Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
M.Sta

Czy ja jej się podobam?

Polecane posty

Podoba mi pewna dziewczyna, rzadko sie widujemy i nie znamy się. Ostatnio złapałem ją jak spoglądała na mnie gdy nie patrzyłem. Jak spojrzałem ona się lekko uśmiechnęła i odwróciła głowę (Na twarzy nic nie miałem). Dziwne jest to że jak ja patrzę to nie spojrzy mi nigdy w oczy. Czy to jest oznaka zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
7 minut temu, M.Sta napisał:

Podoba mi pewna dziewczyna, rzadko sie widujemy i nie znamy się. Ostatnio złapałem ją jak spoglądała na mnie gdy nie patrzyłem. Jak spojrzałem ona się lekko uśmiechnęła i odwróciła głowę (Na twarzy nic nie miałem). Dziwne jest to że jak ja patrzę to nie spojrzy mi nigdy w oczy. Czy to jest oznaka zainteresowania?

Zapewne🙂 Teraz wystarczy stworzyć pretekst i zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, downhill napisał:

kobieta zainteresowana patrzy w oczy, często i gęsto 

Nie koniecznie bo jak jest nieśmiała to będzie unikać kontaktu wzrokowego na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się nakręcać. Po prostu zastanawiam się czy tak zrobiła bo widziała że czasem na nią spogladam? Czy może też wpadłem jej w oko? Tylko raz ją złapałem na spogladaniu no i ona nigdy mi w oczy nie chce spojrzeć (odbieram to jako brak zainteresowania z jej strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, downhill napisał:

kobieta zainteresowana patrzy w oczy, często i gęsto 

a właśnie ... , bo ja nie popatrzę kiedy on się popatrzy tylko odwracam się w inną stronę lub udaje że wogole nie patrzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, AntyBazyl napisał:

Niekoniecznie. Ja nie patrze w oczy jak mi się facet podoba, bo mnie to onieśmiela. 

Ja też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem chciałem zagadać, ale po ostatnich rozczarowaniach z innymi dziewczynami (np wyśmianie czy nawet "weź spier.....") moja pewność siebie jest na dość niskim poziomie. Widząc też, że ona mnie tak jakby ignoruje uznałem że pewnie nie jest zainteresowana. "Po co mi teraz kolejny kosz?" Tak sobie pomyślałem i zrezygnowałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciezko jednoznacznie odpowiedziec, bo kazdy reaguje inaczej

generalnie u mnie zawsze bylo tak, ze jak z kims laczyla mnie jakas tam chemia, przyciaganie, zwal jak zwal to non stop z taka delikwentka mijalismy sie wzrokiem, czesto czulem na sobie spojrzenie (tak, to czuc i to wyraznie) i robilem wszsytko zeby to odwzajemniac + jakis delikatny usmiech itp.

nie jestem jakis niesmialy jezeli chodzi o kontakt wzrokowy i czesto gesto specjalnie zawieszalem wzrok na dluzsza chwile na jakiejs damie, az sie kapnie ze sie na nia patrze 😄

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, downhill napisał:

nigdy mi sie nie zdarzylo by kobieta zainteresowana nie patrzyla mi w oczy, to jedna z podstaw zainteresowania, patrzymy na cos co nas ciekawi, poza tym to patrzenie jest bezwarunkowe, jeśli celowe to jest to zabawa a nie zainteresowanie

po prostu zagadaj a będziesz wiedział 

Odezwał się ten który stosuje własne rady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, M.Sta napisał:

Ostatnim razem chciałem zagadać, ale po ostatnich rozczarowaniach z innymi dziewczynami (np wyśmianie czy nawet "weź spier.....") moja pewność siebie jest na dość niskim poziomie. Widząc też, że ona mnie tak jakby ignoruje uznałem że pewnie nie jest zainteresowana. "Po co mi teraz kolejny kosz?" Tak sobie pomyślałem i zrezygnowałem 

Gdzie ty spotykasz takie dziewuchy?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, M.Sta napisał:

Podoba mi pewna dziewczyna, rzadko sie widujemy i nie znamy się. Ostatnio złapałem ją jak spoglądała na mnie gdy nie patrzyłem. Jak spojrzałem ona się lekko uśmiechnęła i odwróciła głowę (Na twarzy nic nie miałem). Dziwne jest to że jak ja patrzę to nie spojrzy mi nigdy w oczy. Czy to jest oznaka zainteresowania?

podbijaj do niej, ile jeszcze znaków z zielonym światłem potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elciaa29 napisał:

Nie koniecznie bo jak jest nieśmiała to będzie unikać kontaktu wzrokowego na początku

to prawda, ale nawet śmiałe aktorzą że są nieśmiałe aby dać się zdobywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, nowywmieście napisał:

to prawda, ale nawet śmiałe aktorzą że są nieśmiałe aby dać się zdobywać

Możliwe , nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciętny z wyglądu na dodatek trochę nieśmiały, ona jest ładna i trudno mi uwierzyć że mógłbym się podobać takiej dziewczynie. Chce ją poznać, ale boję się kolejnego odrzucenia i chyba dlatego chciałbym mieć od niej jakiś sygnał

Edytowano przez M.Sta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
18 minut temu, M.Sta napisał:

Jestem przeciętny z wyglądu na dodatek trochę nieśmiały, ona jest ładna i trudno mi uwierzyć że mógłbym się podobać takiej dziewczynie. Chce ją poznać, ale boję się kolejnego odrzucenia i chyba dlatego chciałbym mieć od niej jakiś sygnał

No to zaskocz ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest powiedziane, że jej się podobasz. Natomiast sam fakt, że spogląda, oznacza, że cię kojarzy z widzenia (nie wiem skąd ją znasz, ale widujesz regularnie tak mniemam). Więc prawdopodobnie będzie łatwiej zagadać jakoś neutralnie niż do całkiem obcej osoby. Warto zaryzykować. Zrób to subtelnie, żeby nie wystraszyć jesli jest nieśmiała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pari napisał:

Gdzie ty spotykasz takie dziewuchy?😏

Takie zachowanie (zwłaszcza po chamskim odrzuceniu) dziewczyn jest bardzo zniechęcające. Plusem jest to że wiem jakie są naprawdę i chyba powinienem się cieszyć że jednak się nie poznaliśmy. No i mam nadzieję że następnym razem inne dziewczyny docenia moja odwagę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Miałam identyczną sytuację...Nie patrzę mu w oczy  bo się wstydzę , a wpadł mi w oko...Jak jest wiekowo między Wami? Przy jakiej okazji się widujecie?

Trudno powiedzieć jaka jest różnica, może z 5 lat. Ona pracuje jako sprzedawca w sklepie (z nią 3 innych pracowników). Sklep jest dość mały (wszyscy wszystko słyszą) plus klienci. Chce ją poznać, ale boję się zagadać i dostać kosza tak przy wszystkich no i jej nie chce stawiać w głupiej sytuacji. Dlatego chciałbym wiedzieć czy ona tez jest zainteresowana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Udało mi się z nią chwilę porozmawiać i  niestety jeszcze bardziej mi się spodobała. Trochę mi docinała i nawet raz zauważyłem, że jak powiedziałem coś wcale nie śmiesznego a wręcz głupiego to też się zaśmiała (to było dziwne). No i w rozmowie nie unikała kontaktu wzrokowego. Wydawało się że jest ok, niestety okazało się że nie mogła być  mną zainteresowana 😞 Ma chłopaka i są razem ponad 2 lata i chyba są ze sobą szczęśliwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×