Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zdziwiona_ona

Zostawić dziecko męża i wyjechać w dzicz

Polecane posty

.... czyli AIA

Zapraszam do obejrzenia najnowszego filmu z wyjaśnieniem co u naszej najbardziej ekscentrycznej blogerki 🙂

Tak w skrócie spakowali się w 8 walizek (z rurą do tańca na rurze w 9), opuścili USA na rzecz Kostaryki.

Całą rodziną czyli A. N. i dwójka wspólnych dzieci.

O pierwszej córce męża ani słowa i A. zaznaczyła z góry, że nie odpowie na wszystkie pytania od widzów 😉

Przecież ta dziewczyna nie ma własnego zdania. Robi wszystko co mąż-oszołom sobie wymyśli. Już widzę jak ona sobie daje radę bez zdobyczy cywilizacji i ułatwień amerykańskich. 

Zwiali z US z dwojka dzieci. Alicie zostawili z matka , ktora rzekomo nie miala do niej praw... Pamietacie jak aga klamczucha obrazala ja na blogu? 

Zwiali do las cascadas- to ta eco wioska, ktora tworzy Loren Lockman. Ona kiedys zebrala o datki na jej budowe. 

1 minutę temu, Kania-dzdzu napisał:

Przecież ta dziewczyna nie ma własnego zdania. Robi wszystko co mąż-oszołom sobie wymyśli. Już widzę jak ona sobie daje radę bez zdobyczy cywilizacji i ułatwień amerykańskich. 

Nie do konca prawda. Sama jezdzi na sekciarskie warsztaty Dispenzy. Nikt jej do tego nie zmusza. 

Tak sie USA zachwycala, a teraz USA bleee i tylko dzungla jest dobra. 

Najpierw uciekała z Polski wodząc oczami za tym striptizerem, potem uciekła na stałe do USA, teraz w USA coś się spieprzyło i znów ucieka... Smutne że nie potrafi stawić czoła problemom. Dzieci też tego nauczy, że robi się ciężko, więc pakuję walizkę i jadę w nowe miejsce szukać szczęścia, bo tam na pewno będzie inaczej, lepiej... ?

Do tego jest chora a jak wygląda leczenie w Kostaryce to sobie możemy wyobrazić... jak w razie jakiegoś pogorszenia sytuacji zostanie z tym sama... W USA owszem nie stosowała się do zaleceń lekarzy ale chociaż byli na miejscu. Tu jest w środku niewiadomoczego i co najwyżej szaman herbatę z liści jej przygotuje.

OMG nie mogę uwierzyć jak z fanki cheapendalesow i Filipa Bobka, miłośniczki koncertów i seriali o Żywych Trupach, wyrosła miłośniczka dziczy i życia w zgodzie z naturą bez wifi. No jak??????????

sama siebie przekonuje,ze chce zyc bez wi fi mowiac w tym samym czasie zeby ludzie zadawali pytania, ona wcale nie chce byc bez kontaktu ze światem. 

oni sa niedozywieni i nie maja na nic sily dlatego marzy o tym zeby nic nie robic 

• Like 1

Ona chciałaby przede wszystkim wygodnie żyć. Dlatego wrzuca filmiki i prowadzi ig, bo zawsze z tego jakiś grosz wpadnie. Ona w życiu nie pracowała zawodowo i nie ma zamiaru.  

Kilka miesiecy w ogole jej nie sledzilam, wrzucala jakies filmiki? Chhba okolo poltora roku tenu odpuscilam.

Zwiali cala rodzinka do buszu? Ciekawe co sie stalo w usa, ze podjeli taka decyzje. Jesli naprawde sa w sekcie to gnije niemilosiernie.

Aga w nowym filmie wspomina o tym że była bardzo zestresowana i że ludzie z wiadomej grupy znali jej adres, że dostawała pogróżki i że bała się że ktoś zapuka do jej domu. Wyprowadzili się na Florydę, z tego co zrozumiałam mieszkali tam od lipca z zamiarem pozostania 2 lata i potem przeprowadzka na Kostarykę. Jednak w połowie października postanowili wyjechać już za miesiąc. Spakowali manele i polecieli. W filmiku wspomniała, że czytała blogi osób, które już tak wyjechały i wg nich trzeba minimum 6-9 miesięcy, żeby wszystko domknąć i wyjechać. Oni mam wrażenie 'uciekli' w miesiąc.

Zastawia mnie czy nie ma to związku ze zgłoszeniami na nią i rodzinę odnośnie karmienia tych dzieci. Wprawdzie w którymś z filmików mówiła że była u niej opieka czy coś takiego i po jednej wizycie uznali, że zgłoszenia są niezasadne i więcej nie reagowali. Być może wcale tak nie było i w USA zaczęli mieć problemy stąd tak szybkawyprowadzka?

Agusia to powinna rozumu wreszcie poszukać zamiast uciekać sama przed sobą w dzicz, z tym jej anemicznym mężusiem-niedojdą i nieszczęsnymi dziećmi. Coś okropnego. Jak dla mnie to powinni mieć zakaz prowadzenia sm, bo propagują foliarstwo, głupotę, sekciarstwo i anoreksję. 

• Like 3

2 godziny temu, zdziwiona_ona napisał:

Aga w nowym filmie wspomina o tym że była bardzo zestresowana i że ludzie z wiadomej grupy znali jej adres, że dostawała pogróżki i że bała się że ktoś zapuka do jej domu

Jakby nie wiedziała, że jej adres jest publicznie dostępny. Ba - sama go podała,kiedy założyła ten swój biznes z koszulkami. Więc czego ona się spodziewała? Każdy mający dostęp do internetu potrafił wyszukać jej adres z GA. I z Florydy również XD

• Like 2

4 godziny temu, Lola* napisał:

Tak sie USA zachwycala, a teraz USA bleee i tylko dzungla jest dobra. 

No weź, to tak samo jak z masektomią: "jakby wiedziała wcześniej to co wie teraz, to by się nie zdecydowała na ten krok". Ona tylko prawdę powie jak się pomyli

5 godzin temu, Lola* napisał:

Zwiali z US z dwojka dzieci. Alicie zostawili z matka , ktora rzekomo nie miala do niej praw... Pamietacie jak aga klamczucha obrazala ja na blogu? 

Zwiali do las cascadas- to ta eco wioska, ktora tworzy Loren Lockman. Ona kiedys zebrala o datki na jej budowe. 

czyli tam jest kilka albo kilkanascie takich domków?

8 minut temu, papaja&mango napisał:

czyli tam jest kilka albo kilkanascie takich domków?

Wejdź na stronę lascascadas tam są wszystkie informacje, ceny za domki czy pusty teren do wybudowania się. Stawiam, żę Aga skorzysta z tej drugiej opcji. Sprzedali dom w GA, dali depozyt Lockmanowi, a za kasę z domu z FL opłacą do reszty ziemię i będą budować swój szałas

• Confused 2

czyli sekta. a mowila,ze nie jest przekonana do lokmana po powrocie, cos jej nie pasowalo, no ale natowi lokman pasuje wiec tak beda zyc 

Obejrzałam tylko fragment, ale brzmiało jakby uciekali. Może faktycznie ktoś ich zaczął ścigać o zaniedbanie dzieci. Może to ja zmotywowani, że dała się namówić na zaufanie mu?

13 minut temu, Vessna_1 napisał:

Obejrzałam tylko fragment, ale brzmiało jakby uciekali. Może faktycznie ktoś ich zaczął ścigać o zaniedbanie dzieci. Może to ja zmotywowani, że dała się namówić na zaufanie mu?

Co najwyżej mężulek ją nakręcił i nastraszył. Przecież głodówkę u lokmana on wymyślił. Odseparował ją od nowo nagrodzonego dziecka i wysłał osłabioną po ciąży i porodzie na jeszcze bardziej osłabiającą kurację.  A pamiętacie filmik w którym trzaskał drzwiami jak A. Zaczęła mówi po polsku?  Ona tam nie ma za bardzo prawą głosu. On nią manipuluje, a ona wszystkie jego pomysły wciela pokornie w życie i się jeszcze sama okłamuje, że dobrze jej z tym. 

Nate rzuca pracę... czyli fulltime me time, tak?

1 godzinę temu, drastic napisał:

Nate rzuca pracę... czyli fulltime me time, tak?

i z czego oni będą żyć? oszczędności kiedyś się skończą, a papaja na pewno kokosów na instagramie i yt nie zarabia... do tego nejt pewnie płaci jeszcze alimenty na alicię...

Przed chwilą, walkingdead napisał:

i z czego oni będą żyć? oszczędności kiedyś się skończą, a papaja na pewno kokosów na instagramie i yt nie zarabia... do tego nejt pewnie płaci jeszcze alimenty na alicię...

Z tańca na rurze, w końcu po coś ją wzięła... XD

• Haha 2

4 godziny temu, drastic napisał:

Wejdź na stronę lascascadas tam są wszystkie informacje, ceny za domki czy pusty teren do wybudowania się. Stawiam, żę Aga skorzysta z tej drugiej opcji. Sprzedali dom w GA, dali depozyt Lockmanowi, a za kasę z domu z FL opłacą do reszty ziemię i będą budować swój szałas

Brzmi jak typowa sekta lub jakaś kolonia i pranie mózgu

Eh, te najmłodsze dzieci to jeszcze jakoś to zniosą - innego życia nie znaja i nie maja za czym tesknic. Ale jesli zabrali ze sobą tą najstarsza to ja pitole...

Napisano (edytowany)
7 minut temu, chhmm napisał:

Eh, te najmłodsze dzieci to jeszcze jakoś to zniosą - innego życia nie znaja i nie maja za czym tesknic. Ale jesli zabrali ze sobą tą najstarsza to ja pitole...

Matka czy babcia by im raczej nie oddala dziecka, zreszta Aga pewnie sie cieszy, ze uciekli bez niej. Nigdy jej nie traktowala jak corki  i na pewno wolalaby byc bez niej.

Edytowano przez Mynia

Napisano (edytowany)

Jonestown vol. 2. Kropka w kropkę jak People's Temple. U tamtych też osada w Gujanie to był ,,Agricultural Project".

Edytowano przez Laczisony 3.0
  • Like 4

Obejrzalam teraz kilka jej zdjec na ig wstecz i pytanie mam jedno: co jest ze skora jejvm twarzy, ze skora twarzy Nejta? Maja wysypke czy jaki rumieniec, sa czerwoni. Bardzo zle wygladaja.

A to nie bylo jakos tak, że ta matka nie miała pełnego prawa do dziecka? Odzyskała je czy co?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się