Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chlorek93

Kraszer Boloński

Polecane posty

Co sądzicie o dramie z damskim bokserm? Wydaje się być prawdziwa po zachowaniu JK.. widać że ten związek to już fikcja żeby nie robić kolejnej afery przed walka.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę jego i Dżulietty, bo są irytujący do bólu, ale teraz to mnie zaciekawiłaś... Co się stało się? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrócie.. Jk wynajęła mieszkanie mieszka osobno twierdząc że nie mieścili się w jego mieszkaniu...

Po ostatniej konferencji fame mma gdzie przy face to face boloński odsunął mikrofon dubiel mówił " Naje.....ałeś dziewczynie teraz ja na...ebie tobie.."

Można to usłyszeć na nagraniu story kolegi dubiela.. Jest to dostępne na yt..

Od tego czasu malo ich razem na insta.. Przez chwilę się nie obserwowali na insta. . Ona teraz lajkuje i komentuje sobie nawzajem z Marcinem.. Na jakiś fanowskich kontach był komenatrze że boloński bił dżulie a ona taki komentarz polajkowała...  Wogole jest jakaś przybita ostatnio.. Do tego wszystkiego wkroczyła matka bolońskiego odpisując fanom na wiadomości że gdyby dziewczyna była bita nie przyjęłaby drogiego pierścionka (jakiś prezent urodzinowy).. Ludzie na insta ogarnęli ten pierścionek że kosztuje 130 zł 😂 

Do tego nad dżulia jakieś ciemne chmury bo jej kolekcja ciuchów okazała się plagiatem ciuchów kwiatkowskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już prawie pewne boloński na story mówi że jedzie do. Łodzi a dżulietta została w Wawie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Niezapiminajka napisał:

Nieźle... Mogłabyś podrzucić mi link do tego filmiku na priv? 

Poszło

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo nie słyszałam o tej dramie ale wcale bym się nie zdziwiła. To całe środowisko juciubowe to jedna wielka patologia. A szczególnie to towarzystwo z domu X.  Dżulia też wiedziała komu się nadstawić żeby teraz zgarniać kontrakty i kupe kasy. Nie wyróżnia się szczególnie urodą ani intelektem. Szesnastoletnia gówniara pokazuje tyłek na instagramie, mieszka u chlopaka. Z resztą sama mówila, że Blonsky to nie jest jej pierwszy facet, byla jeszcze w kilku powazniejszych zwiazkach wczesniej....

Widać też jakie on ma do tego podejście. Laska służy mu do zaspokajania podstawowych potrzeb no i dla fejmu. I tyle. Niestety tak to wygląda w takich układach, że dziewczyna nie odejdzie nawet jak facet ją leje i poniża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Tadeusz Norek napisał:

Ooo nie słyszałam o tej dramie ale wcale bym się nie zdziwiła. To całe środowisko juciubowe to jedna wielka patologia. A szczególnie to towarzystwo z domu X.  Dżulia też wiedziała komu się nadstawić żeby teraz zgarniać kontrakty i kupe kasy. Nie wyróżnia się szczególnie urodą ani intelektem. Szesnastoletnia gówniara pokazuje tyłek na instagramie, mieszka u chlopaka. Z resztą sama mówila, że Blonsky to nie jest jej pierwszy facet, byla jeszcze w kilku powazniejszych zwiazkach wczesniej....

Widać też jakie on ma do tego podejście. Laska służy mu do zaspokajania podstawowych potrzeb no i dla fejmu. I tyle. Niestety tak to wygląda w takich układach, że dziewczyna nie odejdzie nawet jak facet ją leje i poniża.

A co najgorsze wszystko za przyzwoleniem rodziców... I jak ktokolwiek poruszy temat wieku dżuli to od razu jest oburzenie przecież ona jest taka dojrzała.. Ona jest dojrzalsza niż nie jeden 20 latek.. Fakt chyba jest dojrzalsza niż jej starzy którzy się na to wszystko godzą grunt że hajs się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mi już od dawna nie podobało się to jak on ją traktuje. Ona w tym mieszkaniu bała się cokolwiek zrobić, bo to mieszkanie Kacpusia i on strasznie o nie dba. Aż nienaturalne to było. 

Edytowano przez Niezapiminajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Chlorek93 napisał:

A co najgorsze wszystko za przyzwoleniem rodziców... I jak ktokolwiek poruszy temat wieku dżuli to od razu jest oburzenie przecież ona jest taka dojrzała.. Ona jest dojrzalsza niż nie jeden 20 latek.. Fakt chyba jest dojrzalsza niż jej starzy którzy się na to wszystko godzą grunt że hajs się zgadza

Gościu ewidentnie ma problemu sam ze sobą jak nie jest w centrum uwagi zaczyna mu odwalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blonski na bank ją bił, dokladnie bylo sluchac co Dubiel mowil na face to face. A musial sie tego dowiedziec od Lexy, ktorej pozalila sie Kostera. Blonki w ogole agresywny typ, taki cwaniaczek. Ktos tu wyzej dobrze zauwazyl, ze Julka sie bala cokolwiek w tym domu zmieniac, byla taka cicha, posluszna, jakas zastraszona by mu nie podpasc. Dla mnie to chore. Najbardziej mnie dziwi, ze mloda dziewczyna, ktora jest ladna, pieniedzy jej nie brakuje, ma rodzine a dalej ciagnela zwiazek z oprawcą. Nie jestem tego w stanie pojac jak niezalezne od faceta kobiety pozwalaja sobie na takie cos? Tym bardziej jej rodzice, ze na to pozwalaja!! Ta dziewczyna jest przeciez nieletnia, tutaj mops sie powinien chyba zainteresowac tą rodziną. Mi sie wydaje, ze ona tak bardzo chciala widzom udawadniac, ze nie maja racji, ze sie miedzy nimi psuje, ze niby wszystko jest dobrze, ze sama zaklamywa swoja rzeczywistosc i wypierala to jaką on jej krzywde robi. Taki nastoletni okres buntu skierowany wobec widzow xd

Kazda kobieta powinna wiedziec, ze jak chlop podniosl reke na kobiete raz to zrobi to drugi i kolejny raz. I nigdy sie nie zmieni, bedzie tylko gorzej, wiec trzeba od razu wiac i najlepiej publicznie ostrzec inne laski by sie z nim nie wiazaly. Mam nadzieje, ze Julka przejrzy na oczy i dorosnie troche i to zrozumie i nie bedzie uwazala, ze powinna o tym milczec by nie psuc mu wizerunku czy nie chce robic drmy czy tez bedzie sie wstydzic powiedziec, ze ją uderzyl.

Nie nie i jeszcze raz nie! Milosc trzeba schowac do kieszeni, wyleczyc sie z niej i odizolowac od toksycznego psychola.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Julka wróciła do oprawcy.. szkoda mi tej dziewczyny.. to tak naprawdę dziecko zostawione samo sobie w obcym miejście.. tak naprawdę tym powinna się opieka społeczna zająć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to samo uwa,am, w tym wieku mieszka sie z rodzicami a nie samej. Ale raczej mozna sie domyslic jakiego pokroju to rodzice. Mają pewnie mocno wykichane w to co ona robi, jak ją traktuje ten gostek i pewnie mają stosunki kolezenskie z wlasnym dzieckiem a nie relacje rodzic-dziecko opiekuncze i pouczajace. Czesto tak jest jak dziecko zrobi sie w mlodym wieku i jest mala roznica wieku miedzy dzieckiem a rodzicami a u niej chyba tak wlasnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×