Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
niunia07

Samotność

Polecane posty

Wiem że ostatnio na kafeterii pojawia się dużo takich tematów ale ja od razu mówię że pod nikogo się nie podszywam. Też mam taki sam problem. Uważam że w wieku prawie 23 lat to trochę wstyd że nie miało się jeszcze żadnego chłopaka. Oczywiście mówię za siebie. Każdy może uważa inaczej. Przykro patrzeć jak wszyscy kogoś mają a ty nie. Napiszcie mi czy jak nigdy nikogo nie miałam to jest jeszcze w ogóle jakaś szansa na to żebym kiedyś kogoś poznała. 

Aha ten nick niunia to przypadkowy. Wcale nie uważam się za niunie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest szansa. Wiele zależy od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, niunia07 napisał:

Wiem że ostatnio na kafeterii pojawia się dużo takich tematów ale ja od razu mówię że pod nikogo się nie podszywam. Też mam taki sam problem. Uważam że w wieku prawie 23 lat to trochę wstyd że nie miało się jeszcze żadnego chłopaka. Oczywiście mówię za siebie. Każdy może uważa inaczej. Przykro patrzeć jak wszyscy kogoś mają a ty nie. Napiszcie mi czy jak nigdy nikogo nie miałam to jest jeszcze w ogóle jakaś szansa na to żebym kiedyś kogoś poznała. 

Aha ten nick niunia to przypadkowy. Wcale nie uważam się za niunie 😉

Wszystko w Twoich rękach. W każdym miejscu można kogoś fajnego poznać. 

Jakich lubisz mężczyzn? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jeszcze młoda, nie wyszłaś z wieku poznawania świata i smakowania życia, jeszcze wiele przed Tobą, a każdy dzień przybliża Cię do poznania kogoś z kim będziesz miała ochotę przejść przez życie... czy to będzie za rok czy pięć czy dziesięć lat to tylko zależy od Ciebie bo człowiek nie jest stworzony do życia w samotności...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Wszystko w Twoich rękach. W każdym miejscu można kogoś fajnego poznać. 

Jakich lubisz mężczyzn? 😉

Hmm... Zaradnych. I takich trochę wariatów, a nie zarozumiałych snobów. No i żebym się z nim nie nudziła 😉 nie chce takiego który siedzi przed telewizorem i nic go nie obchodzi. Chcę takiego żeby miał swój cel do którego dąży, był kreatywny 😉 ja sama taka jestem i tego oczekuję też od faceta😉😌

Edytowano przez niunia07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jbsg napisał:

Jesteś jeszcze młoda, nie wyszłaś z wieku poznawania świata i smakowania życia, jeszcze wiele przed Tobą, a każdy dzień przybliża Cię do poznania kogoś z kim będziesz miała ochotę przejść przez życie... czy to będzie za rok czy pięć czy dziesięć lat to tylko zależy od Ciebie bo człowiek nie jest stworzony do życia w samotności...

A czy jest szansa na to żebym jeszcze poznała kilku? Czy w tym wieku to już tylko jeden może się znaleźć? 😏😌😌😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, ddt60 napisał:

Na pewno jest szansa. Wiele zależy od Ciebie

Np. co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, niunia07 napisał:

A czy jest szansa na to żebym jeszcze poznała kilku? Czy w tym wieku to już tylko jeden może się znaleźć? 😏😌😌😌

W warzywniaku są na pęczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, niunia07 napisał:

A czy jest szansa na to żebym jeszcze poznała kilku? Czy w tym wieku to już tylko jeden może się znaleźć? 😏😌😌😌

A po co Ci kilku ? Gang bang te sprawy ? 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

A po co Ci kilku ? Gang bang te sprawy ? 😉

Znowu jakiś fejkowy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jbsg napisał:

Znowu jakiś fejkowy temat...

Domyślam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

A po co Ci kilku ? Gang bang te sprawy ? 😉

No wiadomo że nie kilku na raz. Trzeba może nadrobić stracone lata. Teraz mało kto ma jednego partnera na całe życie 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytania zadajesz. Sama zagaduj do facetów. Ja pracuje na stacji benzynowej takiej jedno osobowej. Zagaduje do większości kobiet mnie odwiedzających, jedne odwzajemniają inne nie. Kogoś wkońcu poznam, nie wszystkim musimy się podobać, ale nie szukając a czekając raczej szanse sobie odbieramy. Chociaż może troche inaczej na to patrzę. Mam 34 lata i chciałbym mieć przy sobie na stałe kobiete, Ty masz jeszcze czas. Pozdrawiam i szczścia 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, niunia07 napisał:

No wiadomo że nie kilku na raz. Trzeba może nadrobić stracone lata. Teraz mało kto ma jednego partnera na całe życie 😌

No tak masz racje trzeba nadrobić , proponuje 6 brać , na pewno będziesz miała co robić 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mcdonald165 napisał:

Dziwne pytania zadajesz. Sama zagaduj do facetów. Ja pracuje na stacji benzynowej takiej jedno osobowej. Zagaduje do większości kobiet mnie odwiedzających, jedne odwzajemniają inne nie. Kogoś wkońcu poznam, nie wszystkim musimy się podobać, ale nie szukając a czekając raczej szanse sobie odbieramy. Chociaż może troche inaczej na to patrzę. Mam 34 lata i chciałbym mieć przy sobie na stałe kobiete, Ty masz jeszcze czas. Pozdrawiam i szczścia 😊

Trudno żeby w moim wieku szukać już kogoś na stałe... Nie te czasy... dawniej byłabym już stara panną. Teraz mogę jeszcze korzystać z życia w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nawet w Twoim wieku nie interesowały przelotne związki. Byłem 13 lat z jedną kobietą. Teraz od prawie dwóch sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, niunia07 napisał:

Trudno żeby w moim wieku szukać już kogoś na stałe... Nie te czasy... dawniej byłabym już stara panną. Teraz mogę jeszcze korzystać z życia w tym wieku

Najlepiej szukać na stałę... . Do zabawy nietrudno znaleźć- dziwię się, że dotąd nie znalazłaś nikogo na bzykanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×