Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rescalator555

Jesli kobiety maja kilkaset powodow...

Polecane posty

Gość Rescalator555
3 minuty temu, Kulfon napisał:

To już lepiej iść od czasu do czasu do prostytutki.

Tak powiesz facetowi, który będzie z tobą i będzie chciał seksu?

Edytowano przez Rescalator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rescalator555 napisał:

Znów nudzisz trolico. Jakoś sama nie potrafiłaś odpowiedzieć na pytanie, co ty masz wartosciowego do zaoferowania facetowi. Nie mnie, bo nie jestem zainteresowany, ale desperatowi,  któremu przyjdzie do głowy głupi pomysł, by związać się z tobą.

A dlaczego któraś miałaby ci udowadniać ze ma do zaoferowania więcej niż ... na zawołanie? Pisałeś wiele razy ze baba jest tylko do seksu i o kim to świadczy zle o nas? Weź już się nie ośmieszaj. A właściwie swoich ogonów bo wystawiasz świadectwo facetom. Zreszta pies was yebal. Co drugi to lepszy. Tylko roochanie w tych kanciastych łbach. Jak się samemu nie ma nic do zaoferowania to się prdoli o seksie. Może nabierzesz jakas ułomna kicie ale nie mnie. Zwal se z krzyża bo ewidentnie cię łupie po same kule. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 godzinę temu, BBBrutal napisał:

A dlaczego zakładasz ze kobieta zawsze ma mieć ochotę akurat wtedy kiedy ty ja masz? Co ma miłość do tego? Z miłości ma ci robić dobrze bo ty tak akurat chcesz? Chyba masz jakas krzywa wizje związku i seksu w nim. Ludzie to nie roboty do spełniania zachcianek partnera. I nie prdol mi tutaj o jakimś obowiązku małżeńskim. Jesteś zwyczajnym egoista i tyle. Poza tym jesteś seksualnie sfrustrowany bo gdyby było jak twierdzisz ze ci się świetnie wiedzie w łóżku to nie pisałbyś na jeden temat w koło Macieju bo by cię nie interesowało dlaczego kobiety innym nie dają doopy. Miałbyś to gdzieś a ze sam nie masz to mielesz na okrągło wątek. 

Ale on tak dla kolegi pyta.... Losem syna sie tez martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
4 minuty temu, BBBrutal napisał:

A dlaczego któraś miałaby ci udowadniać ze ma do zaoferowania więcej niż ... na zawołanie? Pisałeś wiele razy ze baba jest tylko do seksu i o kim to świadczy zle o nas? Weź już się nie ośmieszaj. A właściwie swoich ogonów bo wystawiasz świadectwo facetom. Zreszta pies was yebal. Co drugi to lepszy. Tylko roochanie w tych kanciastych łbach. Jak się samemu nie ma nic do zaoferowania to się prdoli o seksie. Może nabierzesz jakas ułomna kicie ale nie mnie. Zwal se z krzyża bo ewidentnie cię łupie po same kule. 

Dlaczego? Choćby dlatego, żeby udowodnić, że nie mam racji. Najprościej wymienić listę tych spraw. Tak między nami, wiem, co kobieta ma do zaoferowania poza seksem i jest to ważne i cenne. Tylko ciekaw jestem dlaczego żadna z was o tym nie napisze? Takie podpuszczanie bab ze zrytymi beretami, skuteczne od lat 😱.

O twoich głupich tekstach pod adresem moim i facetów w ogóle dyskutował nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
5 minut temu, Kulfon napisał:

Jesli facet chcialby ode mnie tylko seksu to taka opcje wlasnie bym mu zaproponowala. W ogole bym sie nie wdawala w taki zwiazek.

A czego poza seksem powinien jeszcze chcieć, abyś wdała sie w taki związek?

Edytowano przez Rescalator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
56 minut temu, Rescalator555 napisał:

Dziękuję. Zaraz pewnie zjawi się złośliwa hejterka i napisze, że to dlatego, że nie jestem w stanie zrozumieć dłuższego tekstu. Normalka na tym forum. Taki tu klimat😁.

Sam to pisałeś niedawno na forum. "15 linijek, nie więcej". Zapomniałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
3 minuty temu, Edit666 napisał:

Sam to pisałeś niedawno na forum. "15 linijek, nie więcej". Zapomniałeś?

I co? To świadczy , że nie potrafię zrozumieć dłuższego tekstu, czy może, ze nie chce mi się czytać czyichs epistol i wymagam pisania zwięźle i na temat.  Twoje interpretację i wnioski wzięte z d.... 😱😱😱.

Edytowano przez Rescalator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
22 minuty temu, Kulfon napisał:

To już lepiej iść od czasu do czasu do prostytutki.

No pewnie że lepiej. Prostytutki nie musiałby przynajmniej utrzymywać 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
Przed chwilą, Edit666 napisał:

No pewnie że lepiej. Prostytutki nie musiałby przynajmniej utrzymywać 🤔

To bardzo mało wiesz o seksie. Co mnie nie dziwi 😱😱😱.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
23 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Znów nudzisz trolico. Jakoś sama nie potrafiłaś odpowiedzieć na pytanie, co ty masz wartosciowego do zaoferowania facetowi. Nie mnie, bo nie jestem zainteresowany, ale desperatowi,  któremu przyjdzie do głowy głupi pomysł, by związać się z tobą.

Odpowiedziałam ci, że tobie do zaoferowania miałabym co najwyżej kopa w dupe. Więc już nie wymyślaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
20 minut temu, BBBrutal napisał:

A dlaczego któraś miałaby ci udowadniać ze ma do zaoferowania więcej niż ... na zawołanie? Pisałeś wiele razy ze baba jest tylko do seksu i o kim to świadczy zle o nas? Weź już się nie ośmieszaj. A właściwie swoich ogonów bo wystawiasz świadectwo facetom. Zreszta pies was yebal. Co drugi to lepszy. Tylko roochanie w tych kanciastych łbach. Jak się samemu nie ma nic do zaoferowania to się prdoli o seksie. Może nabierzesz jakas ułomna kicie ale nie mnie. Zwal se z krzyża bo ewidentnie cię łupie po same kule. 

Ależ on ma wiele do zaoferowania. Pisał że po sobie sprząta i ma niskie wymagania kulinarne. Nic, tylko brać 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
7 minut temu, Rescalator555 napisał:

I co? To świadczy , że nie potrafię zrozumieć dłuższego tekstu, czy może, ze nie chce mi się czytać czyichs epistol i wymagam pisania zwięźle i na temat.  Twoje interpretację i wnioski wzięte z d.... 😱😱😱.

Pisałeś, że nie rozumiesz co Witek do Ciebie pisze, bo pisze za długo. Twój limit to 15 linijek.

Jakoś wszyscy go rozumieli. Tylko nie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
9 minut temu, Rescalator555 napisał:

To bardzo mało wiesz o seksie. Co mnie nie dziwi 😱😱😱.

To prostytutki też trzeba utrzymywać? Faktycznie, nie znam się na tym temacie.

Edytowano przez Edit666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, BBBrutal napisał:

A dlaczego któraś miałaby ci udowadniać ze ma do zaoferowania więcej niż ... na zawołanie? Pisałeś wiele razy ze baba jest tylko do seksu i o kim to świadczy zle o nas? Weź już się nie ośmieszaj. A właściwie swoich ogonów bo wystawiasz świadectwo facetom. Zreszta pies was yebal. Co drugi to lepszy. Tylko roochanie w tych kanciastych łbach. Jak się samemu nie ma nic do zaoferowania to się prdoli o seksie. Może nabierzesz jakas ułomna kicie ale nie mnie. Zwal se z krzyża bo ewidentnie cię łupie po same kule. 

Dla Ciebie milosc nie istnieje, wiec nie grozi Ci nabieranie sie to po co sie tak pucujesz w tym temacie? 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Extra. Ja bym brala faceta bez wymagan kulinarnych ktory po sobie sprzata 😎

To bierz. Rozkladalabys przed nim nogi na zawołanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Dla Ciebie milosc nie istnieje, wiec nie grozi Ci nabieranie sie to po co sie tak pucujesz w tym temacie? 😎

Żebyś mogła mi triumfalnie odpisać opisując swoją zalosna miłość to kitka. Satysfakcjonuje cię ta odpowiedz? Jeśli tak to wyprdalaj i nie wracaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Edit666 napisał:

To bierz. Rozkladalabys przed nim nogi na zawołanie? 

Mysle ze nie byloby takiej potrzeby "na zawolanie", bo gdyby mnie nie pociagal ktos to bym sie nie zabierala w ogole za takiego faceta 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BBBrutal napisał:

Żebyś mogła mi triumfalnie odpisać opisując swoją zalosna miłość to kitka. Satysfakcjonuje cię ta odpowiedz? Jeśli tak to wyprdalaj i nie wracaj. 

Wymasuj sobie slimaka bo nerwowa jestes jakas 😎😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Mysle ze nie byloby takiej potrzeby "na zawolanie", bo gdyby mnie nie pociagal ktos to bym sie nie zabierala w ogole za takiego faceta 😎

A czy rozkladalabys "na zawołanie" przed kimś kto cię pociąga. Zawsze wtedy gdy on miałby ochotę, a Ty w danej chwili nie? 

Byłabyś bardzo zmęczona, wkurzona, zajęta czymś dla Ciebie ważnym itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
13 minut temu, Edit666 napisał:

Odpowiedziałam ci, że tobie do zaoferowania miałabym co najwyżej kopa w dupe. Więc już nie wymyślaj.

