Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zdziwiona_ona

Zostawić dziecko męża i wyjechać w dzicz

Polecane posty

Dla mnie jest to porażające jak ojciec zostawia własne dziecko. Papaja się nie boi że ich dzieci tak kiedyś zostawi??

• Like 1

47 minut temu, chhmm napisał:

A to nie bylo jakos tak, że ta matka nie miała pełnego prawa do dziecka? Odzyskała je czy co?

Nie wiadomo jak było naprawdę 

Nigdy jakoś specjalnie nie byłam zainteresowana tą osobą, ale obejrzałam dzisiejszy film i dla kogoś wogole nie związanego z jej tematem czy jakąkolwiek sytuacja z nią związana - odrazu odniosłam wrażenie że ona uciekła. To jak o tym opowiada, jasno dało mi do zrozumienia ze COŚ lub ktoś ją ściga. I oczywiście pomyślałam o kafeteriankach 😁 Wy jesteście niezawodne, sama udzielam się w innym wątku więc wiem 😄 moje pytanie brzmi o co chodzi z jakąś sekta? Jutro może ogarnę kilka jej filmów z wcześniejszych lat może się coś dowiem aczkolwiek tutaj przysiądę na trochę, poczytam 😄 👋🏻🏻

2 godziny temu, chhmm napisał:

A to nie bylo jakos tak, że ta matka nie miała pełnego prawa do dziecka? Odzyskała je czy co?

to było zwykłe papajowe kłamstwo, jak większość jej historyjek 🤥 raz mówiła, że prawa odebrane, a zaraz potem, że matka zabiera alicię do chin na miesiąc...

5 godzin temu, chhmm napisał:

To był pewnie mokry sen Agi. Przecież matka Alicii pojawiała się na przyjęciach urodzinowych, zabierała małą do Chin. 

Ona średnio z angielskim, więc pewnie czegoś jak zwykle nie zrozumiała

W filmiku gada że wyjechali na zawsze. To na bank problemy z prawem lub opieka społeczna. Gdyby chodziło o pogróżki wyjechaliby tylko na jakiś czas. A to miejsce wygląda jak sekta przecież to oczywiste... 

• Like 2

15 godzin temu, walkingdead napisał:

i z czego oni będą żyć? oszczędności kiedyś się skończą, a papaja na pewno kokosów na instagramie i yt nie zarabia... do tego nejt pewnie płaci jeszcze alimenty na alicię...

Może będą pracować dla lockmana a on im będzie płacił papaja i mango

Zaraz zaraz. Ja jej w ogóle nie oglądam, więc poprawcie mnie, jeżeli się mylę. Dostawała pogróżki do ich domu? Ale od kogo, widzów z Polski? Ktoś serio zadałby sobie tyle trudu, żeby wysyłać jakieś listy do Stanów? Przecież lokalnie to nikt jej za bardzo nie ogląda. Te pogróżki to na 100 od pomocy społecznej były.

• Like 2

4 minuty temu, Laczisony 3.0 napisał:

Dostawała pogróżki do ich domu? Ale od kogo, widzów z Polski? Ktoś serio zadałby sobie tyle trudu, żeby wysyłać jakieś listy do Stanów?

Ona mówiła, że to od jakieś grupy osób, chyba mieszkającej w Stanach. Z tego co zrozumiałam. 

4 minuty temu, Laczisony 3.0 napisał:

Przecież lokalnie to nikt jej za bardzo nie ogląda. Te pogróżki to na 100 od pomocy społecznej były.

No nie wiem kto by ją w US oglądał. Chyba tylko jakieś Polaki. Stawiam że zwiali przed CPS no i przez koronę. Biedna, musiała się męczyć z maską pod nosem przez cały lot... Jak mnie to irytuje

• Like 1

30 minut temu, zdziwiona_ona napisał:

Ciekawe z czego będą żyć w tej głuszy. Albo na ile starczy im oszczędności...

No Nate ma "w końcu" rzucić pracę XD Nie wiem na co ona liczy, serio. Póki co domu z FL nie sprzedali, może jak im się uda to zrobić to będą mieć zastrzyk pieniędzy na jakiś czas. 

1 minutę temu, drastic napisał:

Ona mówiła, że to od jakieś grupy osób, chyba mieszkającej w Stanach. Z tego co zrozumiałam. 

No nie wiem kto by ją w US oglądał. Chyba tylko jakieś Polaki. Stawiam że zwiali przed CPS no i przez koronę. Biedna, musiała się męczyć z maską pod nosem przez cały lot... Jak mnie to irytuje

Blefuje jak nic. Przecież skąd ludzie tam mieliby wiedzieć o jej działalności i tej całej otoczce? Ja np. nie wiem, czym karmią swoje dzieci moi sąsiedzi, więc skąd ta ,,grupa ludzi" miałaby o tym wiedzieć? Śmierdzi ta cała sprawa strasznie.

14 godzin temu, Laczisony 3.0 napisał:

Jonestown vol. 2. Kropka w kropkę jak People's Temple. U tamtych też osada w Gujanie to był ,,Agricultural Project".

Mi się te sekciarskie osady kojarzą jeszcze z realizmem. We Francji był jakiś człowiek co założył swoją sektę, bo wierzył że zobaczył ufo. I potem chyba zaczął budować swoją hipisowską osadę, gdzie ludzie byli wolni itp. Z tego co wiem to dopuszczano się tam nawet aktów pedofilskich. 

• Like 1

14 godzin temu, Laczisony 3.0 napisał:

Jonestown vol. 2. Kropka w kropkę jak People's Temple. U tamtych też osada w Gujanie to był ,,Agricultural Project".

Mi się te sekciarskie osady kojarzą jeszcze z realizmem. We Francji był jakiś człowiek co założył swoją sektę, bo wierzył że zobaczył ufo. I potem chyba zaczął budować swoją hipisowską osadę, gdzie ludzie byli wolni itp. Z tego co wiem to dopuszczano się tam nawet aktów... niedozwolonych aktów z dziećmi

6 minut temu, Laczisony 3.0 napisał:

Blefuje jak nic. Przecież skąd ludzie tam mieliby wiedzieć o jej działalności i tej całej otoczce? Ja np. nie wiem, czym karmią swoje dzieci moi sąsiedzi, więc skąd ta ,,grupa ludzi" miałaby o tym wiedzieć? Śmierdzi ta cała sprawa strasznie.

Bo ona myśli, że w US też jest taką gwiazda... Wiesz, pewnie Polacy mieszkający w Stanach mogli jakoś tam działać. No a poza tym jej adres nigdy nie był tajemnicą

• Like 1

Ja ją kojarze z kilku filmów i przede wszystkim z wątków o niej na hydeparku, ale nie śledze jej losów na bieżąco. Teraz czytam co piszecie i jestem przerażona. W sensie tym, że uciekli przed odpowiedzialnością do jakiejś sekty. Mi sie wydaje że oni mieli na głowie jakieś służby, które sie zainteresowały losem dzieci. Pamiętam jak ona nagrywała film po przeprowadzce, nie pokazywała w ogóle Ovena, to było zaraz po tej aferze z arbuzem w lodówce i wyglądem tego dziecka. Już wtedy szło wyczuć że palą im sie d.u.p.y. 

Jezu jak mi żal tych dzieci 😥

Jakas dziewczyna w stanach sea siren   janine robiła commentary do filmów Agi, pokazywała jak Aga karmi dzieci i chyba ktoś zglosil do cps pewnie o to chodzi 

17 godzin temu, Grull napisał:

Jakas dziewczyna w stanach sea siren   janine robiła commentary do filmów Agi, pokazywała jak Aga karmi dzieci i chyba ktoś zglosil do cps pewnie o to chodzi 

Czyli wygląda na to że w razie draki wystarczy wyjechać w siną dal i tyle z pomocy dzieciom jeśli dzieje się im krzywda...

Już się przestałam nią interesować a tu taka wiadomość. Oj ostro musieli się tam przywalić o te dzieciaki, az obejrze jej film. Chociaż wiem, że ona się nie przyzna to na bank chodziło o dzieci, ktoś musiał ciągle na nich donosić.

• Like 1

Boże jaki jej angielski jest okropny, komunikuje się w tym jezyku na co dzień, z mężem i z dziećmi rozmawia tylko po angielsku, tyle lat w stanach a słuchać się nie da tego dukania i próbowania akcentu amerykańskiego. Naprawdę mogła sobie odpuścić i nagrać po polsku.

• Like 2

Ciekawi mnie tylko dlaczego zwiali do Lockmana? Jedyna dobra dusza, która ich przygarnęła? 

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, drastic napisał:

Ciekawi mnie tylko dlaczego zwiali do Lockmana? Jedyna dobra dusza, która ich przygarnęła? 

Finanse... w dzungli najtaniej. Poza tym nadaja na tych samych zrabanych falach 😂

Edytowano przez Lola*

2 godziny temu, Lola* napisał:

Finanse... w dzungli najtaniej. Poza tym nadaja na tych samych zrabanych falach 😂

Siedzi u niego w Tanglewood w Luxury Villa, ciekawe ile to kosztuje... 

1 godzinę temu, drastic napisał:

Siedzi u niego w Tanglewood w Luxury Villa, ciekawe ile to kosztuje... 

Pewnie sie dogadali jakos. Ona to staly bywalec Tanglewood. Byla tam na glodowce, pozniej cala rodzina, a na koniec wrocili i chca sie tam osiedlic w tej jego eco wiosce... Prawie jak pupilek szamana, wiec na pewno maja jakis good deal na ta jakze luksusowa ville 😂😂

• Like 1

Aga w tym filmie brzmi jak nawiedzona. Dotrwałam do momentu jak mowiła, że jak jej dzieci biegają nago ona czuje, że jest blisko z naturą bla bla bla. 

Dwójka małych dzieci biegająca nago w dżungli. To jest proszenie się o wypadek. Ok fajnie, że kwiatki i banany z drzewa ale natura to też taki wałęsak brazylijski. Na tych owocach też jest dużo żyjątek i nie ma już pozyskiwania B12 z brudnych papai. 

Poza tym za co będą żyli? Nejt będzie reklamował frutarianizm i prowadził warsztaty z obierania papai? Nie wiem czy uciekali ale myślę, że to jest sekciarstwo któregoś stopnia.

• Like 2

2 minuty temu, MasterHejterBot napisał:

Aga w tym filmie brzmi jak nawiedzona. Dotrwałam do momentu jak mowiła, że jak jej dzieci biegają nago ona czuje, że jest blisko z naturą bla bla bla. 

Oby tylko ona ze swoim chuderlakiem nie biegali tam nago, bo malpy wyplosza...

• Like 1
  • Haha 1

4 minuty temu, Młoda Staruszka napisał:

Dziewczyny Dzika Rodzina też wyjechala na Kostaryke. Ich tam jest więcej  z tej sekty. Tworzą szkołe itp. 

Dzika Rodzina jest z Pura Fruta zwiazana i sa daleko od Agi. Jakies kilka godzin jazdy. Na Kostaryce sa tysiace tych eco wiosek sekciarskich. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się