Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bluewatermelon2137

Romans z niania (pomocy)

Polecane posty

Hej, dwa tygodnie temu wraz z zona zdecydowalismy sie zatrudnic mloda (i przyznam ze dosc seksowna nianie) do opieki nad naszym dwuletnim synkiem, bo nie mamy czasu opiekowac sie nasza pociecha w dni robocze. Ja pracuje na home office od 8 do 16 i nie moge odejsc od komputera na dluzsza chwile, a zona jest pielegniarka, a jak wiecie w sluzbie zdrowia sie teraz nie przelewa i zdarzaja sie dni, gdzie do domu przychodzi po 14-15 godzinach pracy, ale przejdzmy do sedna. Juz jakis tydzien temu zauwazylem, ze cos jest nie tak. Jej ubior przypominal raczej wyjscie na randke z chlopakiem niz przyjscie do opieki nad dzieckiem. Kilka godzin po rozpoczeciu swojej pracy weszla do mojego pokoju podczas gdy mialem przerwe i zaczela sie do mnie dobierac i tutaj niestety popelnilem blad. Wcale sie jej nie opieralem i miedzy nami doszlo do stosunku, od tamtego czasu nasza relacja zmienila sie o 180 stopni, ta dziewczyna ze zwyklej niani zamienila sie w moja kochanke. Z biegiem czasu musze powiedziec, ze zaczynam czuc do niej cos wiecej. Niestety, ale mam dwuletnie dziecko i rozwod nie wchodzi w gre, nie moge zniszczyc dziecinstwa mlodemu, bo wiem, ze gdy dorosnie to mnie znienawidzi. Prosze was o pomoc, jak moge zachowac ten romans w tajemnicy na dluzsza mete? Chce po prostu miec je obie, nie chce wybierac miedzy nimi.

Edytowano przez bluewatermelon2137
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie masz relacje z żoną. Raczej jedna mała zdrada nie zrobi problemu, gorzej jak będziesz ją oszukiwał miesiącami czy nawet latami... Jak dla mnie, to powinieneś czasami się rozerwać i dać upust emocją z tą twoją nianią 😄 Wyjdzie ci na dobre. Żona niech się zajmuje szpitalem i nie musi o niczym wiedzieć.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robisz głupotę życia 😉 wiesz mój mąż też chciał nas obie , kłamstwo ma krótkie nogi i wyjdzie to na jaw prędzej czy później. Nie krzywdź żony , lepiej będzie jak od niej odejdziesz i będziesz z kochanką mógł mieć z nią chwilę jakie chcesz. Krzywdzisz siebie czyli swoje sumienie na początku fajnie ci się wyrwać od monotonii i ponieść fantazji , ale pomysł jak ty byś się czuł na miejscu swojej żony. Rozwód nie wchodzi w grę? Czemu ?? To wolisz pokazywać swojemu synkowi że tak ma traktować swoją przyszłą rodzinę? Dziecko nigdy nie jest przeszkoda jak chcesz rozpocząć nowe życie bo zawsze będzie miało tatę i mamę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większego egoisty kur** nie widziałam. W każdym zdaniu ja, ja, ja i nigdzie nie ma nawet momentu refleksji jak czuje się żona. Dla mnie jesteś śmieciem ludzkim, który zostanie prędzej czy później zweryfikowany przez życie i zostaniesz wrzucony do odpowiedniego kubła. Młodsza, ładniejsza kochanka znajdzie sobie w końcu młodszy, lepszy model, a Ty zostaniesz sam, smutny i samotny. Tego osobiście z całego serca życzę 🙂

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, gabrysia.szafraniec napisał:

Większego egoisty kur** nie widziałam

Oto jestem. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×