Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhill

kobiety i gierki

Polecane posty

dlaczego większość kobiet bawi się w gierki obrażanie a nie umie normalnie pogadać? co im to daje

Napisano (edytowany)

A jak mozna sie nie obrazic jak kumpela/kolega okazuje sie zmija/gadem ktora/y chce zebys byl nieszczesliwy i knuje przeciwko tobie zebys w oczach waznej osoby wyszedl na niepowaznego? Po co wtedy gadac? Wszystko jest jasne. Obrazanie sie...To jest reakcja na cos niewlasciwego. Dziwie sie ze sie dziwisz. 

Edytowano przez Niburdiama

Gość No one else
40 minut temu, downhill napisał:

dlaczego większość kobiet bawi się w gierki obrażanie a nie umie normalnie pogadać? co im to daje

większość ludzi czasami tylko odgrywa swoją rolę,zmusza do tego sytuacja lub doświadczenia..brak zaufania, wyrządzona krzywda lub inne wyznawane podzasady..nie tylko kobiety.

Gość No one else

Najbardziej chyba boli prawda..a może to że gdy komuś zależy..to druga strona tego nie widzi..i może wtedy gramy z sobą o to czy kiedykolwiek będzie inaczej..tylko że czasami już jest za późno..przegrywamy już na starcie.

12 minut temu, No one else napisał:

Najbardziej chyba boli prawda..a może to że gdy komuś zależy..to druga strona tego nie widzi..i może wtedy gramy z sobą o to czy kiedykolwiek będzie inaczej..tylko że czasami już jest za późno..przegrywamy już na starcie.

Prawda to powód do obrażania się lub obrażania kogoś?

Prawdę jak doopę, każdy ma swoją...

Strony zawsze widzą. Tutaj chodzi o okoliczności...

1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

A jak mozna sie nie obrazic jak kumpela/kolega okazuje sie zmija/gadem ktora/y chce zebys byl nieszczesliwy i knuje przeciwko tobie zebys w oczach waznej osoby wyszedl na niepowaznego? Po co wtedy gadac? Wszystko jest jasne. Obrazanie sie...To jest reakcja na cos niewlasciwego. Dziwie sie ze sie dziwisz. 

I kto to pisze Haha. Ta która strzela focha jak debylka bo ktoś jej napisze co myśli o historii rodem z dupy. Bicz pliz. 

Napisano (edytowany)

Wszyscy jestesmy z dooopy i w doope sie obrocimy no a po co tam intrygowac 😵 gupi tez maja pravo do zycia jest tolerancja do gayow a jak kobita jest gayem to nje ma tolerancji, mizoginia.

Edytowano przez oinky

7 godzin temu, BBBrutal napisał:

I kto to pisze Haha. Ta która strzela focha jak debylka bo ktoś jej napisze co myśli o historii rodem z dupy. Bicz pliz. 

Hehe teraz to sie skompromitowalas 😂przeciez wlasnie o tym napisalam ze sie OBRAŻAM 😂😎

8 godzin temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Prawda to powód do obrażania się lub obrażania kogoś?

Prawdę jak doopę, każdy ma swoją...

Strony zawsze widzą. Tutaj chodzi o okoliczności...

Ja nie obrazam sie o prawde tylko o niewlasciwe zachowanie 😎

Myślę, że humorzasty charakter nie zależy od płci, bo stroić fochy potrafią również faceci 🙂 Osobiście denerwuje mnie tego rodzaju zachowanie. Miałam taką koleżankę, która jak się wkurzyła to wychodziła na pełnej kur...i trzaskała za sobą drzwiami. Bardzo mi się to nie podobało i mnie męczyło. Według mnie, świadczy to o dużej niedojrzałości i rozchwianiu emocjonalnym. Jeden kumpel też postępował bardzo impulsywnie, szczególnie wobec dziewczyny, z którą się spotykał i która zrobiła coś, co mu się nie spodobało. Nie mam na myśli przemocy fizycznej, ale po prostu jego postępowanie było irracjonalne i tracił kontrolę nad tym, co mówi. Z mojej perspektywy mogę powiedzieć, że jak ja już się obrażam, to znaczy, że już nie chce mieć z daną osobą kontaktu. Generalnie szybko się zrażam do ludzi, więc nie jest ciężko mnie do siebie zniechęcić, ale wiem jedno: neurotyków i borderowców unikam jak ognia 🙂

4 minuty temu, Mizo napisał:

Myślę, że humorzasty charakter nie zależy od płci, bo stroić fochy potrafią również faceci 🙂 Osobiście denerwuje mnie tego rodzaju zachowanie. Miałam taką koleżankę, która jak się wkurzyła to wychodziła na pełnej kur...i trzaskała za sobą drzwiami. Bardzo mi się to nie podobało i mnie męczyło. Według mnie, świadczy to o dużej niedojrzałości i rozchwianiu emocjonalnym. Jeden kumpel też postępował bardzo impulsywnie, szczególnie wobec dziewczyny, z którą się spotykał i która zrobiła coś, co mu się nie spodobało. Nie mam na myśli przemocy fizycznej, ale po prostu jego postępowanie było irracjonalne i tracił kontrolę nad tym, co mówi. Z mojej perspektywy mogę powiedzieć, że jak ja już się obrażam, to znaczy, że już nie chce mieć z daną osobą kontaktu. Generalnie szybko się zrażam do ludzi, więc nie jest ciężko mnie do siebie zniechęcić, ale wiem jedno: neurotyków i borderowców unikam jak ognia 🙂

Dokladnie - jak piszesz - jak juz sie obrazam, to juz nie chce miec z dana osoba kontaktu. 

14 godzin temu, downhill napisał:

Po pierwsze, jednak ludzie obrażają się zazwyczaj z jakiegoś powodu. Czasem ten powód jest realny i sensowny i obrażenie się jest dobrą reakcją, czasem powodem jest niezrozumienie czy złe zinterpretowanie czy odebranie pewnego zachowania, czasem wyolbrzymienie wynikające np. z rany skrytej w sercu z przeszłości. 

Dlaczego ludzie się obrażają zamiast pogadać? 

Żeby pogadać, musieliby się otworzyć, opowiedzieć o powodach, przeszłości, o tym co kogoś boli. Takie otwarcie się wymaga dużej odwagi i zaufania do drugiej osoby. Po pierwsze samo otwarcie i mówienie o niefajnych rzeczach jest trudne. Dwa gdy otwierasz się i ktoś cie wyśmieje zbagatelizuje to boli. 

Nie wiem o jakich gierkach piszesz. CZasem to może przyjąć jakąś patologiczną formę manipulacji, od takich kobiet/mężczyzn uciekaj, bo to nie warte. Jeśli to z kolei jest po prostu przysłowiowy foch, to warto budować relację zaufania i przegadywać problemy. Ale do tego trzeba dwóch stron, bo jak będziesz odpowiadać "dobrze dobrze" albo "przesadzasz", to sam powodujesz, że ta osoba już nie rozmawia, bo po co?

14 godzin temu, downhill napisał:

Jak gierki to tylko na konsoli 

5 godzin temu, Mizo napisał:

No właśnie. 👹

4 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Póki co to widzę, ze to faceci lubią gierki... 

Hahahaha. 🤐

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować