Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Czasem nie dziwie sie facetom, że źle traktuja kobiety

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Faktycznie coś w tym jest, że z kobietami ciężko wytrzymać. Mam kilka przyjaciółek, ale z cała reszta sa zawsze same problemy. Ta ich zawisc, histerie, emocje, humory, nie dziwie sie, ze faceci odchodza, bo maja juz dosc. 😎

Edytowano przez Niburdiama

Napisano (edytowany)

Oczywiscie nie popieram zlego traktowania zadnej ze stron, ale podam przyklad dla zobrazowania. Podchodze do grupki mezczyzn - slysze jak opowiadaja o tym, co mozna zmienic, usprawnic, polepszyc, jak spedzic wolny czas, poprawic forme, kondycje, higiena intelektu, bo dazenia mezczyzn to przewaznie przewyzszenie siebie i swoich osiagniec, triumfowanie, zdobywanie, wyzwania - czuje sie dobrze jak w domu, zainspirowana.

Podchodze do grupki kobiet, a tam slysze - on znowu nie zrobil, on nie powinien, widzialas jak ta sie ubrala, jak zachowala, histerie, placze, lamenty, strofowanie, narzekanir, nauczanie, podpowiadanie, sterowanie. Robi mi sie niedobrze i odchodze predko. 😎

O czym Ty piszesz? Przecież sama jesteś kobietą.

2 minuty temu, Kulfon napisał:

O czym Ty piszesz? Przecież sama jesteś kobietą.

Ale jakos chyba z mezczyznami mi bardziej po drodze, bo sa mniej meczacy. 

3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Co nie zmienia rzeczy, że jesteś kobietą i plujesz sama na siebie.

Przed chwilą, Kulfon napisał:

Co nie zmienia rzeczy, że jesteś kobietą i plujesz sama na siebie.

Stwierdzam tylko suche fakty. Sad but true. Oczywiscie nie biore wszystkich pod jedna kreske, ale dobrze wiesz ze niestety tak to wyglada nawet tu. 

2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Czujesz się dobrze, ale wytykasz błędy teraz.Nikt nie jest doskonały, wystarczy się szanować i dobrać w parę 🙂

2 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Czujesz się dobrze, ale wytykasz błędy teraz.Nikt nie jest doskonały, wystarczy się szanować i dobrać w parę 🙂

Teraz po prostu podsumowuje, ze niestety spora czesc kobiet jest uciazliwa, meczaca jak tu na kafe niektore panie do bolu. 

3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Stwierdzam tylko suche fakty. Sad but true. Oczywiscie nie biore wszystkich pod jedna kreske, ale dobrze wiesz ze niestety tak to wyglada nawet tu. 

Tu jest forum uczuciowe więc większość rozmawia o uczuciach. Nie zauważyłam żadnej róznicy w poziomie rozmow ze względu na płeć.

W życiu mogę jedynie oceniać na przykladzie wlasnych znajomych, a moje kolezanki akurat nie rozmawiają o takich glupotach, a przede wszystkim nie dzielimy się na grupy damsko- męskie.

A pisanie, ze ktos zasługuje na złe traktowanie jest słabe.

Napisano (edytowany)

Tu jest forum uczuciowe więc większość rozmawia o uczuciach. Nie zauważyłam żadnej róznicy w poziomie rozmow ze względu na płeć.

W życiu mogę jedynie oceniać na przykladzie wlasnych znajomych, a moje kolezanki akurat nie rozmawiają o takich glupotach, a przede wszystkim nie dzielimy się na grupy damsko- męskie.

Problem w tym, ze wiekszosc nie rozmawia o uczuciach tu na forum. Tylko jatrzy. Ewentualnie szuka u kogos problemow ktore sam ma. 

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Teraz po prostu podsumowuje, ze niestety spora czesc kobiet jest uciazliwa, meczaca jak tu na kafe niektore panie do bolu. 

Ok, potraficie takie być, ale my faceci też dajemy czadu.Zamiast tak myśleć, powinnaś skupić się na pozytywach.

1 minutę temu, Kulfon napisał:

A pisanie, ze ktos zasługuje na złe traktowanie jest słabe.

Twoje komentarze tez sa bardzo slabe i kompletnie brak ci obiektywizmu oraz dystansu. 

1 minutę temu, NieznajomyOn napisał:

Ok, potraficie takie być, ale my faceci też dajemy czadu.Zamiast tak myśleć, powinnaś skupić się na pozytywach.

Ale teraz mam ochote powiedziec kilka slow prawdy, a ze prawda w oczy kogos kole to juz nie moj bol. 

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ale teraz mam ochote powiedziec kilka slow prawdy, a ze prawda w oczy kogos kole to juz nie moj bol. 

Twój, bo jesteś zła na chłopaka pewnie i próbujesz teraz się odstresować.

Napisano (edytowany)
11 minut temu, Kulfon napisał:

moje kolezanki akurat nie rozmawiają o takich glupotach, a przede wszystkim nie dzielimy się na grupy damsko- męskie.

Bardzo ci wierze bo zycia nie znam i nie mialam tez nigdy kolezanki w kirke wymyslonym rozowym pokoiku. 

21 minut temu, Niburdiama napisał:

A mówią że pary jednopłciowe to przezytek 🙂

8 minut temu, Kulfon napisał:

moje kolezanki akurat nie rozmawiają o takich glupotach, a przede wszystkim nie dzielimy się na grupy damsko- męskie.

Bardzo ci wierze bo zycia nie znam i nie mialam tez nigdy kolezanki w kirke wymyslonym rozwym pokoiku. 

3 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Ty z pewnością byłabyś dla mnie męcząca.

Niestety nie odwzajemnie ci sie komplementem bo nie znam cie wcale i jakby nie istniejesz dla mnie wiec nie mam zdania 😎😀

27 minut temu, Niburdiama napisał:

Oczywiscie nie popieram zlego traktowania zadnej ze stron, ale podam przyklad dla zobrazowania. Podchodze do grupki mezczyzn - slysze jak opowiadaja o tym, co mozna zmienic, usprawnic, polepszyc, jak spedzic wolny czas, poprawic forme, kondycje, higiena intelektu, bo dazenia mezczyzn to przewaznie przewyzszenie siebie i swoich osiagniec, triumfowanie, zdobywanie, wyzwania - czuje sie dobrze jak w domu, zainspirowana.

Podchodze do grupki kobiet, a tam slysze - on znowu nie zrobil, on nie powinien, widzialas jak ta sie ubrala, jak zachowala, histerie, placze, lamenty, strofowanie, narzekanir, nauczanie, podpowiadanie, sterowanie. Robi mi sie niedobrze i odchodze predko. 😎

nooo... jeden kolega jutuber trochę znany 😎 - jak zaczoł gonić siebie to myśle że za mojego żywota a żyję już długo -  pewnie zobaczę go na księżycu jak zakłada kolonię. zawsze pociongały go kobiety z Wenus, stamtont będzie miał bliżej, więc na pewno wie co robi 😉

4 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Twój, bo jesteś zła na chłopaka pewnie i próbujesz teraz się odstresować.

Zmeczylo mnie tu kilka kobiet i to jest glownie temat o nich. Tak dla rownowagi zeby moze zastanowily nad soba zanim cos napisza. 

9 minut temu, Niburdiama napisał:

Twoje komentarze tez sa bardzo slabe i kompletnie brak ci obiektywizmu oraz dystansu. 

Jak juz odbijasz piłeczkę to wysil się choćby na odrobinę kreatywności i nie używaj tych samych słów.

1 minutę temu, portki. napisał:

nooo... jeden kolega jutuber trochę znany 😎 - jak zaczoł gonić siebie to myśle że za mojego żywota a żyję już długo -  pewnie zobaczę go na księżycu jak zakłada kolonię. zawsze pociongały go kobiety z Wenus, stamtont będzie miał bliżej, więc na pewno wie co robi 😉

Cool 😎

Napisano (edytowany)

Jak juz odbijasz piłeczkę to wysil się choćby na odrobinę kreatywności i nie używaj tych samych słów.

I to jest to o czym napisalam we wstepie - strofowanie, nauczanie, a potem wielkie zdziwienie, ze facet odchodzi lub lekcewazy albo sie smieje i idzie z kolegami bo ma juz dosc. Nie dziekuj za rade 😎😀a podobno ty i twoje znajome nie jestes taka 😀mnie jakos to nie dziwi ze tak facet reaguje...

2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Niestety nie odwzajemnie ci sie komplementem bo nie znam cie wcale i jakby nie istniejesz dla mnie wiec nie mam zdania 😎😀

Nauczyłaś się ripostować w końcu. Nawet fajnie. Pozdrów kitka z którym żyjecie osobno z wyboru, bo kariery ważniejsze, czy coś. Do następnego płakusiania z tęsknoty za różą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się