Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rescalator555

Jesli kobiety maja kilkaset powodow...

Polecane posty

Gość Rescalator555
11 minut temu, BBBrutal napisał:

A dlaczego zakładasz ze kobieta zawsze ma mieć ochotę akurat wtedy kiedy ty ja masz? Co ma miłość do tego? Z miłości ma ci robić dobrze bo ty tak akurat chcesz? Chyba masz jakas krzywa wizje związku i seksu w nim. Ludzie to nie roboty do spełniania zachcianek partnera. I nie prdol mi tutaj o jakimś obowiązku małżeńskim. Jesteś zwyczajnym egoista i tyle. Poza tym jesteś seksualnie sfrustrowany bo gdyby było jak twierdzisz ze ci się świetnie wiedzie w łóżku to nie pisałbyś na jeden temat w koło Macieju bo by cię nie interesowało dlaczego kobiety innym nie dają doopy. Miałbyś to gdzieś a ze sam nie masz to mielesz na okrągło wątek. 

Dobrze wieczorna, już wysłuchałem.wyjadnienia Pani od Kitka. Teraz kolej na Ciebie. Prosiłbym, by nie było chamstwa, ale pewnie to za trudne. Przeżyje.

Teraz do rzeczy: zakładam, że kochająca kobieta dba o szczęście i zadowolenie faceta którego kocha. Więc dba o zaspokojenie jego potrzeb. I robi to z ochotą, nie musi się do tego przymuszać. Nie odbiera jako niewolnictwo ugotowania potrawy która facet lubi, wyjazdu z nim gdzie on zechce a także zdjęcia majtek, gdy on ma na to ochotę. Być może dla egoistek, które kochają głównie siebie, jest to nie do pojęcia. Oczywiście on powinien tak samo reagować na jej potrzeby, także starać się je zaspokajać.

Reszta wpisu to wycieczki osobiste, na które odpowiadać nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na początek nie pisz do mnie wieczorna. A kitkowa fajna ma miłość haha. Nie dość ze kitka widuje rzadko to siedzą z mordami w laptopach. Idź bajdurzyć dzieciom a nie starym krowom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ja rowniez Ci bardzo dziekuje za te mila rozmowe 🙂

tak, mozna to tak metaforycznie ujac, ze Kitek jest jakby czlowiekiem morza, poniewaz tak czesto wyjezdza i zarobiony jest, a gdy juz sie pojawia to siedzi przy laptopie albo ja siedze przy laptopie. Ale kiedy juz jest to satysfakcjonuje mnie w pelni Jego towarzystwo 😸

Myślałem, że nie mataforycznie tylko dosłownie. 

Jeszcze raz dziękuję. Mam nadzieję, że pokazałem, że Rescator nie jest taki, jak go opisują hejterki i trole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie sa tego plusy, nigdy sie nie zestarzejemy mentalnie, bo nie bedzie na to czasu. I nie znudzimy ale co Ty mozesz Boni o tym wiedziec 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
4 minuty temu, BBBrutal napisał:

Może na początek nie pisz do mnie wieczorna. A kitkowa fajna ma miłość haha. Nie dość ze kitka widuje rzadko to siedzą z mordami w laptopach. Idź bajdurzyć dzieciom a nie starym krowom. 

Nie mam zamiaru dyskutować o związku tamtej Pani, to ich sprawa, nie Twoja ani nie moja.

Edytowano przez Rescalator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie otwarte związki nie dziwią ale ty opisujesz swojo miłość jak jaki natury a wychodzi na to ze jesteś zwykła zapchajdziura na czas pobytu kocura w twoim porcie czyli nic wyjątkowego. 

Edytowano przez BBBrutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Myślałem, że nie mataforycznie tylko dosłownie. 

Jeszcze raz dziękuję. Mam nadzieję, że pokazałem, że Rescator nie jest taki, jak go opisują hejterki i trole.

Az tak zle to nie jest, ale ostatnio plany sie zmieniaja co chwile przez te rozne niedogodnosci w zwiazku z cala panujaca sytuacja. 

Ja rowniez polecam sie i swoje towarzystwo. Jak widac hejterzy i trole tez sobie mnie upodobali 😎

Mam nadzieje, ze pani Kitkowa nie jest taka rozowa jak to opisuja. 

Podoba mi sie to jak pieknie to ujales, o tym, ze dwie kochajace sie osoby staraja sie zadowolic druga strone i sprawic jej jak najwiecej przyjemnosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Nie mam zamiaru dyskutować o związku tamtej Pani, to ich sprawa, nie Twoja ani nie moja.

Bardzo mi sie podoba Twoj styl wypowiedzi. Krotko, rzeczowo, na temat. Masz plusa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BBBrutal napisał:

Mnie otwarte związki nie dziwią ale ty opisujesz swojo miłość jak jaki natury a wychodzi na to ze jesteś zwykła zapchajdziura na czas pobytu kocura w twoim porcie czyli nic wyjątkowego. 

Dla Ciebie wszystko tak wyglada, stad nie dziwi mnie ze nikt nie chce z Toba bytowac 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Bardzo mi sie podoba Twoj styl wypowiedzi. Krotko, rzeczowo, na temat. Masz plusa. 

Dziękuję. Zaraz pewnie zjawi się złośliwa hejterka i napisze, że to dlatego, że nie jestem w stanie zrozumieć dłuższego tekstu. Normalka na tym forum. Taki tu klimat😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Dla Ciebie wszystko tak wyglada, stad nie dziwi mnie ze nikt nie chce z Toba bytowac 😎

Cóż. Mnie tez to nie dziwi. A myślałaś ze zaboli 😂 to ze ktoś komentuje twoje głupoty nie oznacza z automatu ze ci zazdrości. Twój pseudozwiazek jest dla mnie śmiechem na sali i mam prawo to wyrazić skoro się uzewnętrzniasz publicznie. Jeśli liczylas na całowanie po ogonie to zły adres. Wystarczy ze res się podjaral twoim podlizywaniem i ci kadzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
7 minut temu, Niburdiama napisał:

Az tak zle to nie jest, ale ostatnio plany sie zmieniaja co chwile przez te rozne niedogodnosci w zwiazku z cala panujaca sytuacja. 

Ja rowniez polecam sie i swoje towarzystwo. Jak widac hejterzy i trole tez sobie mnie upodobali 😎

Mam nadzieje, ze pani Kitkowa nie jest taka rozowa jak to opisuja. 

Podoba mi sie to jak pieknie to ujales, o tym, ze dwie kochajace sie osoby staraja sie zadowolic druga strone i sprawic jej jak najwiecej przyjemnosci. 

Cóż, nikt nie obiecywał, że zawsze będzie łatwo i słowa dotrzymał 😁. Miejmy nadzieję, że to wkrótce się skończy.

Co do ostatniego akapitu: Dla mnie to "oczywista oczywistość" i prawdę mówiąc nie rozumiem, jak mozna myśleć inaczej. 

Edytowano przez Rescalator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Dziękuję. Zaraz pewnie zjawi się złośliwa hejterka i napisze, że to dlatego, że nie jestem w stanie zrozumieć dłuższego tekstu. Normalka na tym forum. Taki tu klimat😁.

O mnie pisza dokladnie to samo. Plus to, ze mieszkam w rozowym pokoiku z rozanym Kitkiem i jestem jak dziecko. 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
Przed chwilą, LenaN napisał:

Dokładnie mogę być lub nie muszę a faktycznie wolę kota bo faceci działają mi na nerwy jeszcze ci psychiczni to najgorszy gatunek a myślą że są najmądrzejsi

Twój wybór, nie ma obowiązku bycia w związku. Natomiast bycie w związku, pociąga za sobą pewne obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BBBrutal napisał:

Cóż. Mnie tez to nie dziwi. A myślałaś ze zaboli 😂 to ze ktoś komentuje twoje głupoty nie oznacza z automatu ze ci zazdrości. Twój pseudozwiazek jest dla mnie śmiechem na sali i mam prawo to wyrazić skoro się uzewnętrzniasz publicznie. Jeśli liczylas na całowanie po ogonie to zły adres. Wystarczy ze res się podjaral twoim podlizywaniem i ci kadzi. 

Ale ja nie napisalam Ci nic zlosliwego, tylko prawdziwego. Skoro kwestionujesz uczucie i zaufanie budowane latami pomiedzy dwiema osobami, ktore zapoznawaly sie na stopie kolezenskiej i wrzucasz do wora z napisem: bulshit to jak chcesz miec szanse na budowanie relacji milosnej? Rozumiem ze zwiazki z rozlakami Ci nie odpowiadaja, ale wyglada na to ze zadne inne tez nie. Faceta z dzieckiem bys nie chciala. Masz wygorowane oczekiwania wzgledem drugiej osoby pytanie co Ty moglabys wniesc do zwiazku? Bo sadzac po postach chyba niewiele? Tak. Wiem co odpowiesz, ze to nie moj biznes lub ze guzik cie to obchodzi. I to wszystko co masz do powiedzenia dlatego nie mam o czym z Toba rozmawiac, a Twoje uszczypliwosci jezeli ratuja Ci ego to nie zaluj sobie, bo i tak mi to zwisa i powiewa 😎😸

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Rescalator555 napisał:

Cóż, nikt nie obiecywał, że zawsze będzie łatwo i słowa dotrzymał 😁.

Co do ostatniego akapitu: Dla mnie to "oczywista oczywistość" i prawdę mówiąc nie rozumiem, jak mozna myśleć inaczej. 

O to wlasnie lepiej, gdybys zapytal Boni, bo wydaje sie, ze jest ekspertem od udanych relacji. 😂

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Rescalator555 napisał:

Twój wybór, nie ma obowiązku bycia w związku. Natomiast bycie w związku, pociąga za sobą pewne obowiązki.

I przyjemnosci 💞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BBBrutal napisał:

Pies cię yebal. 

Jak dla mnie Twoj swiat kreci sie nie w ta strone 😸 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
10 minut temu, Niburdiama napisał:

O to wlasnie lepiej, gdybys zapytal Boni, bo wydaje sie, ze jest ekspertem od udanych relacji. 😂

Zapytałem, ale jakoś nie kwapi się z konkretną odpowiedzią. Raczej oczekuje kolejnych insynuacji czy wyzwisk, jak to u niej 😱.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BBBrutal napisał:

Dobra nara słodka idjotko. Zeby bolą od twojej infantylności. 

A propo tych epitetow - walne Ci historyjke for fun and entertainment. 

Otoz, co jest dla Ciebie nie do pomyslenia i nie z tego swiata, tylko z Kitkowego rozowego pokoiku, mialam kiedys przyjaciela od rozmow przez niemal 20 lat. Nasze drogi rozchodzily sie i schodzily, mimo uplywajacego czasu jak widywalismy sie gdzies przypadek nie moglismy sie nagadac. Niewazne ile czasu minelo, wciaz jak gdzies sie widzimy nic sie nie zmienilo. To nie jest zaden bulshit, tylko FAKT. Nie spotykamy sie ze soba ze wzgledow oczywistych. Ale istnieje cos takiego jak wiez psychologiczna czy Ty w to wierzysz czy to negujesz. I poklocilismy sie przez te 20 lat tylko raz. Nie do wiary dla Ciebie, prawda? Nie odpowiadaj, bo odpowiesz cos w rodzaju: boni bum bloom blum. Innej odpowiedzi sie po Tobie nie spodziewam i nawet nie oczekuje 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
15 minut temu, LenaN napisał:

Zależy w jakim związku od tego trzeba zacząć

Miałem na myśli małżeństwo lub inny poważny związek dwojga kochających się ludzi. Tak bym zaczął. Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

A propo tych epitetow - walne Ci historyjke for fun and entertainment. 

Otoz, co jest dla Ciebie nie do pomyslenia i nie z tego swiata, tylko z Kirtkowego rozowego pokoiku, mialam kiedys przyjaciela od rozmow przez niemal 20 lat. Nasze drogi rozchodzily sie i schodzily, mimo uplywajacego czasu jak widywalismy sie gdzies przypadek nie moglismy sie nagadac. Niewazne ile czasu minelo, wciaz jak gdzies sie widzimy nic sie nie zmienilo. To nie jest zaden bulshit, tylko FAKT. Nie spotykamy sie ze soba ze wzgledow oczywistych. Ale istnieje cos takiego jak wiez psychologiczna czy Ty w to wierzysz czy to negujesz. I poklocilismy sie przez te 20 lat tylko raz. Nie do wiary dla Ciebie, prawda? Nie odpowiadaj, bo odpowiesz cos w rodzaju: boni bum bloom blum. Innej odpowiedzi sie po Tobie nie spodziewam i nawet nie oczekuje 😎

To zayebiscie. Jestem ukontentowana twoim brakiem oczekiwań wobec mej osoby. A teraz pozwolisz ze się pożegnam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Zapytałem, ale jakoś nie kwapi się z konkretną odpowiedzią. Raczej oczekuje kolejnych insynuacji czy wyzwisk, jak to u niej 😱.

Wiadoma sprawa 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BBBrutal napisał:

To zayebiscie. Jestem ukontentowana twoim brakiem oczekiwań wobec mej osoby. A teraz pozwolisz ze się pożegnam. 

Alez naturalnie panno Boni. Udanej soboty życzę 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
2 godziny temu, Kulfon napisał:

Jesli Twoja Ci ciagle chętnie daje to dlaczego masz w tym temacie taki bol doopy? Dlaczego tak przezywasz, ze inne nie mają ochoty? 

Bo ma chłop problem. Ożenił się z baba, która nie ma mu nic wartościowego do zaoferowania poza zawartością majtek (To jego słowa), a on chce seksu tylko czasami. A z baba musi siedzieć cały czas 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Edit666 napisał:

Bo ma chłop problem. Ożenił się z baba, która nie ma mu nic wartościowego do zaoferowania poza zawartością majtek (To jego słowa), a on chce seksu tylko czasami. A z baba musi siedzieć cały czas 🤣

To wie każdy oprócz uloma czerwonego. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 godzinę temu, Margo napisał:

I wśród tych 237 powodów nie ma tego o którym piszesz ? Nie czytałam,  ale jeżeli Ciebie tak interesuje ta tematyka to pewnie przeczytałeś.  W książce nie wyjaśnili?

Res nie potrafi ogarnac na dłuższych tekstow niż 15 linijek. Jeśli nawet wyjaśnili jego problem, to i tak nie zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
4 minuty temu, Edit666 napisał:

Bo ma chłop problem. Ożenił się z baba, która nie ma mu nic wartościowego do zaoferowania poza zawartością majtek (To jego słowa), a on chce seksu tylko czasami. A z baba musi siedzieć cały czas 🤣

Znów nudzisz trolico. Jakoś sama nie potrafiłaś odpowiedzieć na pytanie, co ty masz wartosciowego do zaoferowania facetowi. Nie mnie, bo nie jestem zainteresowany, ale desperatowi,  któremu przyjdzie do głowy głupi pomysł, by związać się z tobą.

Edytowano przez Rescalator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×