Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość serniczek

Ide zara do miasta szukac charytatywnego budynku gdzie daja food vouchery na jedzenie

Polecane posty

Gość serniczek

Mam misje znowu isc do centrum i znalezc to miejsce ;d. W sumie dwa miejsca znalazlem ;d. Dobrze ze mam mapy w telefonie z nawigacja, to jakos trafie ;dddd

Gość serniczek

Moze uda mi sie od nich wyciagnac vouchera i dostane znowu cala siatke albo dwie jedzenia

Gość serniczek
Przed chwilą, Blanca30 napisał:

Paczki z Polski jeszcze nie dostałeś?

w sobote dostane

ogolnie to dwa dni temu dostalem 100 funtow i juz w jeden wieczor wydalem niby 60 funtow :(. Ogolnie to wydalem troche na mnie i wspollokatorow, bo oni tez mi zawsze daja albo jeden wspollokator mi gotuje jedzenie i czestuje, takze 60 funtow poszlo na to by moc tutaj mieszkac w swietym spokoju i miec dobra relacje ze wspollokatorami, a oni sie tez mnie odwdziecza.

Ale kuzwa zostalo mi 12 funtow w portfelu ze 100 funtow a nawet nic sobie specjalnie nie kupilem. A kupilbym sobie mleko, biala czekolade i sobie ugotowal i wypil mm

ale w sobote jeszcze 50 funtow dostaje, a chce kupic wspollokatorowi tyton za 15 funtow i zostanie mi 35 ale bieda!!!!!!

i nie wiem na co mi zginelo 60 funtow!!! Pamietam ze wyplacalem chyba tylko 30 funtow i bylem w dwoch sklepach, w jednym zaplacilem 8 a w drugim 10... To myslalem sobie caly czas powinienem miec z 40 funtow, ale te pieniadze sie szybko rozchodza

Nawet kawy czy herbaty sobie nie kupilem

Gość serniczek
4 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Haha idz do sióstr,  tam dobrze karmią i nie tylko.

siostry mormonki??

Gość serniczek

Wydrukowalem w banku mini statement, i wyszlo ze wyplacilem z bankomatu dwa razy po 20 i raz po 10

a ja za chuuja nie pamietam ze wyplacalem dwa razy dwadziescia. gdzies mi 20 funtow wyparowalo

Gość serniczek

Tak samo zginela mi gdzies CD 1 ze skladanki club ibiza mix 2000, ehh tak bym sobie posluchal a mi wyparowala ta plyta :(

No niestety tak już jest, że pieniądze topnieją w zastraszającym tempie👿

Ale przynajmniej masz fajnych współlokatorów,  tak sobie nawzajem pomagacie, to najważniejsze😀

2 minuty temu, serniczek napisał:

Tak samo zginela mi gdzies CD 1 ze skladanki club ibiza mix 2000, ehh tak bym sobie posluchal a mi wyparowala ta plyta 😞

Może jakiś kolega pożyczył? Na pewno się znajdzie

Gość serniczek

No niestety tak już jest, że pieniądze topnieją w zastraszającym tempie👿

Ale przynajmniej masz fajnych współlokatorów,  tak sobie nawzajem pomagacie, to najważniejsze😀

Tak, wczoraj o 23 zszedl wspollokator a on wzial dwie zupy minestrone z szafki, i pokroil chleb, ktory kupilem w co-operative food po znizce i ugotowal zupe i zjedlismy oboje z chlebem. On potem zmyl naczynia, a ja wycieralem i wsadzalem do szafki ;d

Ja jak nie mam to nic nikomu nie dam, ale jak mam to dziele sie, zeby miec swiety spokoj. Swoim wlasnym kosztem niestety, no ale przynajmniej mam spokoj

Gość serniczek

Może jakiś kolega pożyczył? Na pewno się znajdzie

mozliwe, ze jest gdzies u kolegi, ale ja juz od dwoch tygodni codziennie mysle o tej plytce, bo tam kilka zajeebistych piosenek bylo... I mialem tripa jak sluchalem tej plyty, zajeebisty mix i piosenki

Moge sobie niby na discogs zamowic, zaplace 3 funty... Ale czy mi nie szkoda kasy kuurwa

a z drugiej strny wydam na mleko i czekolade i juz po 3 funtach. Ale na mleko i biala czekolade tez mam smaka ja pierdziele, chcialbym w garnku sobie rozpuscic biala czekolade z mlekiem i wypic mmmmmmmm

Gość serniczek
2 minuty temu, Kotarbaa napisał:

Nie w telefonie a w SMARTFONIE 📱 to po pierwsze a po drugie, spełnia się moja przepowiednia, którą przewidziałem w roku 2015, że nadejdzie dzień w którym wylądujesz na ulicy i poznasz smak zupy dla biednych bezdomnych ludzi. 

