Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ono

Jakie cechy trzeba mieć żeby być lubianym i zapraszanym?

Polecane posty

Żeby ludzie sami się z nami kontaktowali, a nie tylko z łaską odbierali telefon, przyjmowali zaproszenia na spotkanie, kiedy to my zawsze pierwsi się do nich odzywamy?

Edytowano przez Ono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie o cechy chodzi tylko o fakt czy jesteśmy dla kogoś ważni czy to tylko płytka znajomość. 

Mam problem z inicjowaniem kontaktu, moja przyjaciółka odpowiada za 80% podejmowania go. Wiem, że mam z tym problem, pracuje nad tym😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Electra napisał:

To nie o cechy chodzi tylko o fakt czy jesteśmy dla kogoś ważni czy to tylko płytka znajomość. 

Mam problem z inicjowaniem kontaktu, moja przyjaciółka odpowiada za 80% podejmowania go. Wiem, że mam z tym problem, pracuje nad tym😅

ale jednak jedni ludzie sa bardziej lubiani i łatwiej zyskują znajomych i przyjaciół, a innych nikt nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile masz lat ze nie wiesz jakimi cechami się odznacza ktoś taki? Drugi obraz wasz?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BBBrutal napisał:

A ile masz lat ze nie wiesz jakimi cechami się odznacza ktoś taki? Drugi obraz wasz?

36 lat

Jaki drugi obraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BBBrutal napisał:

Taki jeden obraz jęczący w tematach. 

Nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ono napisał:

ale jednak jedni ludzie sa bardziej lubiani i łatwiej zyskują znajomych i przyjaciół, a innych nikt nie lubi

Ja byłam bardzo lubiana, a nie przekuło się to w przyjaźnie. Masę powierzchownych znajomości. Dobry towarzysz imprez i dobrze jak jest dobrze. To nie chodzi o to by być lubianym, ale być dla kogoś kimś wyjątkowym i na każde okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Ja byłam bardzo lubiana, a nie przekuło się to w przyjaźnie. Masę powierzchownych znajomości. Dobry towarzysz imprez i dobrze jak jest dobrze. To nie chodzi o to by być lubianym, ale być dla kogoś kimś wyjątkowym i na każde okoliczności.

coś w tym jest, ja nie byłem nigdy lubiany, to wydawało mi się, że to jest ważne, ale może faktycznie niekoniecznie to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Ono napisał:

Żeby ludzie sami się z nami kontaktowali, a nie tylko z łaską odbierali telefon, przyjmowali zaproszenia na spotkanie, kiedy to my zawsze pierwsi się do nich odzywamy?

Trzeba być widocznie pogodnym, życzliwym i z poczuciem humoru. U mnie się to sprawdzalo. Na imprezach zawsze przydatna jest śmieszna osoba. Gdybym pokazala swoje bardziej mroczne "ja", to ho ho😂 Kopala w duupala bym takiego dostała, że jeszcze trzy fikołki w locie😏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ono napisał:

coś w tym jest, ja nie byłem nigdy lubiany, to wydawało mi się, że to jest ważne, ale może faktycznie niekoniecznie to najważniejsze

Działam na nerwy, potrafię zajść za skórę, ale z zasady ludzie lubią mnie. Umiem dogadac się z każdym bez wchodzenia w dupę, natomiast zamiast zagryzać nauczyłam się omijać.

Sympatia nic nie znaczy, to tylko powierzchowny odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Trzeba być widocznie pogodnym, życzliwym i z poczuciem humoru. 

Dodałabym jeszcze, że trzeba być empatycznym, szczerym, nie wywyższać się i nie wymądrzać, potrafić słuchać i jednocześnie nie oceniać innych, bo każdy ma prawo do własnego zdania i własnych błedów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Blanca30 napisał:

Dodałabym jeszcze, że trzeba być empatycznym, szczerym, nie wywyższać się i nie wymądrzać, potrafić słuchać i jednocześnie nie oceniać innych, bo każdy ma prawo do własnego zdania i własnych błedów.

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Blanca30 napisał:

Dodałabym jeszcze, że trzeba być empatycznym, szczerym, nie wywyższać się i nie wymądrzać, potrafić słuchać i jednocześnie nie oceniać innych, bo każdy ma prawo do własnego zdania i własnych błedów.

Dokładnie, nie wyskakiwać z "dobrymi radami" bo ludzie często ich nie potrzebują, tylko potrzebują się wygadać, wyżalić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Trzeba być widocznie pogodnym, życzliwym i z poczuciem humoru. 

Mam te cechy i nic to nie daje.

1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Zgadzam się z powyzszymi, być empatycznym, otwartym, podchodzić do innych z życzliwoscią, nie oceniać. Jeśli jest się przy tym wesołym i z poczuciem humoru to ludzie sami lgną do takiej osoby. Jednak nic na siłę, trzeba być sobą.

Nieprawda, to nic nie daje.

1 godzinę temu, Blanca30 napisał:

Dodałabym jeszcze, że trzeba być empatycznym, szczerym, nie wywyższać się i nie wymądrzać, potrafić słuchać i jednocześnie nie oceniać innych, bo każdy ma prawo do własnego zdania i własnych błedów.

To powinienem być rozchwytywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Mam te cechy i nic to nie daje.

Masz poczucie humoru?? O kurde, chyba jakieś wewnętrzne... Czy takie jak na japońskich filmach kostiumowych?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Jestem i chętnie to udowodnię.

Mam propozycję jak to przeprowadzić. Spotkaj się z Przemkiem. Wszyscy wiemy, że Przemo istnieje, wiemy jak wygląda. Potem on ma zamieści tu relację foto lub filmową ze spotkania z Tobą. Oraz recenzję czy rzeczywiscie jesteś tak czarujący i dowcipny, jak twierdzisz. 

Jeśli masz za daleko do Lyszkowic, to możesz też spotkać się w trójmieście ze zjaranym Andrzejem Amida Bucem. Też wiemy jak wygląda i wiemy, że wymowny. Posiedzicie z piwerkami na jego dzialeczce. Co Ty na to kwiatuszku?

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kulfon napisał:

Nie wiem jaki jestes w prawdziwym zyciu, ale tu na forum jestes glownie empatyczny w stosunku do siebie. Czyli uzalasz sie nad soba, a innych podejrzewasz, ze osadzaja Cie tylko po wygladzie. 

Na tym forum masz wspaniala okazje nie byc ocenianiy po wygladzie, a ciagle miauczysz i narzekasz na kobiety i tez nie jestes zbyt popularny.

No bo na tym forum nie pokazuję prawdziwego siebie, tylko opisuję swoje doświadczenia, wylewając swoją frustrację.

11 minut temu, Kulfon napisał:

Niby jak?

Spotykając się z kimś na żywo.

6 minut temu, Onkosfera napisał:

Mam propozycję jak to przeprowadzić. Spotkaj się z Przemkiem. Wszyscy wiemy, że Przemo istnieje, wiemy że istnieje, wiemy jak wygląda. Potem on ma zamieści tu relację foto lub filmową ze spotkania z Tobą. Oraz recenzję czy rzeczywiscie jesteś tak czarujący i dowcipny, jak twierdzisz. 

Jeśli masz za daleko do Lyszkowic, to możesz też spotkać się w trójmieście ze zjaranym Andrzejen Amuda Bucem. Też wiemy jak wygląda i wiemy, że wymowny. Posiedzicie z piwerkami na jego dzialeczce. Co Ty na to kwiatuszku?

Nie jestem zainteresowany, zresztą za daleko i tam i tam.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Jestem i chętnie to udowodnię.

Gdybys był to niczego byś nie musiał udowadniać bo po prostu by to było widać w pisaniu by wyszło. To chyba oczywiste. Niedawno widziałam jak napisałeś ze nie chciałbyś brzydactwa albo paszteta coś takiego napisałeś wiec zdecyduj się chłopie bo sam sobie przeczysz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

No bo na tym forum nie pokazuję prawdziwego siebie, tylko opisuję swoje doświadczenia, wylewając swoją frustrację.

Spotykając się z kimś na żywo.

Nie jestem zainteresowany, zresztą za daleko i tam i tam.

Raczej nikt tu do końca nie pokazuje prawdziwego siebie wiec słaby argument. Można lac frustracje w zabawny sposób a u ciebie tylko gorzkie żale i zwalanie na kobiety swoich niepowodzeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Gdybys był to niczego byś nie musiał udowadniać bo po prostu by to było widać w pisaniu by wyszło. To chyba oczywiste. Niedawno widziałam jak napisałeś ze nie chciałbyś brzydactwa albo paszteta coś takiego napisałeś wiec zdecyduj się chłopie bo sam sobie przeczysz. 

Gdybym założył inne konto i pisał normalnie, to nawet byś się nie zorientowała, że to ja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Gdybym założył inne konto i pisał normalnie, to nawet byś się nie zorientowała, że to ja.

 

Zrób to wreszcie i zacznij nowe życie chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

No bo na tym forum nie pokazuję prawdziwego siebie, tylko opisuję swoje doświadczenia, wylewając swoją frustrację.

Spotykając się z kimś na żywo.

Nie jestem zainteresowany, zresztą za daleko i tam i tam.

Każdy pretekst jest dobry, żeby się wykręcić. Nie jestes zainteresowany udowodnieniem? A przed chwilą pisałeś że jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Każdy pretekst jest dobry, żeby się wykręcić. Nie jestes zainteresowany udowodnieniem? A przed chwilą pisałeś że jesteś...

Jestem, ale nie w takim towarzystwie. O czym miałbym z nimi gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Jestem, ale nie w takim towarzystwie. O czym miałbym z nimi gadać?

O tym co z innymi. A co powiesz na Elcię29? Też nie pasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Jestem, ale nie w takim towarzystwie. O czym miałbym z nimi gadać?

Ale ze w jakim towarzystwie? Widać ze zadzierasz nosa bo człowiek empatyczny za jakiego się uważasz nawet z zulem znajdzie temat. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

O tym co z innymi. A co powiesz na Elcię29? Też nie pasi?

Dlaczego miałaby nie pasić?

Przed chwilą, BrutalnaBoniBlu napisał:

Ale ze w jakim towarzystwie? Widać ze zadzierasz nosa bo człowiek empatyczny za jakiego się uważasz nawet z zulem znajdzie temat. 

Jestem człowiekiem empatycznym, ale jeżeli mam cokolwiek udowadniać, to z ludźmi, z którymi miałbym możliwość się wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×