Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Queen992

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Hej, mam 28 lat, 2 dzieci. Mieszkam na zadupiu, przeprowadziliśmy się z miasta i szukam kogoś z kim można porozmawiać itp. Wolę znajomość online bo tutaj w okolicy ludzie zbyt interesują się innymi, typowa polska wieś każdy się wszystkim interesuje. Mój mąż pracuje w delegacji po za tym mieszkamy koło jego rodzicow i właściwie ciągle tam przebywa. Jest mi strasznie źle... Może znajdzie się tu bratnia dusza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Queen992 napisał:

Hej, mam 28 lat, 2 dzieci. Mieszkam na zadupiu, przeprowadziliśmy się z miasta i szukam kogoś z kim można porozmawiać itp. Wolę znajomość online bo tutaj w okolicy ludzie zbyt interesują się innymi, typowa polska wieś każdy się wszystkim interesuje. Mój mąż pracuje w delegacji po za tym mieszkamy koło jego rodzicow i właściwie ciągle tam przebywa. Jest mi strasznie źle... Może znajdzie się tu bratnia dusza 

Ale jak to ciągle tam przebywa? Sam, bez ciebie i dzieci? 

Swoją drogą ciężka sprawa... Mąż w delegacjach, ty nikogo nie znasz i jeszcze teściowie w sąsiedztwie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Iwna napisał:

Ale jak to ciągle tam przebywa? Sam, bez ciebie i dzieci? 

Swoją drogą ciężka sprawa... Mąż w delegacjach, ty nikogo nie znasz i jeszcze teściowie w sąsiedztwie... 

Tak sam... Ciężko jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 33 lata, dwoje dzieci,  mój  mąż też pracuje w delegacji  wyjezdza w poniedziałek rano wraca w piątek wieczorem.  Żyjemy tak od 8 lat. Mieszkam w jego domu rodzinnym,  na parterze mieszkają jego dziadkowie , A na piętrze my. Wszystko mamy osobne nawet wejścia.  Mamy bardzo dObre kontakty,  ale to ludzie w wieku 86 i 89 lat. Mam tu 1 koleżankę ale teraz z racji pandemii nie spotykamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×