Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość_

dlaczego ono sobie przypomina

Polecane posty

21 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Między myciem zębów a snem, chciałam sobie zabłysnąć zgrabną ripostą, ale awatar Magdy,

avatar jest dość ciemny i tak na prawdę nawet trudno mi zobaczyć jego szczegóły

Przed chwilą, Kusza Myślivski napisał:

Okazało się, że jestem niewinna. To nie ja otrułam ostatniego męża. Otruł się sam. Zjadając gazpacho z cyjankiem, zupełnie jak dwóch poprzednich. 

A widzisz! Świetnie lawirowałem między Twoimi daniami. Ciągłe skupienie na Twoim ciele w końcu przyniosło efekty. Wciąż żyję😠

Przed chwilą, ddt60 napisał:

avatar jest dość ciemny i tak na prawdę nawet trudno mi zobaczyć jego szczegóły

Czasem lepiej nie wnikać w szczegóły. Pewnie masz astygmatyzm? Nosisz okulary? To bywa seksowne. 😉 

3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

A widzisz! Świetnie lawirowałem między Twoimi daniami. Ciągłe skupienie na Twoim ciele w końcu przyniosło efekty. Wciąż żyję😠

Tak? Co to za życie, kiedy nigdy nie skonsumowało się porządnego gazpacho z moich drobnych dłoni?

6 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Czasem lepiej nie wnikać w szczegóły. Pewnie masz astygmatyzm? Nosisz okulary? To bywa seksowne. 😉 

mam wyjątkowo dobry wzrok, nie noszę okularów ale akurat  szczegóły tego awatara mi umykają

5 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Tak? Co to za życie, kiedy nigdy nie skonsumowało się porządnego gazpacho z moich drobnych dłoni?

Teraz zapewne marzłbym dobry metr pod ziemią😠

Łakomstwo jest dokładnie tym samym. 

Przeczytałam ostatnio jakąś denną kwazipsychologiczną książkę, bardzo namiętnie promowaną przez NYT. Jasno z niej wynika, że jestem socjopatką. Niby o tym wiedziałam, ale nikt wcześniej nie mówił mi o tym wprost. Mam nadzieję, że mimo wszystko mnie kochasz. Dobranoc.

Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Teraz zapewne marzłbym dobry metr pod ziemią😠

Tragizujesz. Stałbyś w urnie na pianinie.

4 minuty temu, ddt60 napisał:

mam wyjątkowo dobry wzrok, nie noszę okularów ale akurat  szczegóły tego awatara mi umykają

Też w sumie mam całkiem niezły, ale lepszy w okularach. No i wyglądam bardziej ponętnie. Zupełnie jak nauczycielka, która po godzinach, daje korepetycje z niemieckiego. 😉 

2 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Łakomstwo jest dokładnie tym samym. 

Przeczytałam ostatnio jakąś denną kwazipsychologiczną książkę, bardzo namiętnie promowaną przez NYT. Jasno z niej wynika, że jestem socjopatką. Niby o tym wiedziałam, ale nikt wcześniej nie mówił mi o tym wprost. Mam nadzieję, że mimo wszystko mnie kochasz. Dobranoc.

Taaaa...nigdy nie biorę do ręki encyklopedii zdrowia. Obojętnie na której nie otworzyłbym stronie, objawy pasują do mnie jak ulał😠

Jeszcze raz dobranoc. 

Też w sumie mam całkiem niezły, ale lepszy w okularach. No i wyglądam bardziej ponętnie. Zupełnie jak nauczycielka, która po godzinach, daje korepetycje z niemieckiego. 😉 

Zerówki na nosie. Pod bluzką brak biustonosza. Mini bez majtek. Dwie stówy za lekcję. Przerabiałem to już. A Niemiec i tak nie zrozumiał mojego dzień dobry. 

• Haha 2

3 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

czemu z niemieckiego ?

1 minutę temu, ddt60 napisał:

czemu z niemieckiego ?

Bo po francusku każdy chce. A niemiecki to język miłości. Trochę innej. Pejcz, kajdanki, czarna lateksowa pilotka, kumasz? 

Napisano (edytowany)
7 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Taaaa...nigdy nie biorę do ręki encyklopedii zdrowia. Obojętnie na której nie otworzyłbym stronie, objawy pasują do mnie jak ulał😠

Jeszcze raz dobranoc. 

To była beletrystyka z nutką naukowego bełkotu. Bełkot miał być niby objawieniem, którego doznała autorka. Zostawmy to, bo mam po tej książce kaca moralnego, gorszego niż po kankanie tańczonym na stole, w którym prowadzącym był bimber.

Edytowano przez Kusza Myślivski

Bo niemiecki to niezwykle brutalny i szorstki język.

zwłaszcza z francuskim "r"

To była beletrystyka z nutką naukowego bełkotu. Bełkot miał być niby objawieniem, którego doznała autorka. Zostawmy to, bo mam po tej książce kaca moralnego, gorszego niż po kankanie tańczonym na stole, w którym prowadzącym był bimber.

Pamiętam! Pamiętam nawet, co prawda jak przez mgłę, moment jak spadłaś z tego stołu. I Twoje przepełnione miłością słowa do mnie: Maestro, Ty złamany kut/...ie! Dlaczego mnie nie chwyciłeś w locie?! 😎

6 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Zerówki na nosie. Pod bluzką brak biustonosza. Mini bez majtek. Dwie stówy za lekcję. Przerabiałem to już. A Niemiec i tak nie zrozumiał mojego dzień dobry. 

Zapomniałam Ci powiedzieć, że hande hoch to tak naprawdę, naprawdę, znaczy po niemiecku "dziękuję" a nie "dzień dobry".

Zapomniałam Ci powiedzieć, że hande hoch to tak naprawdę, naprawdę, znaczy po niemiecku "dziękuję" a nie "dzień dobry".

To teraz w gratisie było czy dostanę kolejny rachunek do zapłacenia? 

7 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

To teraz w gratisie było czy dostanę kolejny rachunek do zapłacenia? 

Mam sporo wydatków ostatnio, więc może być oczywiście w gratisie, jeśli wyrzuty sumienia Cię nie zeżrą.

13 minut temu, ddt60 napisał:

zwłaszcza z francuskim "r"

Francuski jest ładny, śpiewny, melodyjny, miękki, kojący. 

1 minutę temu, Kusza Myślivski napisał:

Mam sporo wydatków ostatnio, więc może być oczywiście w gratisie, jeśli wyrzuty sumienia Cię nie zeżrą.

Jak będziesz brała prysznic to gwizdnij. Plecy Ci umyję. Ja i wyrzuty sumienia? 

3 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Francuski jest ładny, śpiewny, melodyjny, miękki, kojący. 

ale r ma podobne. Widać, że jednym języku to r może współgrać z miękkością i śpiewnością a w innych nadawać szorstkości i lęku

Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

I giętki😎

Fajny jest po landrynach. Mocno uwydatnia kubki smakowe. Jest trochę francuski a trochę niemiecki, giętki i szorstki jednocześnie. 

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Kusza Myślivski napisał:

Fajny jest po landrynach. Mocno uwydatnia kubki smakowe. Jest trochę francuski a trochę niemiecki, giętki i szorstki jednocześnie. 

Ale landryny muszą być cytrusowe, malinowe nie nadają się. Wtedy człowiek sam wygląda po nich jak wymemłana landryna. 

Edytowano przez MaestroSyntetyczny

Napisano (edytowany)

Formidable, formidable
Tu étais formidable, j'étais fort minable
Nous étions formidables
Formidable
Tu étais formidable, j'étais fort minable
Nous étions formidables

Dobranoc. 😉 

Edytowano przez Kusza Myślivski

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony