Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nowywmieście

Dlaczego kobiety boją się podbijać do facetów?

Polecane posty

przecież to by było przyjemne jakby panna podeszła i powiedziała, "hej, zauważyłam cie z odległości i chciałabym cie poznać, mam na imie Ania, a ty jak? Masz czas na kawe?"

Myśle że każdy facet z rozumem by się zgodził, a Ani korona by z głowy nie spadła, nawet gdyby była faktyczną księżniczką.

Więc dlaczego takie sytuacje się bardzo rzadko lub nigdy nie zdarzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
14 minut temu, nowywmieście napisał:

przecież to by było przyjemne jakby panna podeszła i powiedziała, "hej, zauważyłam cie z odległości i chciałabym cie poznać, mam na imie Ania, a ty jak? Masz czas na kawe?"

Myśle że każdy facet z rozumem by się zgodził, a Ani korona by z głowy nie spadła, nawet gdyby była faktyczną księżniczką.

Więc dlaczego takie sytuacje się bardzo rzadko lub nigdy nie zdarzają?

Co ty tutaj jakieś kaskaderskie wyczyny proponujesz?🙂 Tak się nie robi😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KermitZaba napisał:

Czasami podbijają. Ja w nowej pracy podczas witania się ze współpracownikami usłyszałem od jednej, że mogę wpadać kiedy będę chciał, a inna rzucała mi komplementy odnośnie wyglądu (jestem przeciętny z wyglądu). Innym razem jakaś dziewczyna na parkingu galerii handlowej podbiła do mnie jak rasowy podrywacz-była pijana... Jak zaczęła coś nawijać, to uśmiechnąłem się szyderczo i rzuciłem tylko "wytrzeźwiej" wiec nie wiem, czy chodziło jej o moją nerkę, czy o interakcje damsko-męskie, ale zakładam ze to drugie. A z dwa razu usłyszałem podczas rozmowy z dziewczynami, że "mogę je zaprosić na kawę"... Takich sytuacji miałem jeszcze kilka.

Kermit ty bedboju 🐸

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Poetka napisał:

Wielu facetów zleje dziewczynę, która wychodzi z inicjatywą. Mnie nawet jakby zależało w tym momencie to już się tak przejechałam w przeszłości, że z żadną inicjatywą nie wyjdę. 

zleje tylko ta, ktora mu sie nie podoba

tak samo jak kobieta oleje brzydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Poetka napisał:

Wielu facetów zleje dziewczynę, która wychodzi z inicjatywą. Mnie nawet jakby zależało w tym momencie to już się tak przejechałam w przeszłości, że z żadną inicjatywą nie wyjdę. 

To niestety problem wielu👹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Poetka napisał:

To co mają robić brzydkie? Schować się pod kamienia? Podnosić tego kamienia i czasem rozejrzeć się po otoczeniu i znowu schować pod kamienia? Wyobraziłam to sobie 😄

robic to samo co brzydcy kolesie - probowac do skutku

innego rozwiazania nie widze

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Nie podrywałabym faceta, którego w ogóle nie znam, bo może się okazać, że to kaspej, za duże ryzyko.

Ale co za różnica, nie chciałabyś czuć dreszczyku emocji że może nawet Cię

😵🙏 Gdy śpisz 🔨?;)

Skoro laski lubią pewnych siebie 🙂 Samców Alfa to liczą na cud?👹

Jak to wytłumaczyć?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bebe111 napisał:

robic to samo co brzydcy kolesie - probowac do skutku

innego rozwiazania nie widze

Błąd!

Powinni medytować i czuwać nad tym co robimy skoro już jesteśmy tu na ziemi.🙂🙏

W Świecie duchowym Seta.🙂👹

Edytowano przez akimuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałabym z tym najmniejszego problemu. Problem tylko polega na tym, że jeśli jestem dla faceta w tej wersji odważnej i śmiałej to nie jest to facet dla mnie. Poza tym to facet ma wybrać mnie, on ma być zdecydowany na mnie, a nie na zasadzie "jak już podeszła, najgorsza nie jest, a co tam". Poza tym pomijam taki mały szczególik, że jak po wyglądzie można chcieć z kimś wypić kawę? Bo wpadł nam w oko? Totalny bezsens interesować się kimś tylko dlatego, że pierwsze wrażenie i powierzchowny odbiór był na tak. Nigdy.

Edytowano przez Electra
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Nie miałabym z tym najmniejszego problemu. Problem tylko polega na tym, że jeśli jestem dla faceta w tej wersji odważnej i śmiałej to nie jest to facet do mnie. Poza tym to facet ma wybrać mnie, on ma być zdecydowany na mnie, a nie na zasadzie "jak już podeszła, najgorsza nie jest, a co tam". Poza tym pomijam taki mały szczególik. Jak po wyglądzie można chcieć z kimś wypić kawę? Po wpadł nam w oko? Totalny bezsens interesować się kimś tylko dlatego, że pierwsze wrażenie i powierzchowny odbiór był na tak.

Ja tak samo co ty podchodziłem do tematu.

😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, nowywmieście napisał:

przecież to by było przyjemne jakby panna podeszła i powiedziała, "hej, zauważyłam cie z odległości i chciałabym cie poznać, mam na imie Ania, a ty jak? Masz czas na kawe?"

Myśle że każdy facet z rozumem by się zgodził, a Ani korona by z głowy nie spadła, nawet gdyby była faktyczną księżniczką.

Więc dlaczego takie sytuacje się bardzo rzadko lub nigdy nie zdarzają?

Czasem kobiety podbijają - zgodzę się że rzadko. Czemu rzadko? Boją się odrzucenia. 

To, że byłoby to przyjemne dla faceta, nie znaczy że potencjalnie byłoby to przyjemne dla dziewczyny, której by odpowiedział: dziękuję, ale nie jestem zainteresowany 🙂 A bądź co bądź, większość z nas (obu płci), nie jest tak bezpośrednia w wyrażaniu zainteresowania płcią przeciwną, bo to najpowszechniejszy scenariusz 🙂

 

Powiedz mi jak często faceci zagadują:

"hej, zauważyłem cie z odległości i chciałabym cie poznać, mam na imie Jarek, a ty jak? Masz czas na kawe?"

Edytowano przez Słodki listopad
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kulfon napisał:

Że co? Że mnie młotkiem za.b.ije gdy śpię?

No na przykład.😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, akimuszki napisał:

Ja tak samo co ty podchodziłem do tematu.

😛

Czas przeszły? Odmieniło Ci się po drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Słodki listopad napisał:

Boją się odrzucenia.  

Jeśli podeszłabym to prawdopodobnie spłynęłoby to po mnie jak po kaczce. Po pierwsze nic nie znaczący gość, a po drugie odmowa to tylko popieprzona ocena zwrotna wyglądu.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Czas przeszły? Odmieniło Ci się po drodze?

Tak jestem jak na haju myśląc o działce

🤧😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Jeśli podeszłabym to prawdopodobnie spłynęłoby to po mnie jak po kaczce. Po pierwsze nic nie znaczący gość, a po drugie odmowa to tylko popieprzona ocena zwrotna wyglądu.

Zależy do kogo byś podeszła. Im bardziej nam zależy tym gorzej podejść 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Poetka napisał:

To co mają robić brzydkie? Schować się pod kamienia? Podnosić tego kamienia i czasem rozejrzeć się po otoczeniu i znowu schować pod kamienia? Wyobraziłam to sobie 😄

Podbijać nie zaszkodzi, jak cie oleje to nie jest ciebie wart, chyba jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

A to podbijając, trzeba w pierwszym zdaniu zaparzać na kawę? Można chyba wymienić wpierw kilka zdań, czy przypadkiem to nie typ z 10 zwłokami w piwnicy.

Ta kobieta nie dla plaza. Dziwna baba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kulfon napisał:

Nie podrywałabym faceta, którego w ogóle nie znam, bo może się okazać, że to kaspej, za duże ryzyko.

kaspej? co za jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Poza tym to facet ma wybrać mnie

O to ja mam inne zdanie, wolę sama wybrać faceta, który mi się podoba. Rozumiem twoją postawę i jest spoko. Aczkolwiek sama preferuję wyłowić z tłumu faceta, który mi się ewidentnie podoba, ma cechy, które mnie przyciągają i się do niego uśmiechnąć, wymienić słowo, szukając zaczepienia, okazji do poznania niż czekać aż zdobywca mnie ujrzy i upoluje 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Słodki listopad napisał:

Zależy do kogo byś podeszła. Im bardziej nam zależy tym gorzej podejść 🙂

Jak może zależeć po wyglądzie? Gdzie jakąś nic sympatii, więź? Co Ty gadasz?

5 minut temu, KermitZaba napisał:

kilka zdań,

Dalej nie znasz człowieka. Możesz mieć pierwsze wrażenie czy umie podjąć rozmowę i jest sympatyczny, czy jest gburem totalnym. To nadal za mało.

3 minuty temu, nowywmieście napisał:

kaspej? co za jeden?

Mizogin, męski szowinista, wysraniec, cham i prostak. To tak w telegraficznym skrócie.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Electra napisał:

Nie miałabym z tym najmniejszego problemu. Problem tylko polega na tym, że jeśli jestem dla faceta w tej wersji odważnej i śmiałej to nie jest to facet dla mnie. Poza tym to facet ma wybrać mnie, on ma być zdecydowany na mnie, a nie na zasadzie "jak już podeszła, najgorsza nie jest, a co tam". Poza tym pomijam taki mały szczególik, że jak po wyglądzie można chcieć z kimś wypić kawę? Bo wpadł nam w oko? Totalny bezsens interesować się kimś tylko dlatego, że pierwsze wrażenie i powierzchowny odbiór był na tak. Nigdy.

Wpadł w oko, więc chce się bliżej poznać, co w tym złego? Jak charakter nie pasuje to koniec i następny. Chyba jak się nie podoba to nie ma co dalej iść w las bo po co? Troche chemii musi być, jakieś minimum. Kobiety też od wyglądu zaczynają z facetami. Taka natura ludzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Słodki listopad napisał:

ujrzy i upoluje 

To ja decyduje czy jego wybór jest właściwy, ale nadal jestem jego świadomym  wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Jak może zależeć po wyglądzie? Gdzie jakąś nic sympatii, więź? Co Ty gadasz?

Dalej nie znasz człowieka. Możesz mieć pierwsze wrażenie czy umie podjąć rozmowę i jest sympatyczny, czy jest gburem totalnym. To nadal za mało.

Mizogin, męski szowinista, wysraniec, cham i prostak. To tak w telegraficznym skrócie.

Rozumiem ze ty idziesz na kawę po dwóch latach minimum gdy już kogoś poznasz. znowu kupy się nie ima nawet mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Electra napisał:

Totalny bezsens interesować się kimś tylko dlatego, że pierwsze wrażenie i powierzchowny odbiór był na tak. Nigdy.

jak sobie wyobrazasz zapoznac sie z kims ? gdyby odrzucic wszystkich obcych ludzi, ktorzy na pierwszy rzut oka nam sie podobaja, a ich nie znamy, to z kim i jak sie umawiac ? z kolezankami z pracy tylko o ktorych cos juz tam wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nowywmieście napisał:

Wpadł w oko, więc chce się bliżej poznać, co w tym złego? Jak charakter nie pasuje to koniec i nas

Nie dokonuje selekcji przez wygląd. Dla mnie osobowość czyni człowieka kimś. Inaczej jest czterema kończynami z fjutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Electra napisał:

Nie miałabym z tym najmniejszego problemu. Problem tylko polega na tym, że jeśli jestem dla faceta w tej wersji odważnej i śmiałej to nie jest to facet dla mnie. Poza tym to facet ma wybrać mnie, on ma być zdecydowany na mnie, a nie na zasadzie "jak już podeszła, najgorsza nie jest, a co tam". Poza tym pomijam taki mały szczególik, że jak po wyglądzie można chcieć z kimś wypić kawę? Bo wpadł nam w oko? Totalny bezsens interesować się kimś tylko dlatego, że pierwsze wrażenie i powierzchowny odbiór był na tak. Nigdy.

..... z tym że facet ma wybierać ciebie to też troche staromodne myślenie, bo niby dlaczego masz się ograniczać z wyborem faceta tylko do tych którzy do ciebie podbiją? Gdy ty wybierasz masz chyba większe pole do manewru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

W końcu jestem mężczyzną. Po to jesteśmy, by psuć wszystko kobietom. C'nie?

Zeby zatruwać powietrze ludziom. Czyli kobietom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×