Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 minuty temu, Machu Picchu napisał:

to hipoteza historyczna i raczej nie twierdzę, że to możliwe, no ale co będę ględził, że niemożliwe jak mnie tam nie było

😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Santee napisał:

😎

of course moja hipoteza = historyczna, in vitro = ufologiczna 😜

mitologiczna-histrioniczna...

Edytowano przez Machu Picchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Stop_czyk napisał:

Zatem Maria była ofiarą czy eksperymentem?😉🤔

nie była ofiarą, neither

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Santee napisał:

Zdziwiłabyś się, co mnie kręciło czasem dziwnie, zanim zacząłem normal uprawiać te sprawy ;)))

Dojrzewanie to dziki okres, szczególnie gdy się Wisłocką przeczytało 🤣

Wisłocka to nic w porównaniu do tego co można tu na kafe przeczytać.

Swoją drogą, gdyby małolaty przeczytały 'Sztukę kochania' (autorce tematu polecam), to nie zadawali by tu głupich pytań.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jak to brzmi, ale uwierzcie nie chcialabym się chwalić takim czymś, a po prostu sie upewnić. Po forum krążą różne pytania, więc chciałam zadać i swoje, historyjka o niepokalanym poczęciu ciekawa, dziękuję za lekturę. Dziękuję też za resztę odpowiedzi i tych ukasliwych i tych normalnych. Grunt do dystans i spokój, bo każdy w jakimś temacie może być niepewny i chcieć jakiegoś potwierdzenia! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, goskajed napisał:

ja wiem jak to brzmi, ale uwierzcie nie chcialabym się chwalić takim czymś, a po prostu sie upewnić. Po forum krążą różne pytania, więc chciałam zadać i swoje, historyjka o niepokalanym poczęciu ciekawa, dziękuję za lekturę. Dziękuję też za resztę odpowiedzi i tych ukasliwych i tych normalnych. Grunt do dystans i spokój, bo każdy w jakimś temacie może być niepewny i chcieć jakiegoś potwierdzenia! 🙂

Niema problemu , polecam się na przyszłość 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, ONA83 napisał:

Wisłocka to nic w porównaniu do tego co można tu na kafe przeczytać.

Swoją drogą, gdyby małolaty przeczytały 'Sztukę kochania' (autorce tematu polecam), to nie zadawali by tu głupich pytań.

sztuka kochania to w polskiej literaturze erotycznej klasyka. Uczy wielu nie tylko technicznych rzeczy ale odpowiedniego podejścia do seksualności, erotyki i relacji. Dlatego powinien przeczytać ją (z mojego punktu widzenia) każdy facet, który chce zdobyć serce (i p.i.p.kę ) ukochanej albo stać się dobrym kochankiem. A potem można się zapoznać dopiero z innymi lekturami ....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×