Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość serniczek

Planuje cale zycie przezyc w samotnosci

Polecane posty

Gość serniczek

zadnej kobiety tylko wieczny singiel

2 minuty temu, serniczek napisał:

zadnej kobiety tylko wieczny singiel

to dobrze dla nich, przynajmniej żadnej życia nie zepsujesz 😃

Edytowano przez Niby normalny

Gość serniczek
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

to dobrze dla nich, przynajmniej żadnej życia nie zepsujesz 😃

mojego tez zadna nie zepsuje :D

mozesz kolekcjonować

- monety

- znaczki

- kucyki pony

- hot wheels

- zabawkowe pociągi

- kapsle

Itp.

Gość serniczek
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

a da sie bardziej 😄

zawsze sie da :D

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

a da sie bardziej 😄

zawsze moze byc gorzej : O ale dobrze wtedy miec kolekcje kucykow pony pomoga na kazde zmartwienie...

Gość serniczek
Przed chwilą, oinky napisał:

zawsze moze byc gorzej : O ale dobrze wtedy miec kolekcje kucykow pony pomoga na kazde zmartwienie...

ja wolalbym kolekcje puszek z jedzeniem

Serniczku ..Prosze Cb...NIE...:-( Dlaczego chcesz zyc w samotnosci? Zmien swe zycie a niebawem znajdziesz girl...

Gość serniczek
1 minutę temu, KLAUN96 napisał:

Serniczku ..Prosze Cb...NIE...:-( Dlaczego chcesz zyc w samotnosci? Zmien swe zycie a niebawem znajdziesz girl...

virtual girl???

8 minut temu, KLAUN96 napisał:

Podobno jak kobieta naprawdę kocha to i w piekle z tobą zamieszka a jeśli nie kocha to i w niebie jej nie zatrzymasz. Ciekawe czy tak rzeczywiście jest.

Gość serniczek
8 minut temu, KLAUN96 napisał:

S- Nie virtual Tyl REAL girl...

Lo- Mozliwe...

a co to znaczy real girl???

Gość serniczek
3 minuty temu, KLAUN96 napisał:

S- Dziewczyna w REALNYM Zyciu... A Nie przez net tylko.

ja nie znam zadnych dziewczyn i nie poznam

11 minut temu, Mariusz4 napisał:

Ja w wieku 14 lat o tym pomyślałem, że to nie możliwe i tak jest.

Samospelniajace się proroctwo. Inna rzecz, że ja też tak o sobie myślałam. Nie kumam skąd się w ogóle wziął mąż i dzieci, to nie tak miało być

S- Przestan p/i/e/p/r/z/y/ć ...Poznasz poznasz...:) Tylko Pamietaj ze... Nic na sile :)

Gość serniczek
2 minuty temu, KLAUN96 napisał:

S- Przestan p/i/e/p/r/z/y/ć ...Poznasz poznasz...:) Tylko Pamietaj ze... Nic na sile :)

gdzie niby poznam, jak ja calymi dniami siedze tylko przy komputerze i slucham muzyki

nie szukam dziewczyny.

8 minut temu, Onkosfera napisał:

Samospelniajace się proroctwo. Inna rzecz, że ja też tak o sobie myślałam. Nie kumam skąd się w ogóle wziął mąż i dzieci, to nie tak miało być

Gdybyś tego nie przeżyła na pewno miałabyś żal że całe życie w samotności. 

10 minut temu, lonelyman napisał:

Gdybyś tego nie przeżyła na pewno miałabyś żal że całe życie w samotności. 

To niestety reguła i wrodzona głupota ludzkiego umysłu. Za płotem trawa zawsze zieleńsza😏

3 minuty temu, Onkosfera napisał:

To niestety reguła i wrodzona głupota ludzkiego umysłu. Za płotem trawa zawsze zieleńsza😏

Dużo zależy kogo się spotka na swojej drodze. Wierzę że nie zawsze musi być źle.

31 minut temu, Onkosfera napisał:

A ja nie kumam dlaczego czasem pojawia się ktoś, że mi się wydaje, że powinienem cos działać, bo to może być ta osoba no i próbuję i i tak się zakoch.uję bo tak mnie coś od początku strzeliło. To nie jest fajne. Nie da się wybierać takich ludzi, to nie towary. Tylko się trafia na kogoś z kim chce się rozmawiać. I samo się dzieje. Ja mimo, że jestem na co dzień cichy, dostaję odwagi wtedy i coś mówię, wymyślam, co i ta osoba to widzi.

Edytowano przez Mariusz4

1 minutę temu, Mariusz4 napisał:

A ja nie kumam dlaczego czasem pojawia się ktoś, że mi się wydaje, że powinienem cos działać, bo to może być ta osoba no i próbuję i i tak się zakoch.uję bo tak mnie coś od początku strzeliło. To nie jest fajne. Nie da się wybierać takich ludzi, to nei towary. Tylko się trafia na kogoś z kim chce się rozmawiać. I samo się dzieje. JA mimo, żę jestem na codzień cichy, dostaję odwagi wtedy i coś mówię, wymyślam, co i ta osoba to widzi.

To akurat chyba dobrze Mariuszku🤷‍♀️

Jak tam interes, kręci się, rozwija?😏 Coś ostatnio pisałeś że się tam u Ciebie dzieje i moze już On(nie)sam😎

Przed chwilą, Onkosfera napisał:

To akurat chyba dobrze Mariuszku🤷‍♀️

Jak tam interes, kręci się, rozwija?😏 Coś ostatnio pisałeś że się tam u Ciebie dzieje i moze już On(nie)sam😎

Jaka Ty miła dziś dla mnie jesteś 😉 W ogóle dzisiaj ludzie są dla mnie mili. Interes się wyprzedaje, a nawet z tym jest ciężko. Mam już inny świat, inną pracę, tam też kobiety i tylko 2 facetów. A ten tydzień jestem na zmianie do 20-stej i same kobiety i jest całkiem ok. Ludzie są dla siebie milsi w takich nietypowych godzinach pracy. Ja cały czas jestem sam, ale jak pisałęm szybko potrafię kogoś polubić i to bardzo. Ale nie, nie mam kogo, ponieważ te osoby wszystkie mężatki. Jedynie świat wirtualny albo może i tutaj.

6 minut temu, Mariusz4 napisał:

Jaka Ty miła dziś dla mnie jesteś 😉 W ogóle dzisiaj ludzie są dla mnie mili. Interes się wyprzedaje, a nawet z tym jest ciężko. Mam już inny świat, inną pracę, tam też kobiety i tylko 2 facetów. A ten tydzień jestem na zmianie do 20-stej i same kobiety i jest całkiem ok. Ludzie są dla siebie milsi w takich nietypowych godzinach pracy. Ja cały czas jestem sam, ale jak pisałęm szybko potrafię kogoś polubić i to bardzo. Ale nie, nie mam kogo, ponieważ te osoby wszystkie mężatki. Jedynie świat wirtualny albo może i tutaj.

Milusia jak podusia, zawsze😏 O interes pytalam bardziej metaforycznie w sensie uczuciowym, bo myślałem że pisales że kogoś fajnego poznałes. Wirtual to dobry erzac. Ja tu lubię być, bywa przyjemnie.

Dobranoc, idę w kimono😚

15 minut temu, Onkosfera napisał:

Milusia jak podusia, zawsze😏 O interes pytalam bardziej metaforycznie w sensie uczuciowym, bo myślałem że pisales że kogoś fajnego poznałes. Wirtual to dobry erzac. Ja tu lubię być, bywa przyjemnie.

Dobranoc, idę w kimono😚

dobranoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować