Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
exp20

Zgodzilibyście się na spotkanie z trans?

Polecane posty

Przepraszam bo już pisałem podobnie w innej sekcji ale to już ostatnie piszę bo tu chyba więcej ludzi...................

Ona wygląda jak kobieta, urodziła się jako kobieta ale na pewno ma.... no wiecie bo to kobieta trans

Jednak proponuję mi s... oralny, i nie tylko ale mówi że jeśli nie chcę dalej to tylko to, (by ona dawała) i nie wiem, raczej na pewno się nie zgodzę ale co wy byście zrobili na moim miejscu? jeśli byście mieli taką szanse? propozycja o niej w domu.

Ma seksowne zgrabne nogi i ładne włosy blond, w dodatku duże wargi, co wy byście zdecydowali? ignorować czy zgodzić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, exp20 napisał:

ignorować czy zgodzić się?

Jeśli drugi człowiek to dla Ciebie tylko przedmiot to możesz mieć takie rozkminy. Potraktuj ją jak człowieka, poznaj, jeśli poczujesz coś więcej niż zwierzęcy instynkt, wszystko inne przestanie mieć znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem prawie na 100% pewny że to nie tego typu osoba, ona raczej nie chcę związku, nie wiem do końca ale akurat wydaje się być taką która chcę tylko spędzić z kimś czas w łóżku i to wszystko bo wydaje się być bardzo łatwa, dlatego też tak się ubiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu, bo nie jara mnie facet przebrany za babę. Nie jestem ped.ałem, ale ty widocznie jesteś w jakimś procencie, skoro jakkolwiek cię to kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, artros_ napisał:

W życiu, bo nie jara mnie facet przebrany za babę. Nie jestem ped.ałem, ale ty widocznie jesteś w jakimś procencie, skoro jakkolwiek cię to kręci.

Ale nie, to nie jest przebrany facet, to trans, ma jakieś tam cycki choć małe (kobiece) i włosy jak kobieta, po prostu jakby kobieta no ale ma pen.... właśnie jedyne co to pytałem ją wiele by upewnić się wszystko ale zdecydowałem nie, to powiedziała mi że jak będę gotowy to by jej powiedzieć i jest gotowa jak to mówiła "by się zabawić" ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkał bym się . Jestem hetero , czuję  pociąg do płci przeciwnej. Mógłbym gadać z transem , ale łatwiej by mi było gadać z kobietą która stała się facetem ( a nie odwrotnie). Fizycznie brzydziło by mnie spotkanie seksualne z transem . Dziwne że o to pytasz , chyba większość hetero myśli podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, exp20 napisał:

Przepraszam bo już pisałem podobnie w innej sekcji ale to już ostatnie piszę bo tu chyba więcej ludzi...................

Ona wygląda jak kobieta, urodziła się jako kobieta ale na pewno ma.... no wiecie bo to kobieta trans

Jednak proponuję mi s... oralny, i nie tylko ale mówi że jeśli nie chcę dalej to tylko to, (by ona dawała) i nie wiem, raczej na pewno się nie zgodzę ale co wy byście zrobili na moim miejscu? jeśli byście mieli taką szanse? propozycja o niej w domu.

Ma seksowne zgrabne nogi i ładne włosy blond, w dodatku duże wargi, co wy byście zdecydowali? ignorować czy zgodzić się?

Nie spotkałbym się. Brzydzi mnie to aż mi się niedobrze robi na samą myśl. Skoro rozważasz taką propozycję to znaczy że Cię to kręci.

Czy to nie jest przylądkiem tak że sam jesteś trans i chcesz jak najwięcej opinii typu co by zrobił przeciętny facet gdy dostanie taką propozycję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, transwestyci mnie nie brzydzą, więc nie miałbym żadnych oporów spotkać się z nim/nią na przykład na kawę 😉

Co do uprawiania seksu, to nie. Ja rozumiem, że takie osoby postrzegają siebie samych jako np. "kobiety z penisem", i ok, szanuję, mają do tego prawo, ale osobiście, jeśli chodzi o sam dobór partnerów seksualnych, to w tej kwestii nie uznaję kombinacji typu "kobieta z penisem". Albo "kobieta, albo z penisem" 😉 Gdybym był homo lub biseksualny, to wtedy, uprawiając seks z mężczyznami, lub z płciami obojga zapewne poszedł bym na całość w takim przypadku, bo sam seks pasjami uwielbiam. Ale, że nie jestem, to nie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bennie1 napisał:

Ale Ty jesteś popier’dolony Pjoter

Razem utniemy rachu ciachu i po strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×