Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zuzanna...

Czy to moze byc ciąża?

Polecane posty

Hej okres spóźnia się mi juz 5 dzien zazwyczaj mialam go "punktualnie" jakos 10 dni przed miesiączka dostałam plamienia które trwało rowne 3 dni. Dziś bylam u ginekologa ktory stwierdził ze mam powiększony jajnik i nic więcej na ten temat jedynie powiedzial ze jak nie dostane miesiączki mam zgłosić się za 3 tygodnie. Czy to może być ciąża? Stosujemy z partnerem stosunek przerwany nie mieliśmy żadnego wypadku "przy pracy"😅 jednak jak się czyta jest mozliwe zajscie w ciaze w ten sposób . Moj cykl trwa 32 dni i jesli mialabym byc w ciąży wychodzi 4 tydzien a podobno nie zawsze jest widoczna ciaza w 4 tyg. Dodam jeszcze ze brzuch mnie nie boli raz wczoraj tylko tak bardzo słabo i dalej nic. Ehh zaczynam chyba swirowac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byl robiony ale podczas tych plamienin wyszedl mozliwe ze negatywny albo się nie przypatrzylam dobrze bo pozniej jak na niego spojrzalam byly dwie kreski tyle ze mogla to byc reakcja chemiczna zrobie za 3 dni moze jeszcze dostane miesiaczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zuzanna... napisał:

Hej okres spóźnia się mi juz 5 dzien zazwyczaj mialam go "punktualnie" jakos 10 dni przed miesiączka dostałam plamienia które trwało rowne 3 dni. Dziś bylam u ginekologa ktory stwierdził ze mam powiększony jajnik i nic więcej na ten temat jedynie powiedzial ze jak nie dostane miesiączki mam zgłosić się za 3 tygodnie. Czy to może być ciąża? Stosujemy z partnerem stosunek przerwany nie mieliśmy żadnego wypadku "przy pracy"😅 jednak jak się czyta jest mozliwe zajscie w ciaze w ten sposób . Moj cykl trwa 32 dni i jesli mialabym byc w ciąży wychodzi 4 tydzien a podobno nie zawsze jest widoczna ciaza w 4 tyg. Dodam jeszcze ze brzuch mnie nie boli raz wczoraj tylko tak bardzo słabo i dalej nic. Ehh zaczynam chyba swirowac 

He, to jestem dokładnie w takiej samej sytuacji jak ty ☺️.Z mężem stosujemy przerywany i nigdy nie zaliczyliśmy wpadki,mamy planowane dzieci.Moje cykle wahają się 24-26 dni a teraz jest 31 dzień cyklu i nadal nie mam miesiączki.Piersi mnie bolą, mam uderzenia gorąca.Ale zrobiłam dzisiaj w południe test ciążowy i wyszedł negatywny.Tak więc czekam co będzie dalej,mam co prawda luteinę pod językową która mi została z poprzedniej ciąży ale trochę boję się ją brać na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Zuzanna... napisał:

Najgorzej ze różne są przypadki każda z nas inaczej tyle się naczytalam ze juz nie wiem 🙈

I jak tam,dostałaś okres?Ja nie,spóźnia mi się 5 dzień.Poczekam do niedzieli i w poniedziałek albo we wtorek zrobię test.Wolałabym nie być w ciąży,ponieważ jestem po trzech cięciach cesarskich😯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Logina napisał:

I jak tam,dostałaś okres?Ja nie,spóźnia mi się 5 dzień.Poczekam do niedzieli i w poniedziałek albo we wtorek zrobię test.Wolałabym nie być w ciąży,ponieważ jestem po trzech cięciach cesarskich😯

I właśnie dlatego, że wolałabyś nie być w ciąży współżyjesz bez zabezpieczenia?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Iwna napisał:

I właśnie dlatego, że wolałabyś nie być w ciąży współżyjesz bez zabezpieczenia?

Przecież jesteśmy małżeństwem,więc jak będzie ciąża to będzie. Wolałabym nie być ale jak będę to tragedii nie ma.Już kiedyś tutaj pisałam że stosunek przerywany jest tylko dla tych ludzi którzy liczą się z ewentualną ciążą.

Edytowano przez Logina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Zuzanna... napisał:

U mnie tez dalej nic 🤔 

Planujesz zrobić test,jeśli tak to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zuzanna... napisał:

U mnie tez dalej nic 🤔 

No niestety dostałam okres ☺️Z jednej strony ok.ale z drugiej strony-zaczęłam się przyzwyczajać już do myśli że mogę być w ciąży,nawet planowałam rozmowę jak powiemy o tym moim i męża rodzicom🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Logina napisał:

Planujesz zrobić test,jeśli tak to kiedy?

Zrobię za 4 właściwie juz 3dni . Najwięcej spóźnial się mi 9 dni wiec moze i tym razem tak będzie tylko ze to było ze stresu a teraz nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Logina napisał:

No niestety dostałam okres ☺️Z jednej strony ok.ale z drugiej strony-zaczęłam się przyzwyczajać już do myśli że mogę być w ciąży,nawet planowałam rozmowę jak powiemy o tym moim i męża rodzicom🤭

Może warto pomyśleć o maleństwu jeśli czujecie się gotowi😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Zuzanna... napisał:

Może warto pomyśleć o maleństwu jeśli czujecie się gotowi😌

Już mamy dzieci.Najstarszy ma 13 lat,najmłodszy 2.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2020 o 08:46, Iwna napisał:

I właśnie dlatego, że wolałabyś nie być w ciąży współżyjesz bez zabezpieczenia?

Z takim mężem i w takim małżeństwie ciąża to katastrofa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosunek przerwany nie jest najlepszą metodą, polecam wypróbować wkładkę silikonową Diafragma Caya jest niewyczuwalna i bezpieczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×