Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość serniczek

W poniedzialek czeka mnie telefon z bham council i bede pytal co jest grane

Polecane posty

Przed chwilą, serniczek napisał:

powiedzmy sobie szczerze, ze polska jest jak kraj 3ciego swiata i wydac tam ciezko zarobione funty to jak strzal w stope

kto normalny chce wrocic do polski po kilku latach w UK??? chyba tylko na starosc

A ile teraz nieruchomości w uk, mogą być bardzo drogie i co wtedy, pokój całe życie z dywidendy. Nie widzę tego. Wole mieć coś co mogę gwóźdźa wbić i gry zbierać a nie potem w kartony pakować, chociaż gdyby się uprzec...

Gość serniczek
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

A ile teraz nieruchomości w uk, mogą być bardzo drogie i co wtedy, pokój całe życie z dywidendy. Nie widzę tego. Wole mieć coś co mogę gwóźdźa wbić i gry zbierać a nie potem w kartony pakować, chociaż gdyby się uprzec...

moj kolega internetowy gral duzo w gre path of exile, i co sezon wyciagal z niej po kilka tysiecy dolarow.

farmil itemy a potem sprzedawal za bitcoiny

zapraszal mnie do siebie na granie, ale wiadomo... Rodzina nie pozwoli zeby mi sie powodzilo, i zebym mial wiecej kasy niz oni.

Gość serniczek
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

No i plaża lepsza w Polsce, na wyspach straszna lipa.

Zalezy gdzie, w Walii sa piekne plaze

Ogólnie lepiej jest w uk jak się chce pracować a w Polsce jak mieszkać za pół darmo bez pracy.

Gość serniczek

Ogólnie lepiej jest w uk jak się chce pracować a w Polsce jak mieszkać za pół darmo bez pracy.

ja tam wole mieszkac w UK

w Polsce za duzo samochodow i sasiadow dookola i psow szczekajacych doopa

W pl koszty utrzymania to 500 bez jedzenia z internetem już. Próg bezdomności. A uk? Za 100£ dadzą pokój?

W pl jak zejdziesz do kawalerki bez używek to z jedzeniem w 100£ się zmiescisz.

Bo kawalerka 200 mniej czynsz. Pomijam kamienice bezczynszowe bo tam i tak śmieci 50, ogrzać trzeba to podobnie wyjdzie.

Gość serniczek

w Polsce to ja mam swoje mieszkanie i nie musze nic wynajmowac

trzeba oplacac tylko komorne 250-350zl miesiecznie

w uk majac swoj dom tez sie malo placi

ale chyba tak wszedzie jest, w polszy majac dom jednorodzinny tez sie placi goowno w porownaniu do mieszkania

5 minut temu, serniczek napisał:

ja tam wole mieszkac w UK

w Polsce za duzo samochodow i sasiadow dookola i psow szczekajacych doopa

Za 700 bym się utrzymał bez mamy z abonamentem gier w obecnym mieszkaniu 50m2. To jest minimum. Czy utrzymasz się w ukej za 140£ sprzedając mieszkanie nie mam pojęcia.

Gość serniczek

Za 700 bym się utrzymał bez mamy z abonamentem gier w obecnym mieszkaniu 50m2. To jest minimum. Czy utrzymasz się w ukej za 140£ sprzedając mieszkanie nie mam pojęcia.

w council housie sie utrzymasz

i majac swoja chate tez

a wynajem pokoju u mnie w warwickshire to 300-400 funtow miesiecznie.

Ale wiadomo, ze tutaj jest anglia a w polsce polska. Co z tego ze sie ma mieszkanie czy dom w Polsce jak wyjezdzasz a tam polskie produkty w sklepach, polskie ceny, polacy, spaliny stare samochody n thanks

2 minuty temu, serniczek napisał:

w Polsce to ja mam swoje mieszkanie i nie musze nic wynajmowac

trzeba oplacac tylko komorne 250-350zl miesiecznie

w uk majac swoj dom tez sie malo placi

ale chyba tak wszedzie jest, w polszy majac dom jednorodzinny tez sie placi goowno w porownaniu do mieszkania

Ogólnie ukej lepsze są podatki przepisy załóż firmę rób ebaya yt amazona, w pl zus trzeba płacić nawet jak nic nie zarobisz a kwota wolna jest śmieszna.

Przed chwilą, serniczek napisał:

w council housie sie utrzymasz

i majac swoja chate tez

a wynajem pokoju u mnie w warwickshire to 300-400 funtow miesiecznie.

Ale wiadomo, ze tutaj jest anglia a w polsce polska. Co z tego ze sie ma mieszkanie czy dom w Polsce jak wyjezdzasz a tam polskie produkty w sklepach, polskie ceny, polacy, spaliny stare samochody n thanks

Ale wiesz 140£ bez pracy i ciężko zdobyć, zwłaszcza dzisiaj gdy stopy procentowe blisko zera a dywidendy nie płacą w tym roku.

