Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ania1

40 lat różnicy

Polecane posty

Co sądzicie o tym jak w związku jest 40 lat różnicy między partnerami? Np. ona ma 20 lat a on 60. Pytam bo zdarzają się takie przypadki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Remi40 napisał:

A co mają psy tu wspólnego?

To powiedzenie! Oznacza, że w miłości nie ważny wiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, manhunt napisał:

Taaaa już widzę dziadka 60 letniego z dwudziestką bo w miłości nie ważny jest wiek. Chyba jesteś idealistka skrajna skoro kierujesz się frazesami z innego stulecia. Witam w roku 2020 gdzie tworzy się już sztuczną inteligencję i bazy na innych planetach są w planach. 😄

Chcesz się kłócić? Pisałam, że to powiedzenie. A powiedzenia mają się do rzeczywistości jak moja zaniżona samoocena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kropka. napisał:

To powiedzenie! Oznacza, że w miłości nie ważny wiek. 

Rozumiem, że to powiedzenie, ale wyjaśnij mi proszę co to miłość?

Mam nieodparte wrażenie, że jest to słowo które ma tłumaczyć głupotę ludzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Ania1 napisał:

Co sądzicie o tym jak w związku jest 40 lat różnicy między partnerami? Np. ona ma 20 lat a on 60. Pytam bo zdarzają się takie przypadki....

Niesmaczne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bela. napisał:

Rozumiem, że to powiedzenie, ale wyjaśnij mi proszę co to miłość?

Mam nieodparte wrażenie, że jest to słowo które ma tłumaczyć głupotę ludzką.

Miłość jest to stan, którego nie sposób wyjaśnić. Musisz poczuć żeby wiedzieć. 😎

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kropka. napisał:

Miłość jest to stan, którego nie sposób wyjaśnić. Musisz poczuć żeby wiedzieć. 😎

Najlepsza odpowiedź, jaką kiedykolwiek otrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, manhunt napisał:

Pisze na wszelki wypadek, bo jakiś biedak jeszcze uwierzy w to co naćpani dobrym towarem pisali poeci o drugiej nad ranem, a później skończy na gałęzi, bo rzeczywistość okaże się zupełnie inna. 

Jaki problem jest z samooceną, bo jak jesteś szczupła to problem może być tylko w Twojej głowie który raz dwa można wybić Ci z głowy. 😄

Wybij. Wybij swoje obsesje a potem moje. 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bela. napisał:

Najlepsza odpowiedź, jaką kiedykolwiek otrzymałam.

Pozdrawiam. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, manhunt napisał:

Nie posiadam i to ją zazwyczaj wspomagam maluczkich jak mam kaprys 😛😄

Każdy posiada mniejsze lub większe obsesje. Muszę wiedzieć jakie masz, więc pisz. 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Tak około do 25 lat różnicy (on starszy, ona młodsza), przy czym mężczyzna nie może być chodzącą geriatrą😄, tylko wysportowanym mężczyzną bez piwnego brzucha ( piwnym brzuchom mówimy stanowcze : nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, manhunt napisał:

Sęk w tym, że Ty nic nie musisz a pomimo tego czujesz potrzebę że coś musisz i Ty chcesz wkraczać w rejony tak piękne jak mój umysł. To by wyglądało jakbyś jechała na kwadratowych kołach 😄

Wiesz ile sęków ma ścięte drzewo? To teraz pomyśl, którego właśnie dotknąłeś. Nie kłóć się ze mną. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kropka. napisał:

Wiesz ile sęków ma ścięte drzewo? To teraz pomyśl, którego właśnie dotknąłeś. Nie kłóć się ze mną. 😎

Metafory nie są Twoją mocną stroną, bo to wygląda jakby stolarz bawił się w dentyste. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, manhunt napisał:

Metafory nie są Twoją mocną stroną, bo to wygląda jakby stolarz bawił się w dentyste. 😄

Nie są więc pisz do mnie jak do chłopa na miedzy. Prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kropka. napisał:

Nie są więc pisz do mnie jak do chłopa na miedzy. Prosto.

Jak krowie na rowie powinno być jeżeli już. Mniejsza z tym. Od kobiety raczej oczekiwał bym subtelności owianej w seksapil. A z chłopem mogę pogadać chwilę jak skocze po ziemniaki niech zobaczy jak cywilizowany człowiek wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, manhunt napisał:

Jak krowie na rowie powinno być jeżeli już. Mniejsza z tym. Od kobiety raczej oczekiwał bym subtelności owianej w seksapil. A z chłopem mogę pogadać chwilę jak skocze po ziemniaki niech zobaczy jak cywilizowany człowiek wygląda. 

Twoją kobietą nie jestem i nie będę więc to bez różnicy z kim piszesz na forum publicznym. Chyba, że szukasz insta laski to sorry, nie te drzwi. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, pari napisał:

Tak około do 25 lat różnicy (on starszy, ona młodsza), przy czym mężczyzna nie może być chodzącą geriatrą😄, tylko wysportowanym mężczyzną bez piwnego brzucha ( piwnym brzuchom mówimy stanowcze : nie!

Dlaczego?😂😂😉🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 godzinę temu, Ania1 napisał:

Co sądzicie o tym jak w związku jest 40 lat różnicy między partnerami? Np. ona ma 20 lat a on 60. Pytam bo zdarzają się takie przypadki....

Zdarzają się, raczej  świat artystyczny, show-biznes itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kropka. napisał:

Twoją kobietą nie jestem i nie będę więc to bez różnicy z kim piszesz na forum publicznym. Chyba, że szukasz insta laski to sorry, nie te drzwi. 😎

Ja nikogo nie szukam. A co do insta, a kogo to obchodzi jak jakaś ma co pokazać i masy się tym zachwycają a nawet wtorują. Takie czasy i ja ich nie chowałem. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jak facet jest fajny, to po co ma czekać na ciućmę w jej wieku skoro może związać się ze starszym... co z tego że o 40 lat... Taki stary nie musi być paskudny i obleśny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Dwudziestka z sześćdziesięciolatkiem. Normalna rzecz jak na kafeterie😏

Nie wzięłam tego pod uwagę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, manhunt napisał:

Ja nikogo nie szukam. A co do insta, a kogo to obchodzi jak jakaś ma co pokazać i masy się tym zachwycają a nawet wtorują. Takie czasy i ja ich nie chowałem. 😄

Ciebie obchodzi wygląd i jak się prezentują insta loszki. Kto pisze o wyglądzie? Nie mam pytań. 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, manhunt napisał:

Sęk w tym, że Ty nic nie musisz a pomimo tego czujesz potrzebę że coś musisz i Ty chcesz wkraczać w rejony tak piękne jak mój umysł. To by wyglądało jakbyś jechała na kwadratowych kołach 😄

Coś ty taki zaczepny jak wesz jaka? problem masz z odmiennością poglądów innych bo nie twoje?

NIE muszą być, i nic ci do tego!

A jak masz deficyt z samooceną aż taki, że musisz uskuteczniać te swoje wy$rywy wobec kobiet w necie, bo na żywo nie dajesz rady, to DO SPECJALISTY!

Pomoże..

Oby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.... dla „kwadratowych kół” potrzebny jest inny kształt nawierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ania1 napisał:

Co sądzicie o tym jak w związku jest 40 lat różnicy między partnerami? Np. ona ma 20 lat a on 60. Pytam bo zdarzają się takie przypadki....

Dlaczego po raz drugi zakładasz taki temat? Czy tacy mężczyźni Cię podniecają, czy nigdy nie miałaś ojca i posiadasz jakiś deficyt uczuciowy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kropka. napisał:

Ciebie obchodzi wygląd i jak się prezentują insta loszki. Kto pisze o wyglądzie? Nie mam pytań. 😑

Kobiety też zwracają uwagę na wizerunek zewnętrzny, więc to działa w dwie strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×