Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
X.Y.Z.

Do niewierzących w pandemię

Polecane posty

Właśnie yt. znów, zablokował kanał NTV Janusza Zagórskiego.

Czy jest pandemia, czy nie- łatwo sprawdzić. Najlepiej we własnym zakresie. Wystarczy porównać statystyki zgonów obecne z tymi sprzed roku, dwóch.. 

2 minuty temu, Bela. napisał:

Czy jest pandemia, czy nie- łatwo sprawdzić. Najlepiej we własnym zakresie. Wystarczy porównać statystyki zgonów obecne z tymi sprzed roku, dwóch.. 

To prawda ale .. teraz zgonów jest więcej bo po prostu lekarze leczą przy pomocy tele porad. Prawie nie wykonuje się zabiegów dializ i innych. Pacjentów ustawia się przed drzwiami przychodni by nie narażać biednej służby zdrowia. O ludziach chorych na wszelkiego typu wieńcówki się nie mówi ich wykończy dwutlenek węgla który muszą wdychać bo maseczka im nie pozwala skutecznie go z krwi usunąć. 

1 godzinę temu, Bela. napisał:

Ludzie wierza w co chca wierzyc. Na wszystko znajda wytlumaczenie dopasowane do ich teorii. Jakis lekarz sie wypowiada nie po ich mysli - oplacony. WHO oglasza pandemie - oplaceni. Jest tyle samo zgonow - nie ma pandemii. Jest wiecej zgonow - bo teleporady. Ktos umrze na covida - na pewno nie na covida. Zadnym argumentem nie wygrasz, bo oni podpasowuja wszystko pod taka teorie, jaka im pasuje. Dlatego ja juz nawet nie dyskutuje, bo nie ma po co.

• Haha 1

1 minutę temu, Kulfon napisał:

Ludzie wierza w co chca wierzyc. Na wszystko znajda wytlumaczenie dopasowane do ich teorii. Jakis lekarz sie wypowiada nie po ich mysli - oplacony. WHO oglasza pandemie - oplaceni. Jest tyle samo zgonow - nie ma pandemii. Jest wiecej zgonow - bo teleporady. Ktos umrze na covida - na pewno nie na covida. Zadnym argumentem nie wygrasz, bo oni podpasowuja wszystko pod taka teorie, jaka im pasuje. Dlatego ja juz nawet nie dyskutuje, bo nie ma po co.

Dokładnie 🙂

Dlatego ja odesłałam do statystyk, czyli faktów 

Dokładnie 🙂

,,Fakty i akty"😏

Dokładnie 🙂

Mark Twain kiedyś powiedział:

Cytat

Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki.

Tak naprawdę można dobrać liczby, czy grupy badanych pod to co się chce udowodnić. Poza tym nie wszystko da się precyzyjnie zbadać i zapisać w statystyki. W Polsce do statystyk zakażeń zapisuje się osoby objawowe, które były po konsultacji z lekarzem. A ile osób tak naprawdę było? Spotykałem się z głosami, znanych ludzi, że oni wolą unikać lekarzy i badań, by ich nie zamknęli, a myślę ze nie tylko znane mi osoby tak myślą, tylko ogromna grupa Polaków, z resztą w podobnej mentalności słyszałem od lekarza w wywiadzie u Mazurka w RMF FM.

3 godziny temu, Bela. napisał:

W poprzednich latach w mojej rodzinie i znajomych umierało kilka osób. W tym roku jeszcze nikt. Już wczoraj o tym myślałem. Ciekawy zbieg okoliczności. 😉

Według statystyk nic się nie zmieniło względem lat ubiegłych.

Przecież, to było nawet tutaj wałkowane, co i dlaczego.

3 minuty temu, Kulfon napisał:

Wedlug statystyk smiertelnosc wlasnie wzrosla, teraz takze w Polsce.

Nawet ludzie niebędący płaskoziemcami podkreślają problem paraliżu służby zdrowia w związku z obecną sytuacją. Doprecyzuje, że pisząc "paraliżu", mam na myśli większy paraliż, niż zazwyczaj, bo wiadomo ze Polska służba zdrowia jest w paraliżu od zawsze. W każdym razie między innymi z tego może wynikać większa śmiertelność, choć COVID też dołożył swoją cegiełkę, były nawet dni gdzie umierało oficjalnie ponad 100 osób niemających chorób współistniejących.  Z drugiej strony, te dane, jakimi dysponujemy jako kraj, nie mówią za wiele o faktycznej śmiertelności spowodowanej przez Koronawirusa, bo wszystko wskazuje na to ze miało go więcej ludzi niż w oficjalnych danych. Polecam film "Mam koronawirusa i nie dostałem kwarantanny" na kanale yellowbox, chłopak nie chciał czekać tydzień na umówioną e-poradę (Kurde! Tydzień na kontakt przez internet z lekarzem), wiec przeprowadził testy koronawirusa we własnym zakresie i wyszedł mu wynik pozytywny. Dzwonił do sanepidu z tym, a oni to zbagatelizowali, nie dostał kwarantanny, a do tego przez to ze miał testy prywatnie, a nie przez NFZ to nie trafi do statystyk.

1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Nanieran śmiertelność jest spowodowana tym ze masa przewlekle chorych na różne choroby ludzi nie ma normalnego dostępu do lekarza! Tylko goowniane teleporady, poodwolywane są operacje i zabiegi ,,bo covid", pacjenci onkologiczni sa wypisywani ze szpitali. To logiczne a do twojej malo ogarniajacej łepetyny nic nie dociera!  🤦

• Like 1

3 godziny temu, Kulfon napisał:

Nadmierna śmiertelność jest spowodowana tym ze masa przewlekle chorych na różne choroby ludzi nie ma normalnego dostępu do lekarza! Tylko goowniane teleporady, poodwolywane są operacje i zabiegi ,,bo covid", pacjenci onkologiczni sa wypisywani ze szpitali. To logiczne a do twojej malo ogarniajacej łepetyny nic nie dociera!  🤦

1 godzinę temu, KermitZaba napisał:

Nawet ludzie niebędący płaskoziemcami podkreślają problem paraliżu służby zdrowia w związku z obecną sytuacją. Doprecyzuje, że pisząc "paraliżu", mam na myśli większy paraliż, niż zazwyczaj, bo wiadomo ze Polska służba zdrowia jest w paraliżu od zawsze. W każdym razie między innymi z tego może wynikać większa śmiertelność, choć COVID też dołożył swoją cegiełkę, były nawet dni gdzie umierało oficjalnie ponad 100 osób niemających chorób współistniejących.  Z drugiej strony, te dane, jakimi dysponujemy jako kraj, nie mówią za wiele o faktycznej śmiertelności spowodowanej przez Koronawirusa, bo wszystko wskazuje na to ze miało go więcej ludzi niż w oficjalnych danych. Polecam film "Mam koronawirusa i nie dostałem kwarantanny" na kanale yellowbox, chłopak nie chciał czekać tydzień na umówioną e-poradę (Kurde! Tydzień na kontakt przez internet z lekarzem), wiec przeprowadził testy koronawirusa we własnym zakresie i wyszedł mu wynik pozytywny. Dzwonił do sanepidu z tym, a oni to zbagatelizowali, nie dostał kwarantanny, a do tego przez to ze miał testy prywatnie, a nie przez NFZ to nie trafi do statystyk.

Zdajesz sobie sprawę ze testy PRC są niewiarygodne i nie sa przeznaczone do diagnozy chorob? Bo widze ze nadal tego nie wiesz.

Edytowano przez Malutka92

2 godziny temu, Kulfon napisał:

Wedlug statystyk smiertelnosc wlasnie wzrosla, teraz takze w Polsce.

Tylko, że wcale nie w wyniku Covid a w wyniku zaniechań leczenia innych chorób. Tak wynika z tych linków. Poza tym śmiertelność podaje się w skali roku w odniesieniu do 100tys. mieszkańców.

• Like 2
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się