Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rescalator555

Jesli kobiety maja kilkaset powodow...

Polecane posty

Gość Edit666

Rescalator555 z tym nowym nickiem to teraz jesteś bardziej jak Resdupator niż kiedykolwiek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
8 minut temu, Edit666 napisał:

Rescalator555 z tym nowym nickiem to teraz jesteś bardziej jak Resdupator niż kiedykolwiek 😉

Wal się dupciu 😝.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
29 minut temu, Niburdiama napisał:

Ale tak czasem moze tez byc jak opisujesz, ze jest to rzeczywisty powod. Wszystko zalezy od przyzwolenia drugiej osoby, biedny jest ten, ktory czeka na przyzwolenie...

Postawmy sprawę tak: 

- nie można liczyć, że ktoś w nieskończoność będzie cierpliwy, a jak straci cierpliwość, to zareaguje tak, jak wygodnie osobie powodującej problem.

- jakoś nie widze, dlaczego cierpienia osoby pozbawionej seksu, której na tym zależy, miały by być większe od cierpień osoby zdradzonej

Czyli: trzeba liczyć się z konsekwencjami swojego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Postawmy sprawę tak: 

- nie można liczyć, że ktoś w nieskończoność będzie cierpliwy, a jak straci cierpliwość, to zareaguje tak, jak wygodnie osobie powodującej problem.

- jakoś nie widze, dlaczego cierpienia osoby pozbawionej seksu, której na tym zależy, miały by być większe od cierpień osoby zdradzonej

Czyli: trzeba liczyć się z konsekwencjami swojego postępowania.

Hmm....niedobra sytuacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
13 minut temu, Niburdiama napisał:

Hmm....niedobra sytuacja. 

Niedobra. Ale takie jest życie. Ludzie nie są aniołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Niedobra. Ale takie jest życie. Ludzie nie są aniołami.

Zawsze trzeba zmierzac ku poprawie, budowaniu a nie ku destabilizacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
58 minut temu, Rescalator555 napisał:

Niedobra. Ale takie jest życie. Ludzie nie są aniołami.

Res, ty filozofie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Edit666 napisał:

Res, ty filozofie 😄

To jest taki filozof, co to świeczkę zjadł i po ciemku siedział 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
39 minut temu, Edit666 napisał:

Res, ty filozofie 😄

 

18 minut temu, Doktor Siurek napisał:

To jest taki filozof, co to świeczkę zjadł i po ciemku siedział 😄

Odzywki pindy i psychosiurka za grosz 😝.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 godzinę temu, Rescalator555 napisał:

 

Odzywki pindy i psychosiurka za grosz 😝.

Resdupatora Resiurka 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie ten nick bardzo podoba, jest oryginalny. Przywoluje mi na mysl winde i ratunek 🙂 oraz eskalacje - potegowanie.. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
31 minut temu, Niburdiama napisał:

A mi sie ten nick bardzo podoba, jest oryginalny. Przywoluje mi na mysl winde i ratunek 🙂 oraz eskalacje - potegowanie.. 😎

Mi też się podoba. Jest świetny.

Eskalator Resdupator. Fajny rym.

Edytowano przez Edit666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
58 minut temu, Niburdiama napisał:

A 5 to bardzo dobra ocena 🙂

A ty nie jesteś czasem mama Julki i Antosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555

Edit- sredit też fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
9 godzin temu, Edit666 napisał:

Resdupatora Resiurka 😆

Z której grupy w przedszkolu jesteś cipuniu?

Edytowano przez Rescalator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzizas. Ledwo wstał i już o cipuniach rozprawia. Myślałam ze po bułki polecisz w niedziele rano po ostrym seksie na zawołanie ktorym raczy cię żona a ty kafeteria i obce cipunie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
22 minuty temu, BBBrutal napisał:

Dzizas. Ledwo wstał i już o cipuniach rozprawia. Myślałam ze po bułki polecisz w niedziele rano po ostrym seksie na zawołanie ktorym raczy cię żona a ty kafeteria i obce cipunie. 

Wieczorna do budy 🐕.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Rescalator555 napisał:

Wieczorna do budy 🐕.

Hehe typowa odpowiedz dojrzałego mężczyzny na kilka słów prawdy. Oto reskator. Spełniony facet po nocnym upojeniu seksualnym podczas którego żona spełnia jego fantazje bez szemrania. Otwiera swe oczy i wita na kafeterii swoim monotematem. Tak wyglada seksualne spełnienie. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
10 minut temu, BBBrutal napisał:

Hehe typowa odpowiedz dojrzałego mężczyzny na kilka słów prawdy. Oto reskator. Spełniony facet po nocnym upojeniu seksualnym podczas którego żona spełnia jego fantazje bez szemrania. Otwiera swe oczy i wita na kafeterii swoim monotematem. Tak wyglada seksualne spełnienie. 

Czy ty myślisz wieczorna, że będę tu się wdawał w durne przepychanki z tobą? Więc do budy 🐕.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
11 minut temu, BBBrutal napisał:

Hehe typowa odpowiedz dojrzałego mężczyzny na kilka słów prawdy. Oto reskator. Spełniony facet po nocnym upojeniu seksualnym podczas którego żona spełnia jego fantazje bez szemrania. Otwiera swe oczy i wita na kafeterii swoim monotematem. Tak wyglada seksualne spełnienie. 

Pewnie ostre bzykanie było. Żona krzyczała, a potem słaniajac się na nogach szła do łazienki.* Teraz chłop musi odreagować na forum.

*Takie tam ostatnie fantazje Resa 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Czy ty myślisz wieczorna, że będę tu się wdawał w durne przepychanki z tobą? Więc do budy 🐕.

Tak właśnie myśle. Do budy to możesz swoją sooke wysyłać po spełnionym obowiązku małżeńskim ale nie mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
5 minut temu, BBBrutal napisał:

Tak właśnie myśle. Do budy to możesz swoją sooke wysyłać po spełnionym obowiązku małżeńskim ale nie mnie. 

To glupio myslisz. Do budy sooko 🐕.

Edytowano przez Rescalator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rescalator555 napisał:

To glupio myslisz. Do budy sooko 🐕.

Myśle za na żywo już taki wyszczekany byś nie był do mnie. Pewnie byś próbował zabłysnąć jakimś rubasznym tekstem udajac luzaka po 50. Tylko tutaj możesz sobie ulżyć. Nic nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
4 minuty temu, BBBrutal napisał:

Myśle za na żywo już taki wyszczekany byś nie był do mnie. Pewnie byś próbował zabłysnąć jakimś rubasznym tekstem udajac luzaka po 50. Tylko tutaj możesz sobie ulżyć. Nic nowego. 

Do budy wieczorna 🐕.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rescalator555 napisał:

Do budy wieczorna 🐕.

Powtórz to jeszcze kilka razy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
3 minuty temu, BBBrutal napisał:

Powtórz to jeszcze kilka razy. 

Chcesz- masz: do budy wieczorna 🐕.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rescalator555 napisał:

Chcesz- masz: do budy wieczorna 🐕.

Misiu, powtarzanie w kółko tych samych tekstów na intelektualnym poziomie gimnazjalisty, którego IQ ledwo dopełza do 100 nie świadczy broń Boże o byciu inteligentnym, tylko o czymś zgoła przeciwnym. Uprzedzając Twoje pocieszne sapania i bulgotania - nie jesteś wystarczająco inteligentny, żeby być w stanie mnie obrazić. A co do Twoich prób analizy mojej osoby odpowiem cytatem z "Ziemi Obiecanej" Reymonta. "Ma Pan rację i nie ma Pan racji. Świnia, gdyby rozumowała o orle, rozumowałaby podobnie". Zostawiam Ci to do przemyślenia (co zapewne trochę Ci zajmie) i spadam na rower wykorzystać jesienne słoneczko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

Misiu, powtarzanie w kółko tych samych tekstów na intelektualnym poziomie gimnazjalisty, którego IQ ledwo dopełza do 100 nie świadczy broń Boże o byciu inteligentnym, tylko o czymś zgoła przeciwnym. Uprzedzając Twoje pocieszne sapania i bulgotania - nie jesteś wystarczająco inteligentny, żeby być w stanie mnie obrazić. A co do Twoich prób analizy mojej osoby odpowiem cytatem z "Ziemi Obiecanej" Reymonta. "Ma Pan rację i nie ma Pan racji. Świnia, gdyby rozumowała o orle, rozumowałaby podobnie". Zostawiam Ci to do przemyślenia (co zapewne trochę Ci zajmie) i spadam na rower wykorzystać jesienne słoneczko 😉

Siurku, teraz też muszę powtórzyć: daruj sobie psychoanalizy za dychę. I przyjmij sobie do swojego ograniczonego mózgu, że nie życzę sobie komentarzy czy dyskusji albo domorosłych psychoanaliz na mój temat. Nie mam zamiaru o tym dyskutować, nie mam zamiaru ich komentować, a kwitował je będę właśnie tekstem do budy lub podobnym. Więc tobie teraz też to powiem: siurek do budy 🐕. Chyba, że masz coś do powiedzenia na temat podany w nagłówku to chętnie przeczytam. Jeszcze raz dużymi literami: WASZE KOMENTARZE NA MOJ TEMAT, MAM W BARDZO CIEMNYM MIEJSCU. I NiE UWAŻAM ICH ZA W NAJMNIEJSZYM STOPNIU WIARYGODNE, WPROST PRZECIWNIE, TO DLA MNIE CZYSTY HEJT. DOTARLO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×