Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Poetka

Co oglądacie teraz w telewizji?

Polecane posty

Gość PNINA

Oglądałam kiedyś film "Palomino" w telewizji. Świetnie zrobiony na podstawie powieści. Czytałam też tą książkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Z horrorów poleciła mi coś pewna kafeterianka. Stary polski film "Medium" Jest na YT. Okropny, mroczny, trzymający w napięciu pełen niewyjaśnionych zagadek. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PNINA napisał:

Z horrorów poleciła mi coś pewna kafeterianka. Stary polski film "Medium" Jest na YT. Okropny, mroczny, trzymający w napięciu pełen niewyjaśnionych zagadek. Polecam.

Medium zobaczę bo po przeczytaniu opisu wygląda na to że to tematyka która mnie z pewnych względów interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
5 minut temu, Hellies napisał:

Medium zobaczę bo po przeczytaniu opisu wygląda na to że to tematyka która mnie z pewnych względów interesuje.

Paranolmalny. Dwa razy przewijałam żeby móc pokojarzyć fakty. 🙂 

 

1 godzinę temu, Czart napisał:

A oglądaliście film pt. Siedmiu zabitych walczy o życie? 😉

Po zmartwychwstaniu? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
8 minut temu, Czart napisał:

A Togo nie wiem, nie wnikałem w takie mało ważne szczegóły 😁

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz oglądam bardzo dobry serial z Nicole Kidman i Hugh Grantem "The Undoing" Polecam😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kulfon napisał:

Obejrzalam kilka sezonow, nawet fajne, choc potem mi sie znudzilo. Niestety czesto tak mam, ze jak cos ciagna za dlugo to przestaje ogladac.

My jesteśmy w trakcie 4 sezonu i nas akurat wciągnął.  Wcześniej oglądaliśmy serial " Line of Duty " . Generalnie ostatnio wolimy seriale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kulfon napisał:

Tak, jest wiele doskonalych seriali teraz. My ostatnio ogladalismy "Cobra Kai" i nie moglismy przestac ogladac choc to troche takie glupotki. To kontynuacja Karate Kid i dosyc fajnie to zrobili, jest duzo nawiazan do lat 90-tych i choc serial jest nieco "cheesy" to mozna sie tez posmiac. Niemiecki serial "Dark" na Netflixie tez jest swietny, w tym przypadku trzeba sie naprawde skupic, ale warto.

"Dark " oglądaliśmy,  tylko chyba nie było wtedy ostatniego sezonu i teraz nie wiemy czy ogarniemy bez przypomnienia.  Z seriali,  z tego co pamiętam to oglądaliśmy "Mad men " i "W garniturach ", "Wielkie kłamstewka", a z takich lekkich to "Emily in Paris ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Kulfon napisał:

Dark bez przypomnienia nie ogarniecie, nie ma bata. My ogladalismy za kazdym razem od poczatku, bo jest zbyt skomplikowany by wszystko zapamietac. "Mad men" tez kiedys ogladalam, ale tez spelzlo na pierwszych sezonach, mam niestety slomiany zapal i nawet gdy cos mi sie podoba to czesto nudzi. Wyjatkiem byla "Gra o tron" gdzie czekalam niecierpliwie na nastepne sezony, szkoda, ze ostatni sezon nie spelnil oczekiwan.

No niestety faktycznie końcówka "Gry o tron" nie wyszła. Ja czytałam wcześniej książkę i serial w pewnym momencie żył swoim życiem- książka zresztą nadal nie jest skończona. 

A co do czasu to faktycznie- trzeba mieć to sporo- teraz przy pracy zdalnej trochę nam się poprawiło w tej kwestii.  

Jeszcze oglądałam "Wiedźmina " , teraz kończę książkę i też wolę książkę,  chociaż nie jest zły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Kulfon napisał:

Wiedzmin tez mi sie podobal, ksiazki nie czytalam, wiec nie mam porownania.

Mnie od dawna mąż na książkę namawiał, byłam dość sceptycznie do niej nastawiona,  ale teraz nie żałuję- Sapkowski ma fajny styl i poczucie humoru .

Np.

- jestem trochę staromodna - ciągneła,- ale z pewnych rzeczy przywykłam korzystać na prawach wyłączności.  Szczoteczka do zębów,  dajmy na to...........I Król Rybak.  Nie próbuj, proszę korzystać z Króla Rybaka. 

-a jeśli on spróbuje korzystać z ciebie,  odmów.. .... Taa, instrukcje mielibyśmy więc za sobą "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, PNINA napisał:

Po zmartwychwstaniu? 😉

Nie oglądałem. Muszę sobie te tytuły notować i na pewno zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Poetka napisał:

A jeśli można wiedzieć to z jakich względów 🙂 ?

Bo mnie to interesuje. Chciałbym się dowiedzieć więcej na ten temat. Przede wszystkim jakie są zagrożenia, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×