzątnęli tych dyni zanim wyjechali do Łodzi. Matko, jakim to trzeba być tłukiem lub niechlujem, żeby coś takiego zrobić 🤦. Nie dość że najpewniej w chacie nie pachnie za ładnie, to teraz jeszcze na zewnątrz smród zgniłych dyni 😂. Brawo Gaugany! 

To uwierz to normalne w ich wydaniu.

• Haha 1

7 godzin temu, Meme123 napisał:

To jeszcze nic... na IG pokazywała mazury ( jak wrocili) i nie sprzątneła tego od razu ( nagrywala, rozpakowywała się,  sra.ła💩🙃

tylko to leżało tak pewnie kilka dni🤮

• Confused 1

Dziś po raz pierwszy weszłam na te ich stronę bałwanową... ja pier&^^. Ale szmaty paskudne, a te kurtki świecące i to za 500 zł? Przecież to niemożliwe, żeby ktoś to kupował. Niemożliwe. Niemożliwe. Czy tylko mnie te nazwy przyprawiają o zdenerwowanie? Duppopłaszcz, duppobluza tak szara jak słoń. Jezu Jezu Jezu ratuj mnie. 

• Haha 2

13 minut temu, Foka_foczi napisał:

Dziś po raz pierwszy weszłam na te ich stronę bałwanową... ja pier&^^. Ale szmaty paskudne, a te kurtki świecące i to za 500 zł? Przecież to niemożliwe, żeby ktoś to kupował. Niemożliwe. Niemożliwe. Czy tylko mnie te nazwy przyprawiają o zdenerwowanie? Duppopłaszcz, duppobluza tak szara jak słoń. Jezu Jezu Jezu ratuj mnie. 

Ja w zeszłym roku, bodajże przed mikołajem, kupiłam sobie czapkę z bałwana, klasyczną czarną. Liczyłam, że za tę cenę (ofc wzięłam na jakiejś zniżce ;)), będzie faktycznie niegryząca, przyjemna, jak się zarzekali. No cóż - gryzie pierońsko, do tego jest niesamowitym lepem na każdy kłaczek... no nie wygląda to dobrze 🤷‍♀️ Stary dalej się śmieje, że dałam się naciągnąć ytberce za 80 zł 🤦‍♀️

Dnia 20.11.2020 o 18:58, Drwal napisał:

To swoją drogą, ale ona musiała koniecznie kupić buty, które będą idealnie pasowały do gigantoworka na śmieci a la beczka ze smołą😂

Hehe no tak dokładnie ... ostatnio wszystko ona kupuje pod swoje galgbany żeby pasowało... Ja bym tych jej ubrań wcale nawet nie chciała... Sztuczne Kurtki z poliestru i waty u niej kosztują około 600zl a ja kupiłam z puchu leciutka w TkMaxx za 300zl...

Dnia 21.11.2020 o 07:12, Cencik napisał:

Znowu robienie ludzi w choooja. Szalik  kaszmirowy! Z ciekawości wchodzę na gauganka, kaszmir 30 procent reszta bawełna. I 130 zł. Jakieś żarty i zarabianie na naiwniakach 

54 minuty temu, Foka_foczi napisał:

Asortyment od chińczyka, jakiś miesiąc temu widziałam gałganowy "pastelowiec lila" na wystawie butiku sklepu przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu, któraś chętna? 😉 nawet miałam Wam fotki robić 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się