Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malinka990

Brałybyście tak szybko wózek?

Polecane posty

Jestem obecnie 17 tc. Moja daleka kuzynka chce pozbyc sie wozka bo nie ma miejsca a dziecko wyrosło. Ma super stan i cene. Brać go? Bo naczytalam sie zabobonów i nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z zabobonami. W drugiej ciąży kupilam wózek  w 13 tygodniu. Bo dokładnie wiedziałam,  jaki chcę i wlasnie się trafil w super cenie i stanie. I tak  sobie pomyslalam, ze gdyby cos z ciążą było  nie tak, to ten wózek  w piwnicy bylby akurat najmniejszym zmartwieniem w tej calej sytuacji. Dziecko zdrowe, wózek  przydał sie jeszcze dla kolejnego syna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze wez. Ja wozek co kolo 25 tyg kupilam,ale ubranka duzo wczesniej. Przy czym ciaza byla zagrozon od samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz. Chyba nie wierzysz w te bzdury. 

Swoją drogą nie wyobrażam sobie kompletować wyprawki dla dziecka dopiero po urodzeniu. Wtedy nie ma się kiedy po tyłku podrapać, a co dopiero latać po sklepach czy przesiadywać na sklepach internetowych i kupować wózek, ubranka i akcesoria dla noworodka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywista sprawa, bierz.

Na wszystkie zabobony o mówieniu o ciąży, kupowaniu rzeczy dla noworodka zawsze mówiłam "to co, mam oświadczyć, że będę miała dziecko jak to dziecko do matury pójdzie, żeby nie zapeszyć?" 🤣 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę i nigdy bym nie wzięła ani bym nie kupiła. Moja kuzynka tak robiła zbierała, urządzała i tyle w temacie.... Dziecka brak. Może zbieg okoliczności ale każdy ma swoje zdanie i ja wierzę w głupie zabobony. A ty autorko zrób jak uważasz

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak używany to możesz wziąć, według zabobonu tylko kupować nowych rzeczy nie powinno się wcześniej, wiem to od babci a ona wierzy we wszystkie zabobony, ja zamawiałam xlandera tuż przed samym porodem, dotarł 2 dni przed 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×