Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ikara50

Nie przestaje mi się chcieć od 40 już lat

Polecane posty

-wszystkiego co ludzkie,miłe,podniecające do kresu nawet przyzwoitości,skryte przed tak zwaną opinią "publiczną" ludzi poprawnie myślących. I jak mam usnąć z tak seksualnymi myślami ? Pewnie ciężko będzie.....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Gdy się chce, to czujesz, że żyjesz. Gdy się nie chce... szkoda gadać... może trzeba przejść na inny poziom rozwoju? Bardziej uduchowiony? Dla większości gawiedzi niedostępny🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ikara50 napisał:

Zawsze miałem jak pamiętam ducha .......w rozkroku. ;-))

Specyficzna sytuacja. Zapewne bardzo kreatywna😶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawstydziłaś mnie. :-((Ale jednak często mi się sprawdziło. No cóż -życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ikara50 napisał:

Zawstydziłaś mnie. :-((Ale jednak często mi się sprawdziło. No cóż -życie....

Sfera seksualności chyba dość często jest łączona ze sferą twórczą. Przepływ sił witalnych. Byle para nie szła w gwizdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Onkosfera napisał:

Sfera seksualności chyba dość często jest łączona ze sferą twórczą. Przepływ sił witalnych. Byle para nie szła w gwizdek.

Oznaczałoby to, że jestem bardzo twórczy ? Nadal mógłbym codziennie a czterdziestka minęła mi dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seksualność piękna rzecz. Gorzej z wiekiem i z ...tym gwizdkiem. W pewnym momencie ta para już w atmosferę pójdzie z braku zainteresowania płcią przeciwną A gwizdek do szuflady ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

Oznaczałoby to, że jestem bardzo twórczy ? Nadal mógłbym codziennie a czterdziestka minęła mi dawno.

A 70-tak tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

Oznaczałoby to, że jestem bardzo twórczy ? Nadal mógłbym codziennie a czterdziestka minęła mi dawno.

Załóżmy że tak. Jeśli regularnie tak samo Ci się chce, to przyjmuję że nie tracisz czasu i energii na czasowe napady szaleństwa. Co się przytrafia akurat mi. Już to chyba pisalam: z rozpusty w ascezę. Trudno stwierdzić która faza bardziej twórcza. Ale przyjemniejsza rozpusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ikara50 napisał:

Seksualność piękna rzecz. Gorzej z wiekiem i z ...tym gwizdkiem. W pewnym momencie ta para już w atmosferę pójdzie z braku zainteresowania płcią przeciwną A gwizdek do szuflady ;-))

Mialam akurat na myśli co innego. Lubię stan permanentnego pobudzenia, który powoduje, że nagle jestem w stanie zrobić bardzo dużo. Mózg pracuje na innych obrotach, pomysł goni pomysł. Ale mogę wszystko przebębnić w postaci rozszalalej bezladnej ruc.haniny. Post factum już się nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ddt60 napisał:

Oznaczałoby to, że jestem bardzo twórczy ? Nadal mógłbym codziennie a czterdziestka minęła mi dawno.

A 70-tak tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Mialam akurat na myśli co innego. Lubię stan permanentnego pobudzenia, który powoduje, że nagle jestem w stanie zrobić bardzo dużo. Mózg pracuje na innych obrotach, pomysł goni pomysł. Ale mogę wszystko przebębnić w postaci rozszalalej bezladnej ruc.haniny. Post factum już się nic nie chce.

Dużo w tym prawdy. Na tym trochę opiera się  tantra. Ekscytacja tak ale (z męskiego punku widzenia) unikaj zbyt częstego wytrysku, ponieważ wyczerpuje ....Potrzebny umiar- jak dla mnie zbyt rzadko też męczy i prostata też nie wytrzymuje a w wieku dojrzałym już muszę o nią dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ikara50 napisał:

A 70-tak tuż tuż

Jeszcze nie. Bez przesady ....poza tym wyglądam na dużo młodszego niż mam. Może nie do końca ważne ile nasz tylko na ile się czujesz i jak żyjesz. Prawdę mówiąc że mną codziennie miałabyś seks i gdyby była taka potrzeba to ojcem też pewnie mógłbym zostać, choć fakt, spermy mam trochę mniej. Ale pewnie wystarczyłoby . 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Może to nie miejsce i nie to forum ale wiem że na temat doświadczeń życiowych związanych z płcią piękną ochota na piękne uniesienia nigdy nie mija. No może w jedynie w kartce w drodze na SOR ale już na sali szpitalnej po kontakcie z siostrzyczką wszystko wraca do .....pionu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ikara50 napisał:

siostrzyczką wszystko wraca do .....pionu .

Nie byłem w takiej sytuacji  Ale chyba pielęgniarki ratujące ci życie nie bardzo tego oczekiwalyby. Lepiej podziękować i dać kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ikara50 napisał:

No cóż. Może to nie miejsce i nie to forum ale wiem że na temat doświadczeń życiowych związanych z płcią piękną ochota na piękne uniesienia nigdy nie mija. No może w jedynie w kartce w drodze na SOR ale już na sali szpitalnej po kontakcie z siostrzyczką wszystko wraca do .....pionu .

Skoro tak Ci się chce od tych 40stu lat, to mam inne pytanie: czy wszystko Ci się też kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie zrobiłem. Ale cóż prośbę myśli i marzenia pozostały. Piękne zresztą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×