Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rescalator555

Jesli kobiety maja kilkaset powodow...

Polecane posty

7 minut temu, Rescalator555 napisał:

Idź wieczorna trolowac gdzieś indziej.

Dla ciebie wszystko co nie jest zgodne z twoja sztywna wizja świata to trollowanie. Żal mi cię. Pogadajcie sobie z kiciusiowa. Ten sam poziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
Przed chwilą, BBBrutal napisał:

Dla ciebie wszystko co nie jest zgodne z twoja sztywna wizja świata to trollowanie. Żal mi cię. Pogadajcie sobie z kiciusiowa. Ten sam poziom. 

Nie, dla mnie trolowanie to wrzucanie własnych zmyslen, zwykle głupich, a nie odnoszenie się do tego, co co zostało naprawdę napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ale chcesz powaznej odpowiedzi czy niepowaznej? 😎bo caly temat brzmi dosc zartobliwie 😎

To może zacznij od poważnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rescalator555 napisał:

Kto?

A nie jest tak ze mezczyzni maja opory przed zdjeciem koszuli i boja sie wykorzystania? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
8 minut temu, Niburdiama napisał:

Pytanie o to dlaczego kobietom sie nie chce dotykac? 

Pytanie było trochę inne. Mam powtórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BBBrutal napisał:

Dla ciebie wszystko co nie jest zgodne z twoja sztywna wizja świata to trollowanie. Żal mi cię. Pogadajcie sobie z kiciusiowa. Ten sam poziom. 

Gorraco zapraszam 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

A nie jest tak ze mezczyzni maja opory przed zdjeciem koszuli i boja sie wykorzystania? 😎

Raczej nie sądze by to dotyczyło jakiejś większości mężczyzn. Choć nie wykluczam, że tacy też się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rescalator555 napisał:

Pytanie było trochę inne. Mam powtórzyć?

Tak. Poprosze, tylko zwiezle i krotko tak w postaci zdania z podmiotem, orzeczeniem i do mimimum z przymiotnikami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Gorraco zapraszam 😎

Kiciusiowa to Ty? To zapraszam. Tylko proszę bez wyzwisk i argumentów ad personam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rescalator555 napisał:

Nie, dla mnie trolowanie to wrzucanie własnych zmyslen, zwykle głupich, a nie odnoszenie się do tego, co co zostało naprawdę napisane.

A dla mnie trolowanie to wchodzenie na forum tylko po to zeby komus zepsuc humor, bo samemu sie ma popsuty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rescalator555 napisał:

Kiciusiowa to Ty? To zapraszam. Tylko proszę bez wyzwisk i argumentów ad personam.

Och no wiesz? Jeszcze nigdy nikogo tu nie obrazilam. Nie wiem czy jestem kiciusiowa, ale tak, mam Kitka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Tak. Poprosze, tylko zwiezle i krotko tak w postaci zdania z podmiotem, orzeczeniem i do mimimum z przymiotnikami. 

Dobrze, już się robi. Pytanie jest następujące: dlaczego część kobiet ma problem z tym, by uprawiać seks z partnerem którego kochają i są z nim w związku, zawsze kiedy ten partner tego zapragnie? Pomijając oczywiście stan choroby czy jakieś przypadki losowe.

Czy pytanie jest zrozumiałe, czy coś wyjaśnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Rescalator555 napisał:

To może zacznij od poważnej.

Ok.

Nie doswiadczylam takich problemow jakie opisujesz, poniewaz kiedy zainteresowanie jest obustronne, a umysl jest stymulowany samym jestestem drugiej osoby, pociag do drugiej osoby jest trwaly i nie wygasa. Idealistyczne, jednak prawdziwe.

Moja teoria na ten temat jest wiec taka, ze dwie osoby, u ktorych wystepuja takie problemy nie byly szczere od poczatku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bennie1 napisał:

Daddy, ciekawe czy wyglada tez jak daddy. Ma pewnie wielki, ciepły bęben, w którym słychać jak się przelewa.