A ja wcale nie pytam, co miala byś zaoferowania mnie, no to mnie zupełnie nie interesuje. Natomiast pytam, co miała byś do zaoferowania facetowi, którym byla byś zainteresowana jako partnerem? Co, abstrakcja? Taki jeleń jeszcze się nie urodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Edit666 napisał:

A czy rozkladalabys "na zawołanie" przed kimś kto cię pociąga. Zawsze wtedy gdy on miałby ochotę, a Ty w danej chwili nie? 

Byłabyś bardzo zmęczona, wkurzona, zajęta czymś dla Ciebie ważnym itp.

Logika chyba podpowiada ze jak ktos Cie pociaga to nie ma takich problemow? Mam Ci to narysowac zeby bylo jasniejsze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
13 minut temu, Edit666 napisał:

Pisałeś, że nie rozumiesz co Witek do Ciebie pisze, bo pisze za długo. Twój limit to 15 linijek.

Jakoś wszyscy go rozumieli. Tylko nie Ty.

Znowu zmyślasz.Normalne u ciebie. A ci wszyscy, którzy go rozumieli to kto? Masz jakieś badania na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
Przed chwilą, Rescalator555 napisał:

A ja wcale nie pytam, co miala byś zaoferowania mnie, no to mnie zupełnie nie interesuje. Natomiast pytam, co miała byś do zaoferowania facetowi, którym byla byś zainteresowana jako partnerem? Co, abstrakcja? Taki jeleń jeszcze się nie urodził?

Hmm, twierdziles, że twoim zndaniem kobiety nie mają nic wartościowego do zaoferowania poza zawartością majtek. I że ja też powinnam to wiedzieć.

Tak. Wiem znam twoje zdanie.

I cóż. Mi to zupełnie zwisa co uważasz i potwierdzam, że ja akurat tobie niczego wartosciowego bym nie oferowała. Chyba, że kopa w dupe uważasz za coś wartościowego 🤷‍♀️

Mojemu partnerowi oferuje wiele, ale nie zamierzam dyskutować o tym z Tobą o tym. To nie twój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
3 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Znowu zmyślasz.Normalne u ciebie. A ci wszyscy, którzy go rozumieli to kto? Masz jakieś badania na ten temat?

Osoby uczestniczące w dyskusji zrozumiały co Witek pisał. Pisały o tym i z ich postów wynikało, że rozumieją.

Tu nie potrzeba żadnych badań.

Zmyslanie jest normalne u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
7 minut temu, Niburdiama napisał:

Logika chyba podpowiada ze jak ktos Cie pociaga to nie ma takich problemow? Mam Ci to narysowac zeby bylo jasniejsze? 

Mi logika podpowiada, że człowiek nie jest zwierzęciem i nie ma ochoty się bzykać zawsze i wszędzie, i w każdych okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
Przed chwilą, Edit666 napisał:

Hmm, twierdziles, że twoim zndaniem kobiety nie mają nic wartościowego do zaoferowania poza zawartością majtek. I że ja też powinnam to wiedzieć.

Tak. Wiem znam twoje zdanie.

I cóż. Mi to zupełnie zwisa co uważasz i potwierdzam, że ja akurat tobie niczego wartosciowego bym nie oferowała. Chyba, że kopa w dupe uważasz za coś wartościowego 🤷‍♀️

Mojemu partnerowi oferuje wiele, ale nie zamierzam dyskutować o tym z Tobą o tym. To nie twój interes.

Niestety, w chwili słabości zdradziłem, że to była podpucha, bo macie coś do zaoferowania, tylko jestem ciekaw, dlaczego żadna z was o tym nie napisze 😱.

Czyli masz, ale nie powiesz co 😁😁😁. Za to będzie wyzywała tego, co w to nie wierzy. Przedszkole, grupa Biedronek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
2 minuty temu, Edit666 napisał:

Osoby uczestniczące w dyskusji zrozumiały co Witek pisał. Pisały o tym i z ich postów wynikało, że rozumieją.

Tu nie potrzeba żadnych badań.

Zmyslanie jest normalne u Ciebie.

To teraz już nie "wszyscy" tylko parę osób 😱.

No tak nie za bardzo rozumiały, co wynikało z ich postów. Jakoś nie za bardzo potrafisz udowodnić tego zmyslania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
3 minuty temu, Edit666 napisał:

Mi logika podpowiada, że człowiek nie jest zwierzęciem i nie ma ochoty się bzykać zawsze i wszędzie, i w każdych okolicznościach.

A mi logika podpowiada, że nikt tu nie pisał o bzykaniu się zawsze, wszędzie i w każdych okolicznościach. Znowu zmyślasz pani Pinokio 👺👺👺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Edit666 napisał:

Mi logika podpowiada, że człowiek nie jest zwierzęciem i nie ma ochoty się bzykać zawsze i wszędzie, i w każdych okolicznościach.

A ktos tak napisal poza Toba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×