Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Katarinalol

Czy facet potrafi być wierny żonie?

Polecane posty

Jeśli chodzi o szczęśliwe związki/małżeństwo,czytałam na innych forach że może być zdrada nawet wtedy ale jakoś temu nie wierzę, logicznie podchodząc to dla mnie taka sytuacja może być jeśli jedno w związku jest nie szczęśliwe,albo zostaje tylko dla dzieci/bo jest lepiej im żyć bo mają więcej niż wcześniej mieli,a jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Pozdrawiam.

Jest tutaj nijaki Rescalator555. Uważa, że byłby szczęśliwy w związku bez miłości. Poprane, ugotowane, nie musi szarpać się z rozwodem, ale pewnie zdradzałby, więc jak widzisz wszystko możliwe. Musi chyba po prostu zaistnieć miłość.

Edytowano przez Electra

Oczywiście, że tak. Tylko trzeba sobie wybrać odpowiedniego, a wy wolicie zdradzającego przystojniaka niż wiernego przeciętniaka.

7 minut temu, KarolM89 napisał:

Dla mnie zdradzenie kobiety którą kocham. To jest świństwo. Słabość. 

A którą nie kochasz możesz? A to ciekawe... Albo odjedź, albo trzymaj fason. Nie ma nic pomiędzy. Nie zdradzasz, bo masz zasady. Swoje zasady niezależne od okoliczności.

Edytowano przez Electra
  • Like 1

9 minut temu, KarolM89 napisał:

Dla mnie zdradzenie kobiety którą kocham. To jest świństwo. Słabość. 

Świństwo nie polega tylko na czyjejś krzywdzie. Świństwo polega na zdradzie samej w sobie. Juz pomijam taki nieistotny w sumie fakt, że możesz być kochany i zdrada będzie boleć osobę zdradzaną. Egoizm level master.

Edytowano przez Electra
Da się wyczuc ironię z nieistotny faktem czy muszę dać to do zrozumienia przy Twoim myśleniu, hmmm?

Tytuł tematu dziwny w sumie. Może odwrotnie : "czy kobieta potrafi być wierna mężowi"?

Każdy potrafi być wierny jak chce. Nie ma to znaczenia czy mąż czy żona czy przyjaciel czy przyjaciółka itd. 

3 godziny temu, Katarinalol napisał:

Jeśli chodzi o szczęśliwe związki/małżeństwo,czytałam na innych forach że może być zdrada nawet wtedy ale jakoś temu nie wierzę, logicznie podchodząc to dla mnie taka sytuacja może być jeśli jedno w związku jest nie szczęśliwe,albo zostaje tylko dla dzieci/bo jest lepiej im żyć bo mają więcej niż wcześniej mieli,a jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Pozdrawiam.

Dla niektórych seks to przyjemność, a nie wyłącznie nieodzowna część związku uczuciowego. Musisz się z tym faktem pogodzić. 

Jeśli mam zdradzać to po prostu nie wiąże się z żadną kobietą i jej nie krzywdzę, a jeśli już mam ją u swojego boku to jestem wierny, proste. 

• Like 2
  • Thanks 1

7 minut temu, B-side napisał:

Dla niektórych seks to przyjemność, a nie wyłącznie nieodzowna część związku uczuciowego. Musisz się z tym faktem pogodzić. 

Musisz pogodzić się z faktem, że gdzie jest zdrada tam nie ma miłości. Wiem, że możecie pożądać inną i nie potrzebujecie do tego uczuć. Natomiast jeśli kochasz to ważniejsze będzie nie wyrządzenie krzywdy ukochanej kobiecie od chwilowej uciechy cielesnej.

• Like 1
  • Thanks 1

Przed chwilą, Electra napisał:

Musisz pogodzić się z faktem, że gdzie jest zdrada tam nie ma miłości. Wiem, że możecie pożądać inną i nie potrzebujecie do tego uczuć. Natomiast jeśli kochasz to ważniejsze będzie nie wyrządzenie krzywdy ukochanej kobiecie od chwilowej uciechy cielesnej.

Wątpię, czy którykolwiek zdradzający, rozmyślnie chce zrobić źle osobie, którą kocha, raczej myśli tylko o tym, żeby zrobić dobrze sobie. 

Czemu zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej? To ma w jakiś sposób podnieść rangę Twojej wypowiedzi?

4 minuty temu, B-side napisał:

myśli tylko o (...) sobie. 

Czyż to nie piękne zaprzeczenie miłości?

4 minuty temu, B-side napisał:

Czemu zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej?

Liczba mnoga, bo faceci. Faceci są wzrokowcami, trochę wdzięków i... 🙂

Impuls z serca powinien być silniejszy od tego z rozporka🙊

Edytowano przez Electra

1 minutę temu, Electra napisał:

Czyż to nie piękne zaprzeczenie miłości?

Nie. Dlaczego powinno się stawiać miłość do kogoś wyżej niż miłość do siebie? Mogłabyś mi to klarownie wyłożyć? 

2 minuty temu, Electra napisał:

Impuls z serca powinien być silniejszy od tego z rozporka🙊

Dlaczego? Wydaje Ci się, że tak jest słuszniej, ładniej, czy bliżej Twoim oczekiwaniom?

4 minuty temu, Electra napisał:

Liczba mnoga, bo faceci. Faceci są wzrokowcami, trochę wdzięków i... 🙂

Tak się składa, że jestem kobietą i piszę samodzielnie, ale widzę, że schematyczne myślenie weszło Ci w krew. 

• Like 1

1 godzinę temu, taki obraz wasz napisał:

Oczywiście, że tak. Tylko trzeba sobie wybrać odpowiedniego, a wy wolicie zdradzającego przystojniaka niż wiernego przeciętniaka.

Większość może,dla mnie mój partner jest przystojny,kocha mnie i jesteśmy sobie wierni,rozmawiamy na wiele tematów,nawet o tym o co się was spytałam i on tak samo jak ja nie potrafi pojąć logiki zdradzającej osoby.

• Like 1

4 godziny temu, Katarinalol napisał:

Zdarzają się nawet w szczęśliwych związkach.Mocne zauroczenie, nawet miłość.Mądra osoba tak postąpi że nie zniszczy związku.

5 minut temu, B-side napisał:

Dlaczego powinno się stawiać miłość do kogoś wyżej niż miłość do siebie? Mogłabyś mi to klarownie wyłożyć?  

Bo na tym polega prawdziwa miłość.

7 minut temu, B-side napisał:

Dlaczego? Wydaje Ci się, że tak jest słuszniej, ładniej, czy bliżej Twoim oczekiwaniom?

8 minut temu, B-side napisał:

schematyczne myślenie weszło Ci w krew

Żadne schematyczne myślenie. Jest mnóstwo kobiet atrakcyjnych, seksownych, ślicznych. Wielu facetom to wystarczy. Nieliczni uważają atrakcyjność za coś więcej niż wygląd, a to coś więcej nie pojawi się, bo... Zaszkocze Cię😎 na tym polega prawdziwa miłość😏

Kończąc napiszę, że nie lubię stwierdzenia prawdziwa miłość. Wydaje mi się, że jest tylko jedna, a reszta wielkich uczuć to jej popłuczyny.

• Thanks 1

3 minuty temu, Katarinalol napisał:

Większość może,dla mnie mój partner jest przystojny,kocha mnie i jesteśmy sobie wierni,rozmawiamy na wiele tematów,nawet o tym o co się was spytałam i on tak samo jak ja nie potrafi pojąć logiki zdradzającej osoby.

Ja też nie potrafię pojąć. Nigdy bym nie zdradził.

1 minutę temu, Skadi napisał:

Zdarzają się nawet w szczęśliwych związkach.Mocne zauroczenie, nawet miłość.Mądra osoba tak postąpi że nie zniszczy związku.

Mądra osoba pójdzie za głosem serca.

Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Nigdy nie mów nigdy. Odszczekalabym ich w życiu już trochę.

1 minutę temu, Electra napisał:

Żadne schematyczne myślenie. Jest mnóstwo kobiet atrakcyjnych, seksownych, ślicznych. Wielu facetom to wystarczy. Nieliczni uważają atrakcyjność za coś więcej niż wygląd, a to coś więcej nie pojawi się, bo... Zaszkocze Cię😎 na tym polega prawdziwa miłość😏

Kończąc napiszę, że nie lubię stwierdzenia prawdziwa miłość. Wydaje mi się, że jest tylko jedna, a reszta wielkich uczuć to jej popłuczyny.

Dobrze prawisz

2 minuty temu, Electra napisał:

Nigdy nie mów nigdy. 

.

2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Najgorzej wtedy jak jest taka sytuacja jak zdradzajacy ma rodzinę,najgorzej dla małżonka jeśli by się dowiedział o czymś takim

• Like 1

5 minut temu, Electra napisał:

Nigdy nie mów nigdy. Odszczekalabym ich w życiu już trochę.

Rozumiem,że może miałeś/aś taką sytuację u siebie i źle to przeżywasz,co nie znaczy,że wszyscy tak robią,bo wychodzę z takiego założenia,że jeśli się mówi,że czegoś nigdy by się nie zrobiło to się tego nie robi.

• Like 1

1 godzinę temu, Electra napisał:

Jest tutaj nijaki Rescalator555. Uważa, że byłby szczęśliwy w związku bez miłości. Poprane, ugotowane, nie musi szarpać się z rozwodem, ale pewnie zdradzałby, więc jak widzisz wszystko możliwe. Musi chyba po prostu zaistnieć miłość.

Raczej na pewno musi

8 minut temu, Electra napisał:

Nawet ładnie. 🙂 Trochę mi zaimponowałaś, chociaż nie wiem czemu wszystkim "prawdziwa miłość" powinna wyznaczać kierunek? Pewnie dlatego, że ty masz romantyczne usposobienie i tak wydaje Ci się słusznie. Nawet jeśli istnieje coś takiego jak wspomniana "prawdziwa miłość", to obawiam się, że niekoniecznie jest to dama w nieskazitelnie białej ...ence. 

14 minut temu, Electra napisał:

Jest mnóstwo kobiet atrakcyjnych, seksownych, ślicznych. Wielu facetom to wystarczy.

To tak jak wielu kobietom wystarczy, że facet jest przystojny...

10 minut temu, Katarinalol napisał:

Najgorzej wtedy jak jest taka sytuacja jak zdradzajacy ma rodzinę,najgorzej dla małżonka jeśli by się dowiedział o czymś takim

To prawda...

7 minut temu, Katarinalol napisał:

Rozumiem,że może miałeś/aś taką sytuację u siebie i źle to przeżywasz,co nie znaczy,że wszyscy tak robią,bo wychodzę z takiego założenia,że jeśli się mówi,że czegoś nigdy by się nie zrobiło to się tego nie robi.

Zgadzam się.

Gość Rescalator555
1 godzinę temu, Electra napisał:

Musi zaistnieć miłość żeby co się stało? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się