Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaspej ban

Szukanie fajnego faceta po 30stce to jak szukanie "nowego" 30 letniego auta bez przebiegu, ile takich jest?

Polecane posty

2 sztuki w całym kraju? w muzeum? Wiekszość kupuje auto aby nim jeździć a nie trzymać w klimatyzowanym garażu 

3 minuty temu, Misiowie puszyści napisał:

Czyli, że co? Najlepszą partią dla kobiety to funkiel nówka noworodek?

chyba nie można oczekiwać że facet dobrowolnie czeka ponad 30stke aby inną 30stke napotkać, bo jak fajny to nie musi bo go laski rozchwytują jak gorące bułki z piekarni

Ale porównanie do 30 letniego samochodu jest ...izmem bo wychodzi z tego, że noworodek jest najlepszy. Reszty nie komentowałem i nie komentuję bo nie chce mi się.

4 minuty temu, Misiowie puszyści napisał:

Ale porównanie do 30 letniego samochodu jest ...izmem bo wychodzi z tego, że noworodek jest najlepszy. Reszty nie komentowałem i nie komentuję bo nie chce mi się.

nie noworodek, facet 21+ już spokojnie jest na wolym rynku i można brać, 18-21 to jeszcze gòwniaki ( bez urazy ), 30+ bez doświadczeń to usterkowiec, to samo z kobietami

32 minuty temu, kaspej ban napisał:

nie noworodek, facet 21+ już spokojnie jest na wolym rynku i można brać, 18-21 to jeszcze gòwniaki ( bez urazy ), 30+ bez doświadczeń to usterkowiec, to samo z kobietami

wiesz no ja ne wiem, czy taki 21latek to sie do budowania stabilnego dojrzalego zwiazku nadaje, wiekszosc to golodupce na garnuszku mamusi

co do drugiej czesci- no jesli ktos po 30 nie mial zadnych doswiadczen zwiazkowych to cos z nim mocno nie tak

Dnia 22.11.2020 o 20:46, bazibaz napisał:

wiesz no ja ne wiem, czy taki 21latek to sie do budowania stabilnego dojrzalego zwiazku nadaje, wiekszosc to golodupce na garnuszku mamusi

21-latka też, więc mogą razem układać sobie życie.

Dnia 22.11.2020 o 20:46, bazibaz napisał:

no jesli ktos po 30 nie mial zadnych doswiadczen zwiazkowych to cos z nim mocno nie tak

Może być po prostu brzydki.

Dnia 24.11.2020 o 09:21, taki obraz wasz napisał:

21-latka też, więc mogą razem układać sobie życie.

Może być po prostu brzydki.

true, to dziala w obu plciach

niekoniecznie brzydki, moze byc np. zaburzony, skrajnym introwertykiem, maminsynkiem itp.

58 minut temu, bazibaz napisał:

niekoniecznie brzydki, moze byc np. zaburzony, skrajnym introwertykiem, maminsynkiem itp.

Jeśli jest przystojny, to takie drobnostki nie stanowią problemu.

Zadbany 30 letni samochód nie jest tani, nie znajdziesz perełki w cenie wraka. Jest sprawny, nie zaskoczy cię awaria elektroniki i zawsze zawiezie do celu. Jak się taki pojawi na rynku od razu znajdzie się nabywca. Jak "ładne" autko stoi w komisie latami i mimo obniżek ceny dalej nie znajduje nabywcy, możesz mieć pewność że ma wady ukryte lub od nowości nieudany model.

To samo z ludźmi płci obojga,  najlepsze egzemplarze to te które wracają na rynek po długim związku.

Dnia 22.11.2020 o 18:51, kaspej ban napisał:

2 sztuki w całym kraju?

Tylko na tym forum znajdziesz pelno takich bez przebiegu.

• Haha 1

6 minut temu, Kulfon napisał:

Kaspej to jeden z nich. 

17 minut temu, Kulfon napisał:

Samochód gdy nie jeździ ma więcej rzeczy no naprawy niż ten ze średnim przebiegiem. Ludzie czy to facet czy kobieta musi w tym wieku mieć przebieg, a wy szukacie Passata TDI z 1998roku któryma 100 tys na liczniku,  nie ma takich a te które są mają kręcone liczniki tak fachowo że tego nie zauważycie a problemy zaczną się problemy

Edytowano przez Bolek

39 minut temu, Kulfon napisał:

To są prototypy, które nigdy nie powinny wejść do produkcji.

Dnia 22.11.2020 o 19:51, kaspej ban napisał:

2 sztuki w całym kraju? w muzeum? Wiekszość kupuje auto aby nim jeździć a nie trzymać w klimatyzowanym garażu 

Ile  masz lat?

29 minut temu, Danger napisał:

To są prototypy, które nigdy nie powinny wejść do produkcji.

Zasugerowałeś właśnie, że nie powinni się urodzić? Mocno! Ja unikam, aż tak mocnych twierdzeń. Poza tym nie wydaje mi się, by mnie było o tym decydować, ale jak widać, nie wszyscy mają taki  sam jak mój stosunek w tym temacie.

Dnia 22.11.2020 o 13:46, bazibaz napisał:

co do drugiej czesci- no jesli ktos po 30 nie mial zadnych doswiadczen zwiazkowych to cos z nim mocno nie tak

a 21 kobieta co zwykle ma oprócz gołej dupy? też nic, czyli mają po równo

a do 30 jeśli ktoś w miare normalny, to jedynie się uchowa w jaskini czy innym odludziu, choć to też się zdarza

2 godziny temu, Kulfon napisał:

Stare samochody tez potrafia byc fajne.

ale tylko gdy są w dobrej formie, nie zardzewiałe, nie obite itp

38 minut temu, KermitZaba napisał:

2 minuty temu, kaspej ban napisał:

a 21 kobieta co zwykle ma oprócz gołej dupy? też nic, czyli mają po równo

I dlatego szuka starszego, stabilnego życiowo a do związku wnosi właśnie atrakcyjną gołą dupę 😁

Edytowano przez Bolek

39 minut temu, KermitZaba napisał:

Zasugerowałeś właśnie, że nie powinni się urodzić? Mocno! Ja unikam, aż tak mocnych twierdzeń. Poza tym nie wydaje mi się, by mnie było o tym decydować, ale jak widać, nie wszyscy mają taki  sam jak mój stosunek w tym temacie.

Może nie aż tak mocno, wystarczy by starali się wyeliminować swoje wady

1 godzinę temu, Bolek napisał:

Zadbany 30 letni samochód nie jest tani, nie znajdziesz perełki w cenie wraka. Jest sprawny, nie zaskoczy cię awaria elektroniki i zawsze zawiezie do celu. Jak się taki pojawi na rynku od razu znajdzie się nabywca. Jak "ładne" autko stoi w komisie latami i mimo obniżek ceny dalej nie znajduje nabywcy, możesz mieć pewność że ma wady ukryte lub od nowości nieudany model.

To samo z ludźmi płci obojga,  najlepsze egzemplarze to te które wracają na rynek po długim związku.

Wracają na rynek bo źle się dobrały obie strony a to coś już o nich mówi. Dodatkowo, mają traume po niewypale, więc z rezerwą podchodzą do nowych układów nie z naiwnością nastolatka, a to prowadzi do nadmiernej ostrożności i analizy, co powoduje paraliż podjęcia decyzji o wejściu w nowy związek. Nie każdy się odbija po niewypale jak piłeczka kauczukowa, niektórzy się odbijają jak plastelina.

Przed chwilą, BBBrutal napisał:

Autorze do jakiej grupy się zaliczasz? 

Pewnie zardzewiala Multipla.

1 godzinę temu, Kulfon napisał:

bez przebiegu nie znaczy że towar pasujący, może mieć poważne usterki techniczne, nie koniecznie wizualne, dlatego nie ma przebiegu

1 godzinę temu, BBBrutal napisał:

Kaspej to jeden z nich. 

co to to nie mój skowroneczku

5 minut temu, Bolek napisał:

I dlatego szuka starszego, stabilnego życiowo a do związku wnosi właśnie atrakcyjną gołą dupę 😁

czyli to facet ma tą małolate dokształcać życiowo i grać role ojca?

7 minut temu, Bolek napisał:

Może nie aż tak mocno, wystarczy by starali się wyeliminować swoje wady

Obawiam się, że same starania nie wystarczą, trzeba jeszcze w tych staraniach odnosić sukcesy, a to już bardzo ciężkie wyzwanie. Myślę, że nie każdy jest w stanie temu podołać. Nie pamiętam kogo to cytat, ale ktoś kiedyś rzekł, że najtrudniejsza walka, to walka z samym sobą. Trzeba także mieć na uwadze ze niektórzy mają zaburzenia, traumy z dzieciństwa czy wręcz choroby psychiczne. Wychowanie w stresującym środowisku może obniżyć także inteligencje, a więc ludzie z rodzin patologicznych nawet biologicznie mają pod górkę. 

Edytowano przez KermitZaba

4 minuty temu, kaspej ban napisał:

bez przebiegu nie znaczy że towar pasujący, może mieć poważne usterki techniczne, nie koniecznie wizualne, dlatego nie ma przebiegu

Ile masz lat?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować