Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ASOTGrudziadz

Zdrada żony

Polecane posty

Żona postanowiła się rozwieść jednak  po jednym dniu odkryłem że zaplanowała sobie życie z innym facetem ze się rozwiedzie i wtedy to zrobi. Planowała życie z innym mężczyzną przez internet. Czy stary kryzys małżeński na przełomie marca który razem zazegnalismy mam świadków że przez pół roku było dobrze. Żona pisała ze kocha tęskni i w ogóle. Ze jest szczęśliwa. Czy ten stary kryzys i jakieś dowody z niego będą miały wpływ na wyrok sądu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ASOTGrudziadz napisał:

będą miały wpływ na wyrok sądu?  

A po co Ci wina? Zapadłabym się ze wstydu, żeby gn.ój z małżeńskiej obory wyciągać na światło dziennie. Tyle co trzeba do rozwodu- brak więzi uczuciowej, materialnej, łóżkowej i każde w swoją stronę. Nie mścijmy się, że ktoś nie kochał, prdol to i idź dalej. Dupsko boli, wiem, ale zwalczyć chęć  dojechania da się.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
33 minuty temu, ASOTGrudziadz napisał:

Żona postanowiła się rozwieść jednak  po jednym dniu odkryłem że zaplanowała sobie życie z innym facetem ze się rozwiedzie i wtedy to zrobi. Planowała życie z innym mężczyzną przez internet. Czy stary kryzys małżeński na przełomie marca który razem zazegnalismy mam świadków że przez pół roku było dobrze. Żona pisała ze kocha tęskni i w ogóle. Ze jest szczęśliwa. Czy ten stary kryzys i jakieś dowody z niego będą miały wpływ na wyrok sądu? 

A jakiego wyroku oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, pari napisał:

A jakiego wyroku oczekujesz?

Powie sprawiedliwego, ale obie wiemy, że nie o to chodzi. Mało kto udowadniając zdradę i wykorzystując dowody chce sprawiedliwości. Chodzi tylko, żeby rozetrzeć po ścianach śmie.cia, któremu oddało się X lat.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, ASOTGrudziadz napisał:

Żona postanowiła się rozwieść jednak  po jednym dniu odkryłem że zaplanowała sobie życie z innym facetem ze się rozwiedzie i wtedy to zrobi. Planowała życie z innym mężczyzną przez internet. Czy stary kryzys małżeński na przełomie marca który razem zazegnalismy mam świadków że przez pół roku było dobrze. Żona pisała ze kocha tęskni i w ogóle. Ze jest szczęśliwa. Czy ten stary kryzys i jakieś dowody z niego będą miały wpływ na wyrok sądu? 

O czym ty człowieku mówisz? Zdradziłeś i znalazłeś świadków że potem było dobrze, bo nie rozumiem? Przeczytaj co piszesz. Widocznie nie było dobrze, skoro nie chce być już z tobą. Żaden świadek nie może wiedzieć jak było między wami, skoro Ty nawet nie wiesz. Pisała smsy bo chciała naprawić, ale jak widać nie dała rady. Ogarnij się i rozwiedź z klasą a nie prowadzaj po sądzie jakichś niby świadków. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W małżeństwie się układało w miarę. Żonie się ciągle coś nie podobało że za dużo pracowałem ze nie było mnie w domu przez to był kryzys. Potem przez pół roku było dobrze. I zaczęła pisać z gachem. Po kilku dniach napisała o rozwodzie i jej pozwoliłem i następnego dnia odkryłem że zdradziła i że chce ułożyć sobie życie z nim.  Ot cała historia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ASOTGrudziadz napisał:

W małżeństwie się układało w miarę. Żonie się ciągle coś nie podobało że za dużo pracowałem ze nie było mnie w domu przez to był kryzys. Potem przez pół roku było dobrze. I zaczęła pisać z gachem. Po kilku dniach napisała o rozwodzie i jej pozwoliłem i następnego dnia odkryłem że zdradziła i że chce ułożyć sobie życie z nim.  Ot cała historia. 

Czyli pozwoliłeś i było ok.

Dopiero odkrycie, że ma kogoś nie jest fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×