Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ElitexD

Eh jak się zaczyna walić w życiu to wszystko naraz

Polecane posty

Jak już wiadomo podręcznikowo zje.balem z jedną dziewczyna mimo iż to ona ciągnęła inicjatywę. 

To jeszcze w pracy mi nie idzie, wale błąd za błędem. Wyszły moje wcześniejsze błędy które zrobiłem w czasie gdy moje myśli były gdzie indziej, teraz pod presją próbuje to naprawić i kolejne nieprawidłowości się pojawiają. Aż się mnie pytają czy mam jakieś problemy życiowe że całkowicie zmieniło się moje zachowanie. 

Eh kiedyś stracę głowę przez jakąś dziewczynę i to mnie zgubi :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Argen napisał:

Spoko nie ty jeden 🙂

Jest takie powiedzenie: Don't chase the pussy, chase the dreams. Albo lepsze: The pussy ain't worth it.

Jak się znajdzie kolejna, to pamiętaj - bez rzucania się jak głodny pies na szynkę. Pewnie się za bardzo napaliłeś i ... Teraz będziesz mądrzejszy.

A jak nie znajdziesz - to też tragedii nie będzie.

Będzie dobrze. Błędy popełniłeś - na przyszłość wyciągnij z nich wnioski i nie popełniaj ich ponownie.

Walicie "MĄDROŚCIAMI" jak Napoleon z armaty... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ElitexD napisał:

Jak już wiadomo podręcznikowo zje.balem z jedną dziewczyna mimo iż to ona ciągnęła inicjatywę. 

To jeszcze w pracy mi nie idzie, wale błąd za błędem. Wyszły moje wcześniejsze błędy które zrobiłem w czasie gdy moje myśli były gdzie indziej, teraz pod presją próbuje to naprawić i kolejne nieprawidłowości się pojawiają. Aż się mnie pytają czy mam jakieś problemy życiowe że całkowicie zmieniło się moje zachowanie. 

Eh kiedyś stracę głowę przez jakąś dziewczynę i to mnie zgubi :(((

Co zawaliłeś z dziewczyną? Może da się odkręcić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Argen napisał:

 

Jak się znajdzie kolejna, to pamiętaj - bez rzucania się jak głodny pies na szynkę. Pewnie się za bardzo napaliłeś i ... Teraz będziesz mądrzejszy.

A jak nie znajdziesz - to też tragedii nie będzie.

Będzie dobrze. Błędy popełniłeś - na przyszłość wyciągnij z nich wnioski i nie popełniaj ich ponownie.

Właśnie trochę na odwrót było. Ja te znajomość traktowałem z dystansem. To ona się starała i liczyla na coś wieciej, ja to ciagnelem, ale jak zaczęło się robić zbyt poważnie to nagle to urwałem bo się wystraszyłem ze pierwszy raz komuś na mnie zależy, a ja nie mam nic do zaoferowania. Zresztą była między nami różnica wieku 6 lat i trochę za młoda mi się wydawała. Potem jak do mnie dotarło że w sumie mi też na niej zależało próbowałem to odkręcić ale wyszło jeszcze gorzej. Wyszło na to że narobiłem jej nadziei i pobawiłem się uczuciami. Wyszło mi to przypadkiem przez to mam cholerne wyrzuty sumienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ElitexD napisał:

Jak już wiadomo podręcznikowo zje.balem z jedną dziewczyna mimo iż to ona ciągnęła inicjatywę. 

To jeszcze w pracy mi nie idzie, wale błąd za błędem. Wyszły moje wcześniejsze błędy które zrobiłem w czasie gdy moje myśli były gdzie indziej, teraz pod presją próbuje to naprawić i kolejne nieprawidłowości się pojawiają. Aż się mnie pytają czy mam jakieś problemy życiowe że całkowicie zmieniło się moje zachowanie. 

Eh kiedyś stracę głowę przez jakąś dziewczynę i to mnie zgubi :(((

zawsze można spróbować naprawić co źle poszło i nie łam się głowa do góry a będzie tylko lepiej 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba przydałoby się wyłączyć mózg na chwilę. Spróbuj się jakoś odstresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, loQeSientoPorTi napisał:

zawsze można spróbować naprawić co źle poszło i nie łam się głowa do góry a będzie tylko lepiej 🤗

Obawiam się że lepiej to już było. A pewnych rzeczy nie da się odkręcić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, KKeira napisał:

Chyba przydałoby się wyłączyć mózg na chwilę. Spróbuj się jakoś odstresowac

Właśnie wiem bo już mi się piętrzyć zaczynają problemy. Myślałem znowu w coś pograć, w tibie ale to w pewnym sensie byłby powrót do nałogu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ElitexD napisał:

Właśnie wiem bo już mi się piętrzyć zaczynają problemy. Myślałem znowu w coś pograć, w tibie ale to w pewnym sensie byłby powrót do nałogu 🙂

A moze cos jeszcze sprawia Ci przyjemność poza grami? No nie wiem niektórzy uprawiają sporty, porządnie się zmęczą to pozwala rozladowac stres. Może jakies piwko z kolegą. Durnowaty film. Poprostu coś by się odmóżdżyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, KKeira napisał:

A moze cos jeszcze sprawia Ci przyjemność poza grami? No nie wiem niektórzy uprawiają sporty, porządnie się zmęczą to pozwala rozladowac stres. Może jakies piwko z kolegą. Durnowaty film. Poprostu coś by się odmóżdżyć 

Kiedyś pisałem na jedną stronkę pewne artykuły, lubię pisać dłuższe teksty, ale temat mi się trochę wyczerpał. Lubiłem też iść przed siebie, gdzieś w odludzie zrobić z 10km spaceru i po tym czułem się lepiej ale teraz nie mam na to czasu. 

Ogolem czuje jakieś załamanie, pomału mam wszystkiego dość, a problemy się piętrzą przez stres, czuję brak perspektyw przed sobą, zarówno zawodowo jak i uczuciowo 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ElitexD napisał:

Kiedyś pisałem na jedną stronkę pewne artykuły, lubię pisać dłuższe teksty, ale temat mi się trochę wyczerpał. Lubiłem też iść przed siebie, gdzieś w odludzie zrobić z 10km spaceru i po tym czułem się lepiej ale teraz nie mam na to czasu. 

Ogolem czuje jakieś załamanie, pomału mam wszystkiego dość, a problemy się piętrzą przez stres, czuję brak perspektyw przed sobą, zarówno zawodowo jak i uczuciowo 😞

A widzisz więc jednak musisz wygospodarować trochę czasu, bo zwyczajnie po ludzku niedługo wybuchniesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KKeira napisał:

A widzisz więc jednak musisz wygospodarować trochę czasu, bo zwyczajnie po ludzku niedługo wybuchniesz. 

Mam jakieś dziwne wahania nastroju ostatnio, próbuje udawać przed innymi i czasem samym sobą że nie mam problemu i jest ok, a za chwilę w głębi siebie płaczę i robi mi się smutno. Dotarło do mnie ze jestem przegrywem i nie zasługuje na nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ElitexD napisał:

Mam jakieś dziwne wahania nastroju ostatnio, próbuje udawać przed innymi i czasem samym sobą że nie mam problemu i jest ok, a za chwilę w głębi siebie płaczę i robi mi się smutno. Dotarło do mnie ze jestem przegrywem i nie zasługuje na nic 

I dusisz w sobie złe emocje a potem 🤯 

Nie rozpędzaj się tak z tym biczowaniem siebie. Masz poprostu trudny czas, coś nie wyszło, cos sam spie/przyles. Ale jesteś tylko czlowiekiem. Masz prawo do błędu do gorszych dni. Może pozwól sobie na to i na to by mieć bardziej wywalone. 

Sytuacja z tą dziewczyną myślę że też Cie wiele nauczyła i otworzyła oczy. Czasem potrzeba takiego strzała po ryjcu żeby się obudzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KKeira napisał:

I dusisz w sobie złe emocje a potem 🤯 

Nie rozpędzaj się tak z tym biczowaniem siebie. Masz poprostu trudny czas, coś nie wyszło, cos sam spie/przyles. Ale jesteś tylko czlowiekiem. Masz prawo do błędu do gorszych dni. Może pozwól sobie na to i na to by mieć bardziej wywalone. 

Sytuacja z tą dziewczyną myślę że też Cie wiele nauczyła i otworzyła oczy. Czasem potrzeba takiego strzała po ryjcu żeby się obudzić. 

Uwierz mi że w przeszłości miałem podobne ale inne odpały, z których niestety nie wyciągnełem wniosków, tym razem przysięgnełem sobie że już serio, postaram się ogarnać ale czy mi się uda zobaczymy.

Teraz mi się wszystko wali, ale to jest chyba ta karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ElitexD napisał:

Teraz mi się wszystko wali, ale to jest chyba ta karma

To tak zwane prawo serii. W tym wypadku czarnej serii. Jak coś nie idzie to w krótkim czasie pojawiają się inne kłopoty z zupełnie innej strony. Też sam się o tym wiele razy przekonałem.

Na pocieszenie, jest też prawo dobrej serii. Jak jedna sprawa zaczyna się rozwiązywać pomyślnie to po niej następują kolejne sukcesy.

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż trzymam kciuki żeby przyszedł ten lepszy czas dla Ciebie i prawo "dobrej serii" o której wspomniał Hellies. Znajdź chwilę na oddech. Serio potrzeba Ci tego. A gdy pojawi się jakaś dziewucha to pozwól się do siebie zbliżyć i bądź otwarty i nie odwalaj jak ostatnio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ElitexD napisał:

Obawiam się że lepiej to już było. A pewnych rzeczy nie da się odkręcić 

no trzeba zacząć od nowa i nie łamać się może lepsze dopiero nadejdzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat iluzji musi spaść nam na głowy.

Tylko po to aby ujrzeć rzeczywistośc.

Niestety albo stety. Wybór nie ma wyboru i jest!.

Jednocześnie ⚡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, KKeira napisał:

No cóż trzymam kciuki żeby przyszedł ten lepszy czas dla Ciebie i prawo "dobrej serii" o której wspomniał Hellies. Znajdź chwilę na oddech. Serio potrzeba Ci tego. A gdy pojawi się jakaś dziewucha to pozwól się do siebie zbliżyć i bądź otwarty i nie odwalaj jak ostatnio. 

Dziękuję. Ale czy do tego czy poznam jak tamta dziewczyna wątpię. Ja nie mam zbyt wiele do zaoferowania, jestem nudny. Z tamtą było inaczej bo mieliśmy wspólne tematy i gadka zawsze się kleiła, jak z żadną nigdy wcześniej 😞 to też mnie dołuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×