Daddy kul ma znów bębna bul. Pewnie ma zakola na pol czachy i wąsy wykręcone na końcach. A spod bębna wystaje fujara w skarpecie na 2/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Och no wiesz? Jeszcze nigdy nikogo tu nie obrazilam. Nie wiem czy jestem kiciusiowa, ale tak, mam Kitka. 

To fajnie. Mam nadzieję, że nie będą pierwszy. Też mam nadzieję, że Ciebie nie obrażę, ale gdybym niechcący to zrobił, zwróć mi uwagę. Teraz proszę o odpowiedź na pytanie które zadałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Rescalator555 napisał:

Raczej nie sądze by to dotyczyło jakiejś większości mężczyzn. Choć nie wykluczam, że tacy też się zdarzają.

Jak sadze, z opowiesci kolegow to tych powaznych, dojrzalych i porzadnych. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bennie1 napisał:

Daddy, ciekawe czy wyglada tez jak daddy. Ma pewnie wielki, ciepły bęben, w którym słychać jak się przelewa.

Raczej jak Daddy ale z teledyskow 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rescalator555 napisał:

Dobrze, już się robi. Pytanie jest następujące: dlaczego część kobiet ma problem z tym, by uprawiać seks z partnerem którego kochają i są z nim w związku, zawsze kiedy ten partner tego zapragnie? Pomijając oczywiście stan choroby czy jakieś przypadki losowe.

Czy pytanie jest zrozumiałe, czy coś wyjaśnić ?

A dlaczego zakładasz ze kobieta zawsze ma mieć ochotę akurat wtedy kiedy ty ja masz? Co ma miłość do tego? Z miłości ma ci robić dobrze bo ty tak akurat chcesz? Chyba masz jakas krzywa wizje związku i seksu w nim. Ludzie to nie roboty do spełniania zachcianek partnera. I nie prdol mi tutaj o jakimś obowiązku małżeńskim. Jesteś zwyczajnym egoista i tyle. Poza tym jesteś seksualnie sfrustrowany bo gdyby było jak twierdzisz ze ci się świetnie wiedzie w łóżku to nie pisałbyś na jeden temat w koło Macieju bo by cię nie interesowało dlaczego kobiety innym nie dają doopy. Miałbyś to gdzieś a ze sam nie masz to mielesz na okrągło wątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Pewnie nawet fujary nie widzi ale kochany jest przynajmniej. 🤣

Wątpię. Jest sfrustrowany seksualnie niebezpieczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ok.

Nie doswiadczylam takich problemow jakie opisujesz, poniewaz kiedy zainteresowanie jest obustronne, a umysl jest stymulowany samym jestestem drugiej osoby, pociag do drugiej osoby jest trwaly i nie wygasa. Idealistyczne, jednak prawdziwe.

Moja teoria na ten temat jest wiec taka, ze dwie osoby, u ktorych wystepuja takie problemy nie byly szczere od poczatku. 

Owszem, wiem, że prawdziwe, sam to przeżywalem w związkach w których byłem, więc nie musisz robić zastrzeżeń.

No cóż, Twoja teoria zgadza się z moimi przemyśleniami. Czyli mówiąc prościej: jedna z osób po prostu kłamała od początku związku i dalej kłamie. Czy tak mam rozumieć Twoja wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Dobrze, już się robi. Pytanie jest następujące: dlaczego część kobiet ma problem z tym, by uprawiać seks z partnerem którego kochają i są z nim w związku, zawsze kiedy ten partner tego zapragnie? Pomijając oczywiście stan choroby czy jakieś przypadki losowe.

Czy pytanie jest zrozumiałe, czy coś wyjaśnić ?

Mysle, ze moze to wynikac z braku szczerosci wobec siebie od poczatku relacji i z roznic w temperamencie. Przykladowo - pani Tola chce miec meza, jest kandydat poukladany, ustawiony, odpowiedzialny i chetny wiec spotyka sie z panem Zdzislawem. Ale okazuje sie, ze pan Zdzislaw ma duze potrzeby, a pani Tola nie. Wtedy pania Tole po slubie boli glowa. Moze byc tez tak ze pani Tola i pan Zbigniew byli szczerzy wobec siebie i maja podobne potrzeby lecz w trakcie malzenstwa pojawilo sie tyle roboty, problemow, zmartwien lub dziecko, ze potrzeby zeszly na dalszy plan i staly niewidoczne. "Rece" im opadly.😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Jak sadze, z opowiesci kolegow to tych powaznych, dojrzalych i porzadnych. 😎

Cóż, wierzę bo nie ma powodów by było inaczej i jestem autentycznie zdziwiony. Nie potrafię tego wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Horror erotyczny 

Z lat 70. Lubieżny papa z owłosionym bojlerem i kicia szukająca opiekuna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Rescalator555 napisał:

To fajnie. Mam nadzieję, że nie będą pierwszy. Też mam nadzieję, że Ciebie nie obrażę, ale gdybym niechcący to zrobił, zwróć mi uwagę. Teraz proszę o odpowiedź na pytanie które zadałem.

Juz mi sie nieco podoba Twoje podejscie choc temat nieco mnie odstraszyl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Mysle, ze moze to wynikac z braku szczerosci wobec siebie od poczatku relacji i z roznic w temperamencie. Przykladowo - pani Tola chce miec meza, jest kandydat poukladany, ustawiony, odpowiedzialny i chetny wiec spotyka sie z panem Zdzislawem. Ale okazuje sie, ze pan Zdzislaw ma duze potrzeby, a pani Tola nie. Wtedy pania Tole po slubie boli glowa. Moze byc tez tak ze pani Tola i pan Zbigniew byli szczerzy wobec siebie i maja podobne potrzeby lecz w trakcie malzenstwa pojawilo sie tyle roboty, problemow, zmartwien lub dziecko, ze potrzeby zeszly na dalszy plan i staly niewidoczne. "Rece" im opadly.😎

No cóż, właściwie potwierdzasz moje zdanie. Wyczerpałas zagadnienie i wyjaśniłas swój punkt widzenia na temat. Dziękuję. Teraz posłucham jeszcze innych kobiet, bo widzę, że wieczorna, aż rwie się do wypowiedzi. Jeszcze raz dziękuję. 

PS. Czy Kitek jest człowiekiem morza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rescalator555 napisał:

Owszem, wiem, że prawdziwe, sam to przeżywalem w związkach w których byłem, więc nie musisz robić zastrzeżeń.

No cóż, Twoja teoria zgadza się z moimi przemyśleniami. Czyli mówiąc prościej: jedna z osób po prostu kłamała od początku związku i dalej kłamie. Czy tak mam rozumieć Twoja wypowiedź?

Moze byc tez tak, ze cos ja zamulilo. Zdarzaja sie rozne zyciowe dramaty. Trudno mi cis wywnioskowac z takich enigmatycznych opisow. 

Nasza przyjemnosc zalezy od przyzwolenia drugiej osoby, wiec naszym zadaniem jest sprawic, by sama chciala cos dac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Rescalator555 napisał:

Cóż, wierzę bo nie ma powodów by było inaczej i jestem autentycznie zdziwiony. Nie potrafię tego wytłumaczyć.

Ja w sumie nie jestem zdziwiona, mezczyzna tez nie jest robotem. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bennie1 napisał:

Okropieństwo 

Mówiłam ze się dogadają. Trzeba być masochistką zeby resa rozumieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rescalator555 napisał:

No cóż, właściwie potwierdzasz moje zdanie. Wyczerpałas zagadnienie i wyjaśniłas swój punkt widzenia na temat. Dziękuję. Teraz posłucham jeszcze innych kobiet, bo widzę, że wieczorna, aż rwie się do wypowiedzi. Jeszcze raz dziękuję. 

PS. Czy Kitek jest człowiekiem morza?

Ja rowniez Ci bardzo dziekuje za te mila rozmowe 🙂

tak, mozna to tak metaforycznie ujac, ze Kitek jest jakby czlowiekiem morza, poniewaz tak czesto wyjezdza i zarobiony jest, a gdy juz sie pojawia to siedzi przy laptopie albo ja siedze przy laptopie. Ale kiedy juz jest to satysfakcjonuje mnie w pelni Jego towarzystwo 😸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×