Jak na razie council oplaca mi mieszkanie, a rodzina wysyla jedzenie i pieniadze z Polski, wiec tak predko nie wyladuje

Poza tym wczoraj zlozylem aplikacje do collegu poznym wieczorem. To bham nie jest takie zle... Jak mi z councila beda dzwonic, to moze nawet powiem, ze tutaj chcialbym dostac mieszkanie z jednym bedroomem i zaczac juz college w przyszlym roku

Ale mam w komputerze kursy online tez, wiec nie ma co marnowac czasu!!!! W koncu mam lokum a ja moge pol swojego czaus przeznaczac na pieerdoly typu kafeteria i gry a drugie pol na rozwoj ;d

najlepsze jest to, ze nikt mi niczego nie nakazuje ;d

nawet nie wiem czy chce mi sie dzisiaj isc do tego centrum ;d

Edytowano przez serniczek

Za 100 funtow mogles sobie nakupic ryzu, fasoli, makaronow, ziemniakow, mrozonek, warzyw i owocow, owsianki itd w Lidlu, mialbys co jesc bez proszenia sie wspollokatorow lub chodzenia po jadlodajniach dla bezdomnych.

• Like 1

Gość serniczek
Przed chwilą, Kotarbaa napisał:

No widzisz, a ja mam w skarpecie w domu w tej chwili 4000 zł tak na wszelki wypadek dodatkowo na koncie mam euro, dolary i chyba 12 tysięcy złotych. 

A mam te pieniądze bo pracuje. 

A ty dlaczego nie pracujesz, bozia rączek nie dała? 

No i co mnie to interesuje co ty masz?? a co chcesz mi dac troche kasy, ze sie chwalisz??

3 minuty temu, Kotarbaa napisał:

Nie w telefonie a w SMARTFONIE 📱 to po pierwsze a po drugie, spełnia się moja przepowiednia, którą przewidziałem w roku 2015, że nadejdzie dzień w którym wylądujesz na ulicy i poznasz smak zupy dla biednych bezdomnych ludzi. 

A może nie w SMARTFONIE, tylko w ajfonie?😂

Gość serniczek

Ja juz sie dosyc najadalem w restauracjach, obecnie wole sam gotowac jedzenie

A ajfon to nie smartfon blondynko? 

Nie

Gość serniczek

Jedyne za czym tesknie to nie jedzenie w restauracjach tylko picie drinkow w klubach to bylo cos

Gość serniczek

Po za tym nie znasz cyniKa więc radzę nie wymądrzać się za bardzo... 

ty mnie tez nie znasz

15 minut temu, serniczek napisał:

Tak samo zginela mi gdzies CD 1 ze skladanki club ibiza mix 2000, ehh tak bym sobie posluchal a mi wyparowala ta plyta 😞

Na yt jest

1 minutę temu, Kotarbaa napisał:

On twierdzi że yt nie powinno istnieć ze względu na jakość dźwięku, tak na marginesie... 

E tam,  moze być 

Ja tego czuba znam pięć lat od czasu jak zazywał rispolept i jak poniewierała go jak dziecko pewna laska z Sosnowca 😁 

I co w związku z tym? Nie można z nim rozmawiać?

Podobnie latami zarzekał się że smartfon jest nie fajny, a dziś bez smartfona żyć nie może... 

To normalne, ja też kiedyś nie wyobrażałam sobie, że kiedykolwiek wyprowadzę się z centrum.

Gość serniczek

E tam,  moze być 

nie moze byc

Ja slucham muzyki prosto z plyty, to jest dopiero dzwiek

Poza tym youtube niszczy prywatnosc

Gość serniczek

moge zyc bez smartfona.

moge isc do miasta bez telefonu i znajde to miejsce bez nawigacji, bo wiem w ktorym kierunku isc i pamietam nazwe ulicy i budynku

13 minut temu, Kotarbaa napisał:

Ryż, fasolę i pyry jedzą biedaki jak ty. 

Ja jem obiady w restauracjach, bo mnie stać. 

Ok bogaczu, to nie byl komentarz do Ciebie.

Przed chwilą, serniczek napisał:

nie moze byc

Ja slucham muzyki prosto z plyty, to jest dopiero dzwiek

Poza tym youtube niszczy prywatnosc

No ale jakoś powstało i dostało pozwolenie no to jak to się stało, skoro jest takie bee?

Gość serniczek

No ale jakoś powstało i dostało pozwolenie no to jak to się stało, skoro jest takie bee?

no a ty nie uwazasz, ze ogladanie reklam, zeby sobie posluchac jakiegos albumu to jest lekka przesada??

W sumie to przez reklamy mnie youtube zaczal ostro wkurzac, i tak mnie wkurzyl, ze od 4 lat nie wchodze na to badziewie

sluchalem sobie w kolko swojego ulubionego albumu a co kilka piosenek reklama jakiegos youtubera grubasa blondyna tak mnie to wkuurwialo jeebac youtube i youtuberow!!!! I zawsze jedna i ta sama relkama, ja juz powiedzialem mam dosyc, kupilem sobie ten album na plycie winylowej i plycie CD i juz mam spokoj z youtube

Edytowano przez serniczek

1 minutę temu, serniczek napisał:

no a ty nie uwazasz, ze ogladanie reklam, zeby sobie posluchac jakiegos albumu to jest lekka przesada??

W sumie to przez reklamy mnie youtube zaczal ostro wkurzac, i tak mnie wkurzyl, ze od 4 lat nie wchodze na to badziewie

sluchalem sobie swojego ulubionego albumu a co kilka piosenek reklama jakiegos youtubera grubasa blondyna tak mnie to wkuurwialo jeebac youtube i youtuberow!!!!

Jesssu ale po co się tak irytować od razu? Spokojnie. Od 4 lat, hahahaha 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować