Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
downhill

czy facetowi wypada beczec

Polecane posty

"Na okoliczność, że nasza wędrówka ludów już się zakończyła. I trzeba było wojny, żeby zdobyć pokój. A teraz… płacz. Władek! Nie wstydź się! Płacz! I tak nikt nie widzi."

Edytowano przez Alain_Delon

5 minut temu, downhill napisał:

mi sie zdarza

Przykro mi, że masz powody, ale dobrze, że umiesz płakać. Są chwilę kiedy człowiek nie umie już nawet tego. Jesteś facetem? Szacun.

Rzadko, który pokazuje, że płacze. Swojego ojca widziałam płaczącego raz w życiu jak zaczął mi opowiadać o momencie kiedy myślał, że umrę. I opowiedział to chyba tylko dlatego, że był wtedy mocno pijany. 

Ja mam plan, żeby każdego faceta zaciągnąć na łzawy film do kina. Jeśli będzie reagował empatycznie słowo daję nie wypuszczę 🤪

• Haha 2

Jak facet beczy bo mu ktoś przykrość zrobił, jak uderzył się w paluszek, jak obejrzał łzawy film itp to jakaś ci... nie mężczyzna. Oczywiście są momenty kiedy mężczyzna płacze, np kiedy urodzi mu się dziecko - łzy radości, albo gdy przeżywa śmierć bliskiej osoby... No i może płakać że smiechu. 

No i jak strzeli mu uszczelka pod głowicą 😁😁😁😁

Edytowano przez Bolek

Przed chwilą, Bolek napisał:

No i może płakać że smiechu 

Dlaczego facet nie może wzruszyć się na filmie?

32 minuty temu, Poetka napisał:

Rzadko, który pokazuje, że płacze. Swojego ojca widziałam płaczącego raz w życiu jak zaczął mi opowiadać o momencie kiedy myślał, że umrę. I opowiedział to chyba tylko dlatego, że był wtedy mocno pijany. 

Ja się przy jednej wzruszyłem podczas wspólnego oglądania anime, to mi go wyłączyła 😞

• Sad 1

Nieważne czy wypada czy nie.  Jak czujesz potrzebę to płacz.

1 minutę temu, Electra napisał:

Dlaczego facet nie może wzruszyć się na filmie?

Bo wie że to fikcja 

• Thanks 1

4 minuty temu, Bolek napisał:

Jak facet beczy bo mu ktoś przykrość zrobił, jak uderzył się w paluszek, jak obejrzał łzawy film itp to jakaś ci... nie mężczyzna. Oczywiście są momenty kiedy mężczyzna płacze, np kiedy urodzi mu się dziecko - łzy radości, albo gdy przeżywa śmierć bliskiej osoby... No i może płakać że smiechu. 

No i jak strzeli mu uszczelka pod głowicą 😁😁😁😁

Kurde to pozostało mi iść na manicure, ktoś idzie ze mną?

1 minutę temu, Bolek napisał:

Bo wie że to fikcja 

No i? Dziecko się rodzi no i co z tego? Płakać chcesz a co w tym takiego?

6 minut temu, Bolek napisał:

Bo wie że to fikcja 

A co ma piernik do wiatraka? To, że  sytuacja nie stała się w rzeczywistości, nie oznacza, że historia w filmie nie jest smutna czy wzruszająca. Duża część naszej osobowości to fikcja, wykreowana przez nas na potrzeby dobrego odbioru naszej osoby przez innych, albo by zniszczyć przeciwnika,  to znaczy ze nie reagujesz na ludzi?

Edytowano przez KermitZaba

1 minutę temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

No i? Dziecko się rodzi no i co z tego? Płakać chcesz a co w tym takiego?

No może ty zapladniasz taśmowo i rodzą ci się dzieci co dwa tygodnie, ale dla mnie to wielkie życiowe wydarzenie i łzy szczęścia dumy i radości same się cisną

1 minutę temu, KermitZaba napisał:

A co ma piernik do wiatraka? To, że  sytuacja nie stała się w rzeczywistości, nie oznacza, że historia w filmie nie jest smutna czy wzruszająca. Duża część naszej osobowości to fikcja, wykreowana na nas potrzeby dobrego odbioru nas przez innych, albo by zniszczyć przeciwnika,  to znaczy ze nie reagujesz na ludzi?

Widocznie on jako twardziel nie odczuwa emocji do sztuki jakiejs tam. 

Przed chwilą, Bolek napisał:

No może ty zapladniasz taśmowo i rodzą ci się dzieci co dwa tygodnie, ale dla mnie to wielkie życiowe wydarzenie i łzy szczęścia dumy i radości same się cisną

To tylko dziecko. Takie jak każde inne. W dodatku powstało z seksu czyli niczego nadzwyczajnego wiec co się tak rozczulasz i beczysz. Nie ty rodziles. 

6 minut temu, Bolek napisał:

Bo wie że to fikcja 

Wiesz co to wczuwanie się? Nie ważne, że fikcja. Naturalnym jest, że emocje udzielają się.

A co ma piernik do wiatraka? To, że  sytuacja nie stała się w rzeczywistości, nie oznacza, że historia w filmie nie jest smutna czy wzruszająca. Duża część naszej osobowości to fikcja, wykreowana na nas potrzeby dobrego odbioru nas przez innych, albo by zniszczyć przeciwnika,  to znaczy ze nie reagujesz na ludzi?

Moja osobowość jest w 100% naturalna, nie udaje, a jak widzę horror to mam nie spać całą noc i klepać zdrowaśki lub odprawiać egzorcyzmy?

5 minut temu, Bolek napisał:

Moja osobowość jest w 100% naturalna, nie udaje, a jak widzę horror to mam nie spać całą noc i klepać zdrowaśki lub odprawiać egzorcyzmy?

Nie, ale możesz poczuć ten dyskomfort przez choćby 10s oglądania filmu. Jak oglądasz komedie to też, nic nie odczuwasz? To ty w ogóle oglądasz filmy? Po co?! Angielskiego się uczysz?

2 minuty temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

To tylko dziecko. Takie jak każde inne. W dodatku powstało z seksu czyli niczego nadzwyczajnego wiec co się tak rozczulasz i beczysz. Nie ty rodziles. 

No to teraz zablysnelaś, tylko dziecko?  Może zacznij gówniarzy na pasach przejeżdżać to niewiele więcej niż komar na szybie...

1 minutę temu, Bolek napisał:

No to teraz zablysnelaś, tylko dziecko?  Może zacznij gówniarzy na pasach przejeżdżać to niewiele więcej niż komar na szybie...

Tylko dziecko. Twój plemnik. Wiele takich plemników poszło do kosza. Nie ma co się rozczulać nad gowniakiem. 

2 minuty temu, KermitZaba napisał:

nic nie odczuwasz?

Tak byłoby lepiej🙊

Przed chwilą, KermitZaba napisał:

Bo nie jest prawdziwym facetem, jak prawdziwemu facetowi Bóg odebrał bliską osobę, to on nie ryczy, tylko bierze kose i idzie zabić tego dziadka w chmurach.

Myślałam ze se leb obcina jak prawdziwy samuraj a ty mi tu z fikcja wyjeżdzasz. 

2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Nie, ale możesz poczuć ten dyskomfort przez choćby 10s oglądania filmu. Jak oglądasz komedie to też, nic nie odczuwasz? To ty w ogóle oglądasz filmy? Po co angielskiego się uczysz?

Czuję emocje ale to tylko film, nie utożsamiam się z bochaterem, nie przeżywam jego życia

2 minuty temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Tylko dziecko. Twój plemnik. Wiele takich plemników poszło do kosza. Nie ma co się rozczulać nad gowniakiem. 

Widać pandemia ograniczyła dostęp do lekarzy specjalistów....

10 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Bo nie jest pr4wdziwym facetem, jak pr4wdziwemu facetowi B0g odbierze bliską osobę, to on nie płacze, tylko bierze kos3 i idzie z4bić tego dziadka w chmurach. A przy okazji z4bije każdego, kto mu stanie na drodze nie biorąc jeńców.

• Like 1

3 minuty temu, Bolek napisał:

Czuję emocje ale to tylko film, nie utożsamiam się z bochaterem, nie przeżywam jego życia

I wszystko oglądasz ze śmiertelnie kamienną twarzą?

I wszystko oglądasz ze śmiertelnie kamienną twarzą?

A nie ma nic pomiędzy kamienną twarzą a histerycznym płaczem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się