Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ImTheOne

Drastyczny krok

Polecane posty

Napisano (edytowany)
43 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Ale fajnie by było. Ty do niego "kitku". On do ciebie "kicia". No jakbyście byli dla siebie stworzeni. Ale co ja wam będę życie układał.

Ale ja nie jestem po slubie jeszcze wiec to nie o mnie chodzi. I moj Kitek raczej by nie zakladal topikow, tylko przyjechal, zadzwonil, podszedl, co tez zrobil. Z reszta zanim zostalam narzeczona to mowil mi ze mu zalezy wiec to dwie rozne historie 😀😎

Edytowano przez Niburdiama

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ale ja nie jestem po slubie jeszcze wiec to nie o mnir chodzi. I moj Kitek raczej by nie zakladal topikow, tylko przyjechal, zadzwonil, podszedl. Z reszta zanim zostalam narzeczona to mowil mi ze mu zalezy wiec to dwie rozne historie 😀😎

No trudno.

Przed chwilą, ToBezZnaczenia napisał:

No trudno.

Ale dziekujemy za dobre checi 😎

Była sytuacja że wyglądało że chce pogadac, stchorzylem poszedłem . Szkoda

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, ImTheOne napisał:

Ja bym nie dopuścił aby się znaleźć w Twojej sytuacji ale powiem Ci co bym zrobił gdyby tak było.

Najpierw poszukaj innej pracy. Jak już będziesz pewien że masz inną pracę i z obecnej rezygnujesz to wyznaj jej całą prawdę. Podejdź do niej po pracy i powiedz że rezygnujesz bo nie jesteś w stanie tutaj pracować dlatego że ją kochasz. Potem odejdź i nigdy więcej tam nie wracaj. Jak będzie chciała to Cię sama znajdzie.

Edytowano przez Hellies
  • Like 1

no to napraw to

6 minut temu, Hellies napisał:

Ja bym nie dopuścił aby się znaleźć w Twojej sytuacji ale powiem Ci co bym zrobił gdyby tak było.

Najpierw poszukaj innej pracy. Jak już będziesz pewien że masz inną pracę i z obecnej rezygnujesz to wyznaj jej całą prawdę. Podejdź do niej po pracy i powiedz że rezygnujesz bo nie jesteś w stanie tutaj pracować dlatego że ją kochasz. Potem odejdź i nigdy więcej tam nie wracaj. Jak będzie chciała to Cię sama znajdzie.

Przepraszam, ale po przeczytaniu tego odnoszę wrażenie, że za dużo filmów romatycznych oglądasz🤔

• Like 1
  • Haha 1

4 minuty temu, joanna jo napisał:

no to napraw to

Juz moze nie chciec ale spróbuję 

10 minut temu, Coś Ci napisze napisał:

Przepraszam, ale po przeczytaniu tego odnoszę wrażenie, że za dużo filmów romatycznych oglądasz🤔

Romantyczne to by było wtedy gdybym zakładał że się uda i ona go odnajdzie. Ja tego nie zakładam dlatego pierwszy krok to znalezienie nowej pracy. Dopiero jak już będzie pewne że tą pracę ma to wyznanie jej całej prawdy. Czyli tego że odchodzi bo nie może z nią pracować dlatego że ją kocha. Ale to dopiero na ostatni dzień w obecnej pracy.

Wyznanie wszystkiego nie dlatego żeby się udało i ona odeszła od tamtego faceta ale dla dobra autora. Żeby wiedział że zrobił wszystko co możliwe i żeby się w przyszłości nie dręczył tym że mógł jeszcze coś zrobić.

2 minuty temu, Hellies napisał:

Romantyczne to by było wtedy gdybym zakładał że się uda i ona go odnajdzie. Ja tego nie zakładam dlatego pierwszy krok to znalezienie nowej pracy. Dopiero jak już będzie pewne że tą pracę ma to wyznanie jej całej prawdy. Czyli tego że odchodzi bo nie może z nią pracować dlatego że ją kocha. Ale to dopiero na ostatni dzień w obecnej pracy.

Wyznanie wszystkiego nie dlatego żeby się udało i ona odeszła od tamtego faceta ale dla dobra autora. Żeby wiedział że zrobił wszystko co możliwe i żeby się w przyszłości nie dręczył tym że mógł jeszcze coś zrobić.

To źle Cię zrozumiałam, ale i tak nie rozumiem po co odejście? Jest dorosły i myślę że rozsądny. Sama kiedyś byłam histeryczną na punkcie faceta, matko, jak mi wstyd🤦‍♀️ na szczęście sam mnie z tego wyleczył za co jestem mu wdzięczna. Widocznie ja spotkałam wyjątkowego faceta. 

1 minutę temu, Coś Ci napisze napisał:

To źle Cię zrozumiałam, ale i tak nie rozumiem po co odejście? Jest dorosły i myślę że rozsądny. Sama kiedyś byłam histeryczną na punkcie faceta, matko, jak mi wstyd🤦‍♀️ na szczęście sam mnie z tego wyleczył za co jestem mu wdzięczna. Widocznie ja spotkałam wyjątkowego faceta. 

Jak jej wyzna że ją kocha i dostanie kosza to raczej mało przyjemne będzie codziennie ją widywać w pracy. 😉 

1 minutę temu, Hellies napisał:

Jak jej wyzna że ją kocha i dostanie kosza to raczej mało przyjemne będzie codziennie ją widywać w pracy. 😉 

Szybciej się wyleczy

3 minuty temu, Coś Ci napisze napisał:

Szybciej się wyleczy

Jak ma silną psychikę to możliwe. Jednak uważam że jak ktoś ma złamane serce to raczej nie chce widywać tego kto te serce złamał.

1 minutę temu, Hellies napisał:

Jak ma silną psychikę to możliwe. Jednak uważam że jak ktoś ma złamane serce to raczej nie chce widywać tego kto te serce złamał.

Widocznie ja jestem z tych silnych, ale to też zawdzięczam "mojemu" facetowi. Nikt nie zmienił i nikt nie pomógł mi tak jak on. 

Napisano (edytowany)
16 minut temu, ImTheOne napisał:

Jedno spotkanie i bym wygrał 

Tego Ci jeszcze życzę. Szanse zawsze są nawet gdy wydają się nierealne.

edit: Może źle napisałem. Życzę Ci abyś wyszedł z tego błędnego koła i w końcu wiedział na czym stoisz.

Edytowano przez Hellies
  • Like 1

1 godzinę temu, Hellies napisał:

hehe co za drobiazgowy plan, nieźle to wymysliles😀ale w przypadku autora sukcesem bedzie jak w ogóle wydusi z siebie co faktycznie czuje, jesli jakiekolwiek slowo przejdzie mu przez usta. 

• Haha 1

4 minuty temu, anna.annak4@wp.pl napisał:

dokładnie! na szczęście wszystko można posklejać z właściwą osobą. wredna jestem i dobrze ci tak.

Nie jestem autorem więc chyba nie mi. 😉 

30 minut temu, KKeira napisał:

hehe co za drobiazgowy plan, nieźle to wymysliles😀ale w przypadku autora sukcesem bedzie jak w ogóle wydusi z siebie co faktycznie czuje, jesli jakiekolwiek slowo przejdzie mu przez usta. 

gdybym nie byl robiony w ciula to by tego problemu nie bylo, a tak człowiek sam mysli ze mu odbilo i boi cokolwiek powiedzieć 

gdybym nie byl robiony w ciula to by tego problemu nie bylo, a tak człowiek sam mysli ze mu odbilo i boi cokolwiek powiedzieć 

Dobra skoro nagle olśnienia dostałeś i masz zamiar porzucić ten stan beznadziejnosci  oraz nabrałeś odwagi to jaki masz plan? Co powiesz? 

Zcykorzylem dziś, była świetna okazja. Emocje wzięły górę, jestem głąbem 

1 minutę temu, ImTheOne napisał:

Zcykorzylem dziś, była świetna okazja. Emocje wzięły górę, jestem głąbem 

Nie jesteś.

Odpuść sobie cały zamiar i skup się na początku na sobie.

9 minut temu, Bela. napisał:

Nie jesteś.

Odpuść sobie cały zamiar i skup się na początku na sobie.

Po prostu za duże napięcie i za dużo krzywd

1 minutę temu, ImTheOne napisał:

Po prostu za duże napięcie i za dużo krzywd

Odpuść i żyj.

Przed chwilą, Bela. napisał:

Odpuść i żyj.

Nie. Takie uczucie rzadko się zdarza 

Przed chwilą, ImTheOne napisał:

Nie. Takie uczucie rzadko się zdarza 

Jakie uczucie? Kochasz ją?

11 godzin temu, Bela. napisał:

Jakie uczucie? Kochasz ją?

Tak 

Napisano (edytowany)
Dnia 22.11.2020 o 15:27, ImTheOne napisał:

Myślicie ze wyznanie uczuć w mojej sytuacji to będzie desperacja? Jeśli ona coś czuje może to zmienić cokolwiek? 

Wyznanie uczuć w twojej sytuacji może, a nie musi być desperacją. Zależy jak to rozegrasz. 

Jeśli ona coś czuje, może to coś zmienić, ale nie wiadomo co. 

Edytowano przez easy

2 godziny temu, ImTheOne napisał:

Tak 

To odpowiedź mi proszę na pytanie: czym jest miłość? 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się