Gość serniczek

Anglia akurat nie ma zadnych firm wartych trylion dolarow, ciekawe dlaczego

Gość serniczek

Ale wiesz 140£ bez pracy i ciężko zdobyć, zwłaszcza dzisiaj gdy stopy procentowe blisko zera a dywidendy nie płacą w tym roku.

Jak sie ma bogatych przyjaciol, to wcale nie tak ciezko ;)

Żebym był na wyspach to bym tutaj nie wrócił bo nie ma do czego. Ale lecieć i zostawić mame to nie.

Gość serniczek

ja akurat np. mam kolege i kolezanke, ktora w polsce byla zadluzona i mieszkanie prawie stracila. Przyszlo do niej pismo, ze musi zaplacic 25000zl z czego 4500zl zaraz.

A moj kolega dal jej 1000 funtow by uratowala mieszkania. Takich mam przyjaciol

Gość serniczek

Żebym był na wyspach to bym tutaj nie wrócił bo nie ma do czego. Ale lecieć i zostawić mame to nie.

byl tutaj taki gosciu prawictwo pospolite co byl kolo 30 i tez kochal swoja mame

ja tam nie wiem skad sie bierze ta milosc do matki, ja swojej nie kocham

Wszystko przemawia za nimi oprócz tego że tutaj rodzina i tam trzeba wynajmować. Gdyby mieć pokój za frajer... Albo dom bez czynszu.

Gość serniczek

No widzisz, mnie teraz pokoj oplaca council, ale mam kiepskie przeczucia... Teraz tu jestem tymczasowo, a potem maja do mnie dzwonic i probowac mi zalatwic long-term housing, ale znajac zycie to goowno dostane bo jestem polaczkiem 6 lat bez pracy i tymczasowym pobytem. A chec pojscia do collegu czy uniwersytetu to za malo.

Trzeba miec chec tyraina w fabryce, wtedy mozna tutaj zyc!!!

1 minutę temu, serniczek napisał:

No widzisz, mnie teraz pokoj oplaca council, ale mam kiepskie przeczucia... Teraz tu jestem tymczasowo, a potem maja do mnie dzwonic i probowac mi zalatwic long-term housing, ale znajac zycie to goowno dostane bo jestem polaczkiem 6 lat bez pracy i tymczasowym pobytem. A chec pojscia do collegu czy uniwersytetu to za malo.

Trzeba miec chec tyraina w fabryce, wtedy mozna tutaj zyc!!!

No dobra ale przynajmniej płacą w mocnej walucie, lepiej niż dolar i euro. Najgorsze to tutaj tyrac za 2k. Ja pamiętam jeszcze czasy jak płacono 600-1200. Ludzie rezygnowali z pracy bo wyszedł dojazd benzyna 100 tyg, jedzenie na mieście 300 i z pensji nie było nic 😁

Gość serniczek

To czy placa to sie dopiero okaze ;d

Był taki koleszka pracował na stacji benzynowej za 1200, wyszło mu 300 jedzenie w pracy mimo że łaził tam z buta to się zwolnił bo za 900 nie będzie robił, 😁 znałem takiego co go matka podwoziła do roboty na pół etatu za 600 i kanapki jadł żeby taniej 😁

Wyobrażasz sobie robić za 600 cały miesiąc? Według mnie to powinna być dniowka, więc dla mnie tylko zostać robolem na zlecenia albo emigracja, czy własny biznes.

Gość serniczek

Ja tam kocham Anglie bo daja mi za darmo jedzenie i kwatere, jak tu ich nie kochac

a w Polsce nie dosc ze nikt mi nic nie da, to jeszcze mi powiedza zebym wypieerdalal bo jestem pasozyt xd

Gość serniczek

Wyobrażasz sobie robić za 600 cały miesiąc? Według mnie to powinna być dniowka, więc dla mnie tylko zostać robolem na zlecenia albo emigracja, czy własny biznes.

nie wyobrazam sobie

Gość serniczek

Mieszkam se w bham ide do centrum a tu sklepy chanel dior zara versace xdddd

Wczoraj bylem na spacerze, i chodzilem w miejsca gdzie kiedys mnie moj kolega anglik zabieral xd. Kiedys poszlismy do weganskiej knajpy warehouse cafe xd. Pamietam jak tam z nim bylem 4 lata temu a obok byl polski sklep xd

Wczoraj bylem w tym samym miejscu xd. Czulem sie surrealistycznie xd

Gość serniczek

kawiarnia nadal istnieje, a w tym sammy budynku jest shop ktory sprzedaje organic vegan/veggie stuff

jadlem tam lazanie weganska kiedys. Wczorja ladnie pachnialo

Kiedys sie tam przejde znowu na wyzerke ;d

2 minuty temu, serniczek napisał:

nie wyobrazam sobie

Albo tydzień przecież ta jest masakra. Jakaś ostatecznosc jak już oszczędności 0 rodziny 0...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować