Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nowywmieście

Dlaczego kobiety boją się podbijać do facetów?

Polecane posty

6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Ładna może nawet w dresie i rozczochranych włosach chodzić. A przeciętna, jak chce się rzucać w oczy, to tak, ale i bez tego byłaby ok.

Podwójne standardy 😥 brzydka nic nie musi robić bo się rzuca w oczy ot tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, oinky napisał:

mhm normalnie jak czlowiek prawda.... 

wozisz sie?

Proste nózki chód nie koślawy nagi instykt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

Podwójne standardy 😥 brzydka nic nie musi robić bo się rzuca w oczy ot tak

szszsz..

nie nakręcaj się proszę 🙂

Bliss wish You where here..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, BrutalnaBoniBlu napisał:

 

..I nie rozszarpuj mi znów gardła please <rotfl>..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, oinky napisał:

Przyczajony tygrys ukryty smok : O 

Smoking 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Niheko napisał:

Ale podryw, a ułatwianie podrywu to dwie zupełnie różne kwestie. Z tym ułatwianiem podrywu to się akurat w pełni zgadzam - sama staram się ułatwiać, jeżeli facet też mi się podoba😉 Ale to jednak nie to samo co podrywanie, trzeba to rozróżnić. 

Powiedzmy że granica jest płynna. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2020 o 18:39, nowywmieście napisał:

przecież to by było przyjemne jakby panna podeszła i powiedziała, "hej, zauważyłam cie z odległości i chciałabym cie poznać, mam na imie Ania, a ty jak? Masz czas na kawe?"

Myśle że każdy facet z rozumem by się zgodził, a Ani korona by z głowy nie spadła, nawet gdyby była faktyczną księżniczką.

Więc dlaczego takie sytuacje się bardzo rzadko lub nigdy nie zdarzają?

Większość kobiet spotyka się z natręctwem ze strony facetów więc na pewno same sobie problemu ściągać nie będziemy

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ciężka Nutka napisał:

Większość kobiet spotyka się z natręctwem ze strony facetów więc na pewno same sobie problemu ściągać nie będziemy

Ta, jak podrywa was przeciętniak to jest natrętny (nawet jeśli odpuści po pierwszym "nie"), ale jak przystojniak, to już nie (nawet jeśli będzie próbował w nieskończoność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, taki obraz wasz napisał:

Ta, jak podrywa was przeciętniak to jest natrętny (nawet jeśli odpuści po pierwszym "nie"), ale jak przystojniak, to już nie (nawet jeśli będzie próbował w nieskończoność).

no z zasady nie chcemy żeby podrywał nas ktoś kto nam się nie podoba, to prawda 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Ciężka Nutka napisał:

Większość kobiet spotyka się z natręctwem ze strony facetów więc na pewno same sobie problemu ściągać nie będziemy

a jak was wcale nie zauważają to wtedy depresje macie i niczym żałoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Ciężka Nutka napisał:

no z zasady nie chcemy żeby podrywał nas ktoś kto nam się nie podoba, to prawda 😄

To jaki patent aby was podrywali tylko tacy którzy wam się podobają? to by rozwiązało mase nieporozumień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kasspej napisał:

To jaki patent aby was podrywali tylko tacy którzy wam się podobają? to by rozwiązało mase nieporozumień

pewnie, że tak, ale tak łatwo to nie ma 😛 

Swoją drogą, taka anegdotka z życia. Kiedyś zwróciłam partnerowi uwagę, że z tego co wspominał to wszystkie jego dłuższe związki zaczynały się od zainteresowania ze strony kobiet (bo kobiety podrywają, może nie tak śmiesznie jak w pierwszym poście, ale podrywają). Sam "biegał" pierwszy tylko za jedną i zgadnij kto będzie jego żoną 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ciężka Nutka napisał:

zgadnij kto będzie jego żoną 😛 

Ta, która mu nie odmówiła, tylko dała się poznać. A to, czy on zagadał pierwszy, nie ma tu żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, agent of Asgard napisał:

To takie combo zachowania Twojego i jeszcze paru użytkowników. Niestety...

Co konkretnie jest nie tak w moim zachowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ◾Mefisto
32 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Co konkretnie jest nie tak w moim zachowaniu?

Dorośnij wkońcu dzieciaku.

Dorośniesz, nabierzesz doświadczenia to się będziesz wypowiadał.

Bo na razie to zachowujesz się jak dziecko: tupiesz nóżką i krzyczysz że  nie chcą ci dać lizaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ◾Mefisto napisał:

Dorośnij wkońcu dzieciaku.

Już dawno to zrobiłem. Zawsze byłem dojrzalszy od rówieśników i lepiej dogadywałem się z osobami starszymi od siebie.

3 minuty temu, ◾Mefisto napisał:

Dorośniesz, nabierzesz doświadczenia to się będziesz wypowiadał.

Jak mam nabrać doświadczenia, skoro żadna nie daje mi szansy na chwilę rozmowy i bliższe poznanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Jak mam nabrać doświadczenia, skoro żadna nie daje mi szansy na chwilę rozmowy i bliższe poznanie?

Nie dają, bo czują, że się narzucasz.Nie jesteś wyluzowany i nie masz im nic do zaoferownia, bo płaszczysz się przed kobietami.Masz być sobą i uderzać w cel wtedy, gdy widzisz tarcze.Bądż sobą i nie zagaduj na siłę!

Masz najpierw się wykazać, a nie pozkazać im swoje marne zainteresowanie!

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Nie dają, bo czują, że się narzucasz.Nie jesteś wyluzowany i nie masz im nic do zaoferownia, bo płaszczysz się przed kobietami.Masz być sobą i uderzać w cel wtedy, gdy widzisz tarcze.Bądż sobą i nie zagaduj na siłę!

Masz najpierw się wykazać, a nie pozkazać im swoje marne zainteresowanie!

Nie narzucam. Podchodzę normalnie, na luzie. A do zaoferowania mam wiele. Przed nikim się nie płaszczę.

Żeby "najpierw się wykazać", to muszę mieć możliwość, a tej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Nie dają, bo czują, że się narzucasz.Nie jesteś wyluzowany i nie masz im nic do zaoferownia, bo płaszczysz się przed kobietami.Masz być sobą i uderzać w cel wtedy, gdy widzisz tarcze.Bądż sobą i nie zagaduj na siłę!

Masz najpierw się wykazać, a nie pozkazać im swoje marne zainteresowanie!

No właśnie. Wydaje mi się że jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie to kobiety najbardziej cenią pewność siebie u faceta a nie wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Nie narzucam. Podchodzę normalnie, na luzie. A do zaoferowania mam wiele. Przed nikim się nie płaszczę.

Żeby "najpierw się wykazać", to muszę mieć możliwość, a tej nie mam.

Nie masz jej, bo wyczuwają w Tobie faceta ''cipkę'' kumasz ? soory za wyraz, ale potrzebujesz szkolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hellies napisał:

No właśnie. Wydaje mi się że jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie to kobiety najbardziej cenią pewność siebie u faceta a nie wygląd.

Pewność siebie to podstawa,a poza tym kobieta lubi, gdy facet jest facetem i czymś jej zaimponuje, a nie tylko gada szmatka.

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, NieznajomyOn napisał:

Pewność siebie to podstawa,a poza tym kobieta lubi, gdy facet jest facetem i czymśjej zaimponuje, a nie tylko gada szmatka.

I znowu, żeby zaimponować, to trzeba mieć do tego okazję.

1 minutę temu, NieznajomyOn napisał:

Nie masz jej, bo wyczuwają w Tobie faceta ''cipkę'' kumasz ? soory za wyraz, ale potrzebujesz szkolenia

Niby na jakiej podstawie? Zresztą co to ma do rzeczy, kiedy chodzi o koleżeńską relację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Coś czuję, że jeśli proponujesz dziewczynie znajomość, a ona nie jest zainteresowana, to brniesz w gadkę typu „poczekam, aż zmienisz zdanie”, „nie wiesz, co tracisz”, „umiem się bardzo dobrze zaopiekować kobietą”, „możesz zawsze na mnie liczyć”, „to może tylko na spacer pójdziemy”.

Nic z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, taki obraz wasz napisał:

I znowu, żeby zaimponować, to trzeba mieć do tego okazję.

Niby na jakiej podstawie? Zresztą co to ma do rzeczy, kiedy chodzi o koleżeńską relację?

Koleżnaki też wyczuwają facetów, jako potencjalnych gości do spotkań.Pokazałeś się w ich oczach tak jak widzisz sam siebie.Do kogo masz pretensje ?

Skoro koleżanka nie chce z Tobą nawiązać relacji, to co dalej ? Cipka jesteś nie facet, albo mega nieśmiały

Naucz się podejścia do kobiet od facetów doświadczonych( np. kolegi z kalsy, pracy), albo narzekaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NieznajomyOn napisał:

Koleżnaki też wyczuwają facetów, jako potencjalnych gości do spotkań.Pokazałeś się w ich oczach tak jak widzisz sam siebie.Do kogo masz pretnesje ?

Rzecz w tym, że się nie pokazałem, bo nie miałem do tego okazji.

8 minut temu, NieznajomyOn napisał:

To ma do rzeczy, że koleżanki, to też kobiety i widzą lepiej od faceta co odpierdziela gościu.

No ale ja nic nie "odpierdzielam".

8 minut temu, agent of Asgard napisał:

To co mówisz? 🤔

Kulturalnie i z klasą żegnam się i odchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Rzecz w tym, że się nie pokazałem, bo nie miałem do tego okazji.

No ale ja nic nie "odpierdzielam".

Kulturalnie i z klasą żegnam się i odchodzę.

I to jest problem, bo nic nie ''odpierdzielasz'' poza bycie grzecznym facetem.Poczytaj sobie w necie co to znaczy i może skumasz.Sorry i nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×