Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dozgonny

przerażające

Polecane posty

odkrycie z mojej strony.... nie wiedziałem, że tak dużo kobiet na YouTube ma swoje kanały w których prezentuje swoje walory pod pretekstem pokazywania nowych ciuszków, bielizny itp.... one nie mają wstydu

4 minuty temu, dozgonny napisał:

odkrycie z mojej strony.... nie wiedziałem, że tak dużo kobiet na YouTube ma swoje kanały w których prezentuje swoje walory pod pretekstem pokazywania nowych ciuszków, bielizny itp.... one nie mają wstydu

To puste lale, które mają nie po kolei w głowach. Za wartość nadrzędną mają lans ich zachwycajacych du/p ,nadmuchanch rzęs i przyklejonych ust 😄

bardzo takich dużo , zwłaszcza w Warszawie:P

skąd one się biorą, też się zastanawiam...

wolę nie... dlaczego? bo do reszty stracę wiarę w ludzi, która i tak jest bardzo nadszarpnięta 

Napisano (edytowany)
7 minut temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Zrób to, oglądnij całe i zrób tutaj recenzję! Będzie trudno jako facetowi to oglądnąć. Ale ciekawa jestem opinii.

dzięki teraz bedzie mi to porponowane przez youtube 😐

Edytowano przez Niby normalny

Napisano (edytowany)

Generalnie to przewinąłem to po łepkach i stwierdziłem, że chciałbym zobaczyć procedurę załatwiania potrzeb fizjologicznych tej Pani. Było by niezwykle ciekawie prześledzić krok po kroku jak się wypróżnia. Powinna zaprezentować jakiej marki ma sedes. Czy papier toaletowy który używa jest godny polecenia. Z pewnością jest niezwykle delikatny i 20sto warstwowy. Ważne jest też czy myje ręce przed czy tylko po, no i jakim środkiem. Oczywiście wszystko niech nagra w zwolnionym tempie aby każdy mógł nadążyć za tempem akcji. Chyba o czymś zapomniałem? A! Tak! Już wiem! Czy używa odświeżaczy powietrza, czy zamyka klapę i jaki ma stosunek do załatwiania się poza swoim miejscem zamieszkania. 😄 

Edytowano przez dozgonny
  • Haha 1
  • Confused 1

7 minut temu, dozgonny napisał:

Generalnie to przewinąłem to po łepkach i stwierdziłem, że chciałbym zobaczyć procedurę załatwiania potrzeb fizjologicznych tej Pani. Było by niezwykle ciekawie prześledzić krok po kroku jak się wypróżnia. Powinna zaprezentować jakiej marki ma sedes. Czy papier toaletowy który używa jest godny polecenia. Z pewnością jest niezwykle delikatny i 20sto warstwowy. Ważne jest też czy myje ręce przed czy tylko po, no i jakim środkiem. Oczywiście wszystko niech nagra w zwolnionym tempie aby każdy mógł nadążyć za tempem akcji. Chyba o czymś zapomniałem? A! Tak! Już wiem! Czy używa odświeżaczy powietrza, czy zamyka klapę i jaki ma stosunek do załatwiania się poza swoim miejscem zamieszkania. 😄 

Ciiii kobiety przecież kupy nie robą

Na pewno zrobi to z wielkim wdziękiem. Ciekawe jakiego koloru będą tipsy i czy torebka będzie pod kolor. Najlepszy będzie nieoczekiwany zwrot akcji gdy zabraknie papieru toaletowego. To będzie jak najlepszy horror Hitchcocka. 😄 

Przed chwilą, dozgonny napisał:

Na pewno zrobi to z wielkim wdziękiem. Ciekawe jakiego koloru będą tipsy i czy torebka będzie pod kolor. Najlepszy będzie nieoczekiwany zwrot akcji gdy zabraknie papieru toaletowego. To będzie jak najlepszy horror Hitchcocka. 😄 

Ja jestem ciekawa jakiego koloru będzie g****!!! Może różowego, co?

Napisano (edytowany)
10 minut temu, dozgonny napisał:

Nie zaprezentowalbys samoszorujacego sie kompaktu ? 😎

Edytowano przez Niburdiama

1 minutę temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Aż tak daleko moja wyobraźnia nie sięga. 

z opiłkami złota i brokatem 😄

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Nie zaprezentowalbys samoszorujacego sie kompaktu ? 😎

A widzisz, o tym nie pomyślałem. Może dlatego, że moje ceramiczne cudo trzeba szorować ręcznie. 😞 Bida i tyle. 😄 

Przed chwilą, dozgonny napisał:

A widzisz, o tym nie pomyślałem. Może dlatego, że moje ceramiczne cudo trzeba szorować ręcznie. 😞 Bida i tyle. 😄 

Jak ręcznie, szczotka jest od tego.

2 minuty temu, dozgonny napisał:

Rękawiczki załóż chociaż 😉

Przed chwilą, Essence napisał:

Jak ręcznie, szczotka jest od tego.

A szczotka to niby sama się rusza? 😄 

4 minuty temu, dozgonny napisał:

Ale to projekt futurystyczny mojego autorstwa 😎nic mi o tym nie wiadomo, zeby juz gdzies taki sie pojawil 😎 zawsze to 5 min wiecej czasu zaoszczedzone 😀

Dozgonny,a na jakie filmy Ty natrafiłeś,że ten temat powstał?

A klikłem sobie na jakąś ładną Panią i zastanawiałem się co fajnego ma do zaprezentowania. Okazało się, że się przebiera w różne ciuszki i niektóre są bardzo skąpe. Generalnie to była atrakcyjna, ale jak widać mało błyskotliwa skoro nie pokazała nic oryginalnego. Ograniczyła się tylko do własnego ciała. Po czym YouTube zaproponowało mi kilka innych przykładowych filmików. Jeden kanał należał do Polki. Pomyślałem sobie (tak wiem, to fenomen), a zobaczę czy Polka jest bardziej oryginalna. Niestety nie była, ale przynajmniej urokliwa. No i się zaczęło. YouTub mnie zasypał innymi filmami. Ręce mi opadły... Jest w ludziach taki trend, mianowicie... ktoś coś zrobi, a reszta go kopiuje. Tak samo jest z motovlogami. Trochę to śmieszne, a trochę smutne. 

3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ale to projekt futurystyczny mojego autorstwa 😎nic mi o tym nie wiadomo, zeby juz gdzies taki sie pojawil 😎 zawsze to 5 min wiecej czasu zaoszczedzone 😀

W Niemczech deski same się czyszczą więc kto wie...?

9 minut temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Dozgonny,a na jakie filmy Ty natrafiłeś,że ten temat powstał?

Odpisałem, ale tekst jest na różowo i chyba muszą go zweryfikować. 

2 minuty temu, dozgonny napisał:

W Niemczech deski same się czyszczą więc kto wie...?

O szok. Ciekawe w jaki sposob? 

Robotyka zawsze mnie intrygowala 😎

Chcialabym, zeby ktos cos takiego skontruowal. Stoi kompakt. Z lewej szczotka polerujaca, z prawej szczotka okragla i po wcisnieciu lewego guziku poleruje sie sedes. A prawego szczotka okragla wykonuje ruch posuwisto-zwrotny wnikajac do wewnatrz, a nastepnie koliste. To byloby extra. 😎aha i zeby byla dobra cena. 

2 minuty temu, Niburdiama napisał:

O szok. Ciekawe w jaki sposob? 

Robotyka zawsze mnie intrygowala 😎

Ej... No już od dawna. Widziałem patent z 10 lat temu, a z tego co wiem był już dużo wcześniej. Deska z racji kształtu może się obracać. Generalnie to była w kształcie takiej podkowy. Z przodu była "przerwa", a z tyłu urządzenie czyszcząco dezynfekujące. Obracając się automatycznie była myta.

3 minuty temu, dozgonny napisał:

Ej... No już od dawna. Widziałem patent z 10 lat temu, a z tego co wiem był już dużo wcześniej. Deska z racji kształtu może się obracać. Generalnie to była w kształcie takiej podkowy. Z przodu była "przerwa", a z tyłu urządzenie czyszcząco dezynfekujące. Obracając się automatycznie była myta.

Nie wiedzialam. A takie ze szczotkami ktore szoruja same? To chyba jeszcze nie ma? 

Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Nie wiedzialam. A takie ze szczotkami ktore szoruja same? To chyba jeszcze nie ma? 

Tego to nie wiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się