Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość :)

Jesteśmy razem a nawet nigdy się nie całowaliśmy

Polecane posty

Mam dziewczynę z którą jestem prawie od początku tego roku, jesteśmy w sobie zakochani ale ona już dała cały plan na przyszłość, przytulamy się i śpimy ze sobą ale nic więcej, ona powiedziała że dopiero za 5 lat chce się po raz 1wszy pocałować w usta i potem pójść dalej, obecnie jedynie się całujemy w policzek. Ona ma plan by nasza miłość trwała wiecznie jak to mówiła i że chcę mieć mnie całego dla siebie na całe życie, tak już powiedziała i się zgodziliśmy na to.

Jesteśmy bardzo w sobie zakochani, głupio też przyznać ale chciałbym i to bardzo wkrótce ją pocałować tak naprawdę po raz 1wszy, zwłaszcza teraz myślałem na Święta ale to jest niemożliwe.

Po prostu jest tak że mimo naszego wieku ona nadal jest dziewicą a ja prawiczkiem z czego bardzo się cieszymy ale niestety chciałbym chociaż na razie być w stanie zrobić z naszego z związku coś więcej, niestety ona jest taka że choć wiem że bardzo mnie kocha to ona chcę ale bardzo powoli to wszystko. Prosi tylko o cierpliwość na co ja już dawno się zgodziłem ale trochę źle mi z tym że jesteśmy zakochani o wiele bardziej niż nie jedna para a nawet z życiu się nie całowaliśmy.

Nie wiem co mam zrobić bo też nie chcę się narzucać. Czy muszę czekać czy jest sposób by ją przekonać jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość 🙂 napisał:

Nie wiem co mam zrobić bo też nie chcę się narzucać. Czy muszę czekać czy jest sposób by ją przekonać jakoś?

Macie po 17 lat? 🤔

Nic nie rób. Siłą nie zmusisz. Czekaj na dogodny moment. Jeśli jest chemia to sama zacznie się całować. Jeśli chętni nie ma to nie jest żaden związek tylko zabawa w związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość 🙂 napisał:

śpimy ze sobą ale nic więcej,

Śmiesznie wyszło 🙂

31 minut temu, Gość 🙂 napisał:

ona powiedziała że dopiero za 5 lat chce się po raz 1wszy pocałować w usta i potem pójść dalej

Nie kiedy będzie gotowa tylko wpisze to w kalendarz? Cóż za spontan... 🙆‍♀️

32 minuty temu, Gość 🙂 napisał:

Ona ma plan 

Kolejna adnotacja w kalendarzu, tym razem na końcu każdego:

"Miłość - przepisać do nowego! "

 

Pomijając fakt, że ona powiedziała i ona ma plan to Wasza miłość jest bardzo rozsądna z jej strony jak na miłość. Miłości nie da kontrolować się i rządzić nią. Rozumiem, że są ludzie, którzy planują bliskość po ślubie, szanuję, ale rok bez pocałunku i dotyku... Aż trudno mi uwierzyć, że można nie kleić się🙆‍♀️ Nie wierzę🙆‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, kaspej ban napisał:

ile lat macie? całowanie prowadzi do seksu, seks do ciąży a ciąża do dzieci i obowiązków, gotowi na obowiązki? Jest antykoncepcja wiem

Ona 24 a ja 21. Ona niby wysyła emotki całusy ale wszystko jej chodzi że w usta. Na pewno chcę dzieci ze mną ale mówiła że w dalekiej przyszłości a z obowiązkami raczej jest dobrze z nią bo choć mieszka z rodzicami tak jak ja, ona sama często mi piszę że robi prace domowe bo ma dość duży dom, a oprócz tego pracuję. Ja chciałbym chociaż ją pocałować chociaż raz a to wszystko inne może poczekać no bo po prostu chciałbym być tak jak inne pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Electra napisał:

Śmiesznie wyszło 🙂

Nie kiedy będzie gotowa tylko wpisze to w kalendarz? Cóż za spontan... 🙆‍♀️

Kolejna adnotacja w kalendarzu, tym razem na końcu każdego:

"Miłość - przepisać do nowego! "

 

Pomijając fakt, że ona powiedziała i ona ma plan to Wasza miłość jest bardzo rozsądna z jej strony jak na miłość. Miłości nie da kontrolować się i rządzić nią. Rozumiem, że są ludzie, którzy planują bliskość po ślubie, szanuję, ale rok bez pocałunku i dotyku... Aż trudno mi uwierzyć, że można nie kleić się🙆‍♀️ Nie wierzę🙆‍♀️

Oczywiście nie śpimy ze sobą co dzień, tak raz czy 2 na tydzień jak u siebie w domach zostajemy ale tylko śpimy w tym samym łóżku obok siebie, nic więcej oczywiście. Niby mamy dotyk bo przytulamy się ale nic więcej nawet jak leżymy ze sobą no ale nigdy nic więcej, nie chodzi mi byśmy już teraz mieli swój 1wszy raz ze sobą bo z tym jestem bardzo cierpliwy, bo dla niej też by to był 1wszy raz ale chociaż chciałbym by nasz związek zaszedł troszkę dalej a ona jakoś tego nie chcę. Tylko te plany na przyszłość.

Edytowano przez Gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość 🙂 napisał:

nie chodzi mi byśmy już teraz mieli swój 1wszy raz ze sobą

Szanuje, że ktoś chce czekać, ale nie pojmuje jak można nie chcieć czuć smaku kochanych ust, rozkoszować się pocalunkami i dotykiem, kiedy wszystko co masz rwie się do ukochanej osoby... Chcesz mieć ją jak najbliżej siebie, masz cholerną potrzebę dotyku, pocałunków, bliskości... Osobiście nie ogarniam. Może dlatego, że w kalendarzu mam oficjalne spotkania i wizyty, a nie serce. Rozumiem, że przekonania każą czekać z seksem, każdy ma swoje, ale pocałunek.... Nie wierzę🥺

Edytowano przez Electra
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Twoim szczęściem jeżeli chodzi o to, że masz dziewczynę którą kochasz i ona Ciebie i że planujecie razem wspólne życie. Nie wiem czemu to piszę, ale bez seksu 5 lat może bym wytrzymał jeżeli bym na maxa kochał. No ale bez pocałunków to chyba bym skoczył z dachu jakiegoś wieżowca za parę miesięcy. Zastanów się chłopie, czy mając 21 lat jesteś gotowy tyle czekać. Możesz serio zmarnować czas. A co jeżeli Ty będziesz się chciał całować, a ona za 4 lata powie Ci, że nie szanujesz jej decyzji i Cię zostawi?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w to nie wierzę. Jak można być tyle czasu w związku i się nigdy nie pocałować? Przecież to niemożliwe.. Ja bym nie wytrzymała kilku dni bez pocałunku z językiem, a ty mówisz o prawie roku 😖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest normalne. Coś tu jest nie tak. Może to prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescalator555
16 minut temu, Esox napisał:

To nie jest normalne. Coś tu jest nie tak. Może to prowo?

Robi faceta w bambuko i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kaspej ban napisał:

panna ma ewidentne opory, może bliskość czy seks to tematy tabu w domu, wiele zależy od rodziców i wychowania, więc ona pozornie wydaje się oziębła, ale tylko dlatego że musi być odpowiednio przygotowana i rozgrzana, a potem już poleci jak z górki, kwestia odpowiedniego nakierowania jej, najlepiej przez kogoś doświadczonego

Jej brat niedawno wziął ślub choć jest tylko z 2 lata starszy a ona też chce ślubu ze mną ale ona tak szczerze z tym wszystkim się zachowuje trochę jakby nie miała tyle jak na swój wiek i dopiero chcę wszystkiego po kilku latach, ale też to dziwne jest bo chcę mnie dokładnie cały czas przy mnie i dziękuję mi że z nią jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kaspej ban napisał:

każda panna ma opory przed pierwszym razem, to jak skok w przepaść na bungee, musisz stworzyć atmosfere i ją rozluźnić emocjonalnie, seks u kobiet zaczyna się między uszami i w sercu, stwórz odpowiednie emocje i sama się na ciebie rzuci, 24 lata to już chyba czas, przecież nie będzie czekać do emerytury myśle, myśl ziomek co i jak i kombinuj, to twoja robota domowa

Ona robi tak że nagle się do mnie przytula i to wszystko, ja podobnie i w dodatku jest taka szczęśliwa ale jednak nie chcę tego czegoś więcej, ciężko z tym wszystkim, ja potrafię czekać oczywiście ale szkoda że nie możemy być tak jak wszystkie inne pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Pospieszny napisał:

Cieszę się Twoim szczęściem jeżeli chodzi o to, że masz dziewczynę którą kochasz i ona Ciebie i że planujecie razem wspólne życie. Nie wiem czemu to piszę, ale bez seksu 5 lat może bym wytrzymał jeżeli bym na maxa kochał. No ale bez pocałunków to chyba bym skoczył z dachu jakiegoś wieżowca za parę miesięcy. Zastanów się chłopie, czy mając 21 lat jesteś gotowy tyle czekać. Możesz serio zmarnować czas. A co jeżeli Ty będziesz się chciał całować, a ona za 4 lata powie Ci, że nie szanujesz jej decyzji i Cię zostawi?

 

Wątpię by mnie zostawiła, to ona się czasem boi że ja zostawię ją choć nigdy tak nie nastąpi, w dodatku ona bardzo jest do mnie przywiązana i nie potrafi ani chwili bez pisania do mnie kiedy ma wolny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasy teraz bardzo inne, bo covid, ale moim zdaniem twoja kolezanka, potrzebuje koniecznie specjalisty, moim zdaniem seksuologa, albo psychologa, tylko dobry specjalista oceni jakiej terapi ona potrzebuje, bo w tym momencie to jest to idealna kandydatka do klasztoru kontenplacyjnego a nie do roli kobiety, partnerki

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kulfon napisał:

Moze ona jest aseksualna lub ma jakas traume zwiazana z seksem, z dotykiem? Radzilabym Ci myslec takze o tym czego Ty chcesz, bo na wypelnianiu planu jednej osoby szczescia nie zbudujecie.

hmmmmmmm nie wiem, tylko że na pewno chcę mieć dzieci ze mną jak sama przyznała. Nawet jej najbliższa koleżanka ma już dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość 🙂 napisał:

hmmmmmmm nie wiem, tylko że na pewno chcę mieć dzieci ze mną jak sama przyznała. Nawet jej najbliższa koleżanka ma już dziecko

dziecka od samego przytulania nikt miec nie bedzie, jak ona tlumaczy jej brak checi?

a jak ty to odbierasz? dajesz rade? ja w wieku lat 21 lat bylem mocno faszerowany bromem w wojsku, ale nie wyobrazam sobie ze bedac na przepustce, leze kolo mojej dziewczyny i jej nie caluje, predzej by pieklo zamarzlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kajkosz napisał:

Czasy teraz bardzo inne, bo covid, ale moim zdaniem twoja kolezanka, potrzebuje koniecznie specjalisty, moim zdaniem seksuologa, albo psychologa, tylko dobry specjalista oceni jakiej terapi ona potrzebuje, bo w tym momencie to jest to idealna kandydatka do klasztoru kontenplacyjnego a nie do roli kobiety, partnerki

haha śmieszne to, nie wiem czy to faktycznie znaczy że coś z nią nie tak ale raczej wszystko dobrze z nią jest oprócz tego, nie wiem czy się mnie boi czy coś takiego no ale z drugiej strony to ufa mi i to bardzo, spotkaliśmy się na portalu randkowym dawniej i jedynie pamiętam to jak kiedyś mówiła że już miała usunąć konto bo ciągle pisali do niej zboczone chłopaki i miała tego dosyć że aż się jej nie dobrze robiło, ale mówiła całą prawdę, na pewno jej wierze jak mówi że faktycznie jest dziewicą bo wszystko się zgadza, na FB też tylko zdjęcia z dziewczynami i idąc przez historie to ani jednego z jakimś tam chłopakiem, jedynie ze mną teraz i to bardzo dużo mamy zdjęć ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Electra napisał:

Szanuje, że ktoś chce czekać, ale nie pojmuje jak można nie chcieć czuć smaku kochanych ust, rozkoszować się pocalunkami i dotykiem, kiedy wszystko co masz rwie się do ukochanej osoby... Chcesz mieć ją jak najbliżej siebie, masz cholerną potrzebę dotyku, pocałunków, bliskości... Osobiście nie ogarniam. 🥺

Też tego nie ogarniam. Dla mnie pocałunek💋 jest wyznacznikiem miłości.To uczucie,gdy całujesz i smakujesz ukochane ciało swojego partnera jest nie do opisania😉. Nie ma pocałunku, to znaczy , że to jest jakaś namiastka miłości.. 

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kajkosz napisał:

dziecka od samego przytulania nikt miec nie bedzie, jak ona tlumaczy jej brak checi?

a jak ty to odbierasz? dajesz rade? ja w wieku lat 21 lat bylem mocno faszerowany bromem w wojsku, ale nie wyobrazam sobie ze bedac na przepustce, leze kolo mojej dziewczyny i jej nie caluje, predzej by pieklo zamarzlo

Ja potrafię jakoś wytrzymać bo bardzo ją kocham no ale szkoda bo inne pary są mniej bliskie jak ja i ona a dalej się czuję jakbyśmy to my nie byli porządną parą jak inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość 🙂 napisał:

Ja potrafię jakoś wytrzymać bo bardzo ją kocham no ale szkoda bo inne pary są mniej bliskie jak ja i ona a dalej się czuję jakbyśmy to my nie byli porządną parą jak inni

dla mnie wyznaczenie daty 5 lat na pierwszy z toba pocalunek, to juz bardzo mocny ostrzegawczy dzwonek, ja bym poprosil niech mi poda date to ja wtedy sie do niej zglosze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość 🙂 napisał:

haha śmieszne to, nie wiem czy to faktycznie znaczy że coś z nią nie tak ale raczej wszystko dobrze z nią jest oprócz tego, nie wiem czy się mnie boi czy coś takiego no ale z drugiej strony to ufa mi i to bardzo, spotkaliśmy się na portalu randkowym dawniej i jedynie pamiętam to jak kiedyś mówiła że już miała usunąć konto bo ciągle pisali do niej zboczone chłopaki i miała tego dosyć że aż się jej nie dobrze robiło, ale mówiła całą prawdę, na pewno jej wierze jak mówi że faktycznie jest dziewicą bo wszystko się zgadza, na FB też tylko zdjęcia z dziewczynami i idąc przez historie to ani jednego z jakimś tam chłopakiem, jedynie ze mną teraz i to bardzo dużo mamy zdjęć ze sobą.

mimo wszystko, dziewczyna 24 lata, i trzymanie sie tylko za rece, to nie jest normalne, seksuolog, psycholog konieczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Niby normalny napisał:

może mają po 12 lat 😁

Wiesz, że 12latek może już zadurzyć się i przeżywać pierwsze zauroczenia, odrzucenia? Nie nasmiewaj się. Dorośli często nie podchodzą poważnie do uczuć i kłopotów nastolatków, bo dla nich to bzdura, a tymczasem im dzieciom wali się świat lub nie radzą sobie z uczuciami. Jeśli nie masz dzieci w tym wieku to zmądrzej, coraz mniejsze dzieci trafiają z depresją i myślami samobójczymi do psychiatrów. Rodzice albo bagatelizują ich problemy, albo nie mają na nie czasu. Ufff, 5 słów a jak ruszyłeś Elektrinke...

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Niby normalny napisał:

chodzi o to że ten związek jest tak niewinny jakby mieli po 12 lat.

Kto by pomyślał, że w dzisiejszych czasach to możliwe, no nie?

Planowanie jest rozsądne, niewiele ma z miłością czy uczuciami wspólnego.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niby normalny napisał:

po 10 latach się rozstaną, w wyniku przeciągania pierwszego pocałunku,nie mówiąc już o sexie.

on w wieku 31 lat by miał spieprzone życie.

ona z resztą też przez głupie przekonania.

życze ci autorze zainicjowania pocałunku przy odpowiedniej okazji, a nie czekanie na to aż się zgodzi i podpiszenie odpowiednią umowe do tego, bo może ona chce ale jest zbyt nieśmiała na taki krok .

Na pewno jesteśmy przywiązani do siebie,  nie odejdziemy od siebie bo obiecaliśmy sobie tyle rzeczy. Chciałbym być z nią tak jak inne pary i to jest ciężkie dla mnie ale boje się narzucić bo z tego co wiem to ona się nigdy też nie całowała i bałbym się ją tak naglę się na nią